О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2010 года № 544. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 307
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 307 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 "Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 14, ст. 170) следующие дополнения:
в Правилах адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 дополнить абзацем следующего содержания:
"При частичном возмещении затрат сельхозтоваропроизводителей на закуп семян хлопчатника и/или реализации семхозами семян хлопчатника по удешевленной стоимости размер субсидий на 1 тонну устанавливается в зависимости от технологии подработки семян (механический и/или химический метод оголения).";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"При частичном возмещении затрат сельхозтоваропроизводителей на закуп семян хлопчатника размер субсидий на 1 тонну определяется в зависимости от технологии подработки семян (механический и/или химический метод оголения).";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"Сельхозтоваропроизводители, закупившие семена хлопчатника, оголение которых произведено химическим методом, для получения субсидий дополнительно представляют копии договоров на подработку семян хлопчатника химическим методом и акт выполненных работ по химическому методу оголения.";
пункт 14 дополнить абзацем следующего содержания:
"При реализации семхозами семян хлопчатника по удешевленной стоимости размер субсидий на 1 тонну определяется в зависимости от технологии подработки семян (механический и/или химический метод оголения).";
пункт 15 дополнить абзацем следующего содержания:
"Семхозы, реализовавшие семена хлопчатника отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям по удешевленной стоимости, оголение которых произведено химическим методом, для получения субсидий дополнительно представляют копии договоров на подработку семян хлопчатника химическим методом и акт выполненных работ по химическому методу оголения.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 маусымдағы № 544 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 307 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 307 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан,Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 14, 170-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесінде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Мақта тұқымын сатып алуға ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің шығындарын ішінара өтеу және/немесе тұқым шаруашылықтарының мақта тұқымын арзандатылған бағамен сатуы кезінде 1 тоннаға субсидия мөлшері тұқымды өңдеу технологиясына (механикалық және/немесе химиялық тазарту әдісіне) байланысты белгіленеді.»;
7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Мақта тұқымын сатып алуға ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің шығындарын ішінара өтеу кезінде 1 тоннаға субсидия мөлшері тұқымды өңдеу технологиясына (механикалық және/немесе химиялық тазарту әдісіне) байланысты айқындалады.»;
8-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Химиялық әдіспен тазартылған мақта тұқымын сатып алған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілер субсидия алу үшін қосымша мақта тұқымын химиялық әдіспен өңдеуге шарттардың көшірмелерін және химиялық әдіспен тазарту бойынша орындалған жұмыстардың актісін тапсырады.»;
14-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Тұқым шаруашылықтарының мақта тұқымын арзандатылған бағамен сатуы кезінде 1 тоннаға субсидия мөлшері тұқымды өңдеу технологиясына (механикалық және/немесе химиялық тазарту әдісіне) байланысты айқындалады.»;
15-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Химиялық әдіспен тазартылған мақта тұқымын ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге арзандатылған бағамен сатқан тұқым шаруашылықтары субсидия алу үшін қосымша мақта тұқымын химиялық әдіспен өңдеуге шарттардың көшірмелерін және химиялық әдіспен тазарту бойынша орындалған жұмыстардың актісін тапсырады.».
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов