О Камалиеве Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 270
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Камалиева Берика Сайлауовича вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.С.Камалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 270 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берік Сайлауұлы Камалиев Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов