Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2010 года № 463
В соответствии с пунктом 4 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заявок на привлечение связанных грантов на 2010 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2010 года № 463
Перечень
заявок на привлечение связанных грантов на 2010 год
п/п
Наименование
проекта
Донор
Исполни-
тельное
агентство
Период
реализа-
ции
(годы)
Общая
стоимость
проекта
Сумма
гранта
Сумма
софинансиро-
вания гранта
из республи-
канского
бюджета
Совершенство-
вание системы
социальной
защиты лиц с
ограниченными
возможностями
в рамках
Конвенции ООН
о правах
инвалидов и
развитие
системы
предоставления
специальных
социальных
услуг
Программа
Развития
Организа-
ции
Объеди-
ненных
Наций
Министер-
ство
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
2010-
2011
500 тыс.
долларов
США
220 тыс.
долларов
США
280 тыс.
долларов
США

2010 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 463 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 167-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 25 мамырдағы
№ 463 қаулысымен
бекітілген
2010 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған
өтінімдердің тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Донор
Орындаушы агенттік
Жүзеге асыру кезеңі (жылдар)
Жобаның жалпы құны
Грант сомасы
Республикалық бюджеттен берілетін грантты қайта қаржыландыру сомасы
БҰҰ-ның мүгедектердің құқығы және арнайы әлеуметтік қызметтерді көрсету жүйесін дамыту туралы коңвенциясы шеңберінде мүмкіңдігі шектеулі адамдарды әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2010-2011
500 мың АҚШ доллары
220 мың АҚШ доллары
280 мың АҚШ доллары