О подписании Протокола о прекращении действия Протокола о таможенном контроле за товарами и транспортными средствами, перемещаемыми между таможенными органами государств-участников таможенного союза от 17 февраля 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 443
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о прекращении действия Протокола о таможенном контроле за товарами и транспортными средствами, перемещаемыми между таможенными органами государств-участников таможенного союза от 17 февраля 2000 года.
2. Подписать Протокол о прекращении действия Протокола о таможенном контроле за товарами и транспортными средствами, перемещаемыми между таможенными органами государств-участников таможенного союза от 17 февраля 2000 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 мая 2010 года № 443
Проект
ПРОТОКОЛ
о прекращении действия Протокола о таможенном контроле за
товарами и транспортными средствами, перемещаемыми между
таможенными органами государств-участников таможенного
союза от 17 февраля 2000 года
Правительства государств-членов Евразийского экономического сообщества, именуемые в дальнейшем Сторонами,
в целях дальнейшего развития и совершенствования международно-правовой базы государств-членов ЕврАзЭС,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Прекратить действие Протокола о таможенном контроле за товарами и транспортными средствами, перемещаемыми между таможенными органами государств-участников таможенного союза от 17 февраля 2000 года.
Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты, следующей за датой получения депозитарием последнего уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе ___________ ____________ года в одном подлинном экземпляре на русском языке. Подлинный экземпляр хранится в Интеграционном комитете Евразийского экономического сообщества, который направит каждой Стороне его заверенную копию.
За                     За                      За
Правительство          Правительство          Правительство
Республики Беларусь    Республики Казахстан  Кыргызской Республики
За                             За
Правительство                   Правительство
Российской Федерации           Республики Таджикистан

2000 жылғы 17 ақпандағы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің кеден органдары арасында тасымалданатын тауарларды және көлік құралдарын кедендік бақылау туралы хаттаманың қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 443 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылғы 17 ақпандағы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің кеден органдары арасында тасымалданатын тауарларды және көлік құралдарын кедендік бақылау туралы хаттаманың қолданысын тоқтату туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. 2000 жылғы 17 ақпандағы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің кеден органдары арасында тасымалданатын тауарларды және көлік құралдарын кедендік бақылау туралы хаттаманың қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қойылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 19 мамырдағы
№ 443 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2000 жылғы 17 ақпандағы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің
кеден органдары арасында тасымалданатын тауарларды және
көлік құралдарын кедендік бақылау туралы хаттаманың
қолданысын тоқтату туралы
ХАТТАМА
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Еуразиялық экономикалық қоғамдастыққа мүше мемлекеттердің үкіметтері,
ЕурАзЭҚ-ке мүше мемлекеттердің халықаралық-құқықтық базасын одан әрі дамыту және жетілдіру мақсатында,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
2000 жылғы 17 ақпандағы Кеден одағына қатысушы мемлекеттердің кеден органдары арасында тасымалданатын тауарларды және көлік құралдарын кедендік бақылау туралы хаттаманың қолданысы тоқтатылсын.
2-бап
Осы Хаттама депозитарий Тараптардың оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетшілік рәсімдерді орындағаны туралы соңғы хабарламаны алған күнінен кейінгі күннен бастап күшіне енеді.
2010 жылғы «__» _______ ________ қаласында орыс тіліндегі бір түпнұсқа данада жасалды. Түпнұсқа дана әрбір Тарапқа оның куәландырылған көшірмесін жіберетін Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетінде сақталады.
Беларусь              Қазақстан           Қырғыз
Республикасының       Республикасының     Республикасының
Үкіметі үшін          Үкіметі үшін        Үкіметі үшін
Ресей                   Тәжікстан
Федерациясының          Республикасының
Үкіметі үшін            Үкіметі үшін