О Каирбековой С.З., Биртанове Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2010 года № 347
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Каирбекову Салидат Зикеновну вице-министром здравоохранения Республики Казахстан, освободив от этой должности Биртанова Елжана Амантаевича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

С.З Қайырбекова, Е.А. Біртанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 347 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Салидат Зекенқызы Қайырбекова Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Елжан Амантайұлы Біртанов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов