О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2009 года № 1899
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 417
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2009 года № 1899 "Об утверждении Соглашения об обмене информацией в сфере борьбы с преступностью" следующее дополнение:
пункт 2 после слов "Министерство внутренних дел," дополнить словами "Служба охраны Президента,".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с пунктом 3 статьи 1 Соглашения об обмене информацией в сфере борьбы с преступностью уведомить депозитарий об изменении перечня компетентных органов от Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 1899 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 417 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қылмысқа қарсы күрес саласындағы ақпарат алмасу туралы келісімді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 қарашадағы № 1899 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақ «Ішкі істер министрлігі,» деген сөздерден кейін «Президенттің Күзет қызметі,» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қылмысқа қарсы күрес саласындағы ақпарат алмасу туралы келісімнің 1-бабының 3-тармағына сәйкес депозитарийге Қазақстан Республикасынан құзыретті органдар тізбесінің өзгеруі туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов