О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2010 года № 496
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 «О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в графе «Штатная численность аппаратов акимов (ед.)»:
в строке «до 1,5» цифру «4» заменить цифрой «5»;
в строке «от 1,5 до 3» цифры «4-5» заменить цифрами «5-6»;
в строке «от 3 до 5» цифры «5-6» заменить цифрами «6-7»;
в строке «от 5 до 10» цифры «6-8» заменить цифрами «7-9»;
в строке «от 10 до 20» цифры «8-10» заменить цифрами «9-11»;
в строке «свыше 20» цифры «10-12» заменить цифрами «11-13».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 мамырдағы № 496 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы № 1324 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 627-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
«Әкімдер аппараттарының штат саны (бірлік)» деген бағанда:
«1,5-ға дейін» деген жолдағы «4» деген сан «5» деген санмен ауыстырылсын;
«1,5-нан 3-ке дейін» деген жолдағы «4-5» деген сандар «5-6» деген сандармен ауыстырылсын;
«3-тен 5-ке дейін» деген жолдағы «5-6» деген сандар «6-7» деген сандармен ауыстырылсын;
«5-тен 10-ға дейін» деген жолдағы «6-8» деген сандар «7-9» деген сандармен ауыстырылсын;
«10-нан 20-ға дейін» деген жолдағы «8-10» деген сандар «9-11» деген сандармен ауыстырылсын;
«20-дан астам» деген жолдағы «10-12» деген сандар «11-13» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов