О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 551
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проектУказа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 13 января 2007 года № 273
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 января 2007 года № 273 "О мерах по модернизации системы государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 5; 2008 г., № 2, ст. 22; 2009 г., № 35, ст. 330) следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по проведению административной реформы, созданной названным Указом:
Айтжанову                   - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну           торговли Республики Казахстан,
Жумагалиева                 - Министра связи и информации Республики
Аскара Куанышевича            Казахстан;
строки:
"Исекешев                   - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич               Казахстан",
"Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан",
"Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан",
"Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                 экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
комиссии"
изложить в следующей редакции:
"Исекешев                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
"Мынбаев                    - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич           Казахстан",
"Султанов                   - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан",
"Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                 экономического развития и торговли
Республики Казахстан, секретарь
комиссии";
вывести из состава указанной межведомственной комиссии: Бишимбаева К.В., Есекеева К.Б.

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 551 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы №
273 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы № 273 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 1, 5-құжат; 2008 ж., № 2, 22-құжат; 2009 ж., № 35, 330-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған Жарлықпен құрылған әкімшілік реформа жүргізу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова               - Қазақстан Республикасының
Жанар Сейдахметқызы       Экономикалық даму және сауда
министрі,
Жұмағалиев              - Қазақстан Республикасының
Асқар Қуанышұлы           байланыс және ақпарат министрі;
мына:
«Исекешев               - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы           Индустрия және сауда министрі»,
«Мыңбаев                - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы       Энергетика және минералдық ресурстар
министрі»,
«Сұлтанов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы         және бюджеттік жоспарлау министрі»,
«Шәженова               - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы             және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы,
комиссия хатшысы»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Исекешев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы           Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және
жаңа технологиялар министрі»,
«Мыңбаев                - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы       Мұнай және газ министрі»,
«Сұлтанов               - Қазақстан Республикасы
Бақыт Тұрлыханұлы         Президентінің көмекшісі»,
«Шәженова               - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Дина Мэлсқызы             даму және сауда министрлігінің
жауапты хатшысы, комиссия хатшысы»;
көрсетілген ведомствоаралық комиссияның құрамынан Қ.У. Бишімбаев, Қ.Б. Есекеев шығарылсын.

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                        Н. Назарбаев