О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 103
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 667
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2010 года № 103 "Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2010-2014 годы" следующие дополнения и изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели и задачи деятельности":
в Стратегическом направлении 2. Создание геодезической и картографической продукции, обеспечивающей нарастающую потребность государства и отраслей экономики:
в Цели 2.1. Геодезическое обеспечение территории Республики Казахстан методами дистанционного зондирования Земли и спутниковых технологий:
в задаче 2.1.2. Обеспечение обновления государственных топографических карт и городов крупномасштабными планами на основе цифровой аэрофотосъемки:
в графе "2010 год" строки "Создание крупномасштабных планов городов" после слова "Астана" дополнить словом "Алматы";
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в абзаце шестом цифры "17 385 058" заменить цифрами "17 448 863";
в пункте 1 цифры "9 822 061" заменить цифрами "9 826 700";
в пункте 2 цифры "5 694 209" заменить цифрами "5 724 348";
в абзаце седьмом цифры "1 848 741" заменить цифрами "1 877 768";
в приложении 3:
в Бюджетной программе "001 "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности"":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "538 823" заменить цифрами "567 850";
в Бюджетной программе "004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"":
в графе "2010 год":
в показателях количества:
строки "Создание крупномасштабных планов городов" после слова "Астана" дополнить словом "Алматы";
в строке "Расходы на реализацию программы" цифры "1 742 469" заменить цифрами "1 772 608";
в Бюджетной программе "007 "Научно-методические услуги по определению агрохимического состава почв"":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 103 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 667 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 ақпандағы № 103  қаулысынамынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары мен міндеттері» деген 3-бөлімде:
«Мемлекеттің және экономика салаларының өсіп келе жатқан қажеттіліктерін қамтамасыз ететін геодезиялық және картографиялық өнімдерді жасау» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Қазақстан Республикасының аумағын Жерді қашықтықтан зондтау әдістерімен және спутниктік технологиялармен геодезиялық қамтамасыз ету» деген 2.1-мақсатта:
«Цифрлы аэротүсірілім түсіру негізінде мемлекеттік топографиялық карталарды жаңғырту мен қалаларды үлкен масштабты жоспарлармен қамтамасыз ету» деген 2.1.2-міндетте:
«Қалалардың үлкен масштабты жоспарларын жасау» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанында «Астана» деген сөзден кейін «Алматы» деген сөзбен толықтырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
алтыншы абзацта «17 385 058» деген сандар «17 448 863» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақта «9 822 061» деген сандар «9 826 700» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта «5 694 209» деген сандар «5 724 348» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта «1 848 741» деген сандар «1 877 768» деген сандармен ауыстырылсын;
3-қосымшада:
001 «Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға септігін тигізетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанында «538 823» деген сандар «567 850» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасында:
«2010 жыл» деген бағанда:
сан көрсеткіштерінде:
«Қалалардың үлкен масштабты жоспарларын жасау» деген жол «Астана» деген сөзден кейін «Алматы» деген сөзбен толықтырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда «1 742 469» деген сандар «1 772 608» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Топырақтың агрохимиялық құрамын анықтау бойынша ғылыми-әдістемелік қызметтер» бюджеттік бағдарламасында:

в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "125 171" заменить цифрами "129 810";
в приложении 4:
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2010 год":
в строке "2. Программы, предлагаемые к разработке, из них:" цифры "5 042 797" заменить цифрами "5 106 602";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "5 042 797" заменить цифрами "5 106 602";
в строке "Бюджетная программа 001 "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности"" цифры "538 823" заменить цифрами "567 850";
в строке "Бюджетная программа 004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"" цифры "1 742 469" заменить цифрами "1 772 608";
в строке "Бюджетная программа 007 "Научно-методические услуги по определению агрохимического состава почв" цифры "125 171" заменить цифрами "129 810";
в строке "Всего расходов, из них" цифры "5 042 797" заменить цифрами "5 106 602";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "5 042 797" заменить цифрами "5 106 602";
в приложении 5:
в таблице "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":
в графе "2010 год":
в строке "Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами" цифры "5 042 797" заменить цифрами "5 106 602";
в строке "Стратегическое направление 1. Формирование актуальных данных по земельным ресурсам и повышение эффективности государственного контроля за использованием и охраной земель" цифры "3 300 328" заменить цифрами "3 333 994";
в строке "Бюджетная программа 007 "Научно-методические услуги по определению агрохимического состава почв"" цифры "125 171" заменить цифрами "129 810";
в строке "Задача 1.1.4. Осуществление централизованного научно-методического руководства деятельности почвенно-агрохимических лабораторий по проведению агрохимического обследования почв, мониторинг плодородия почв" цифры "125 171" заменить цифрами "129 810";
в строке "Бюджетная программа 001 "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности"" цифры "538 823" заменить цифрами "567 850";

«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанында «125 171» деген сандар «129 810» деген сандармен ауыстырылсын;
4-қосымшада:
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген кестеде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«2. Әзірлеуге ұсынылатын бағдарламалар, соның ішінде:» деген жолда «5 042 797» деген сандар «5 106 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «5 042 797» деген сандар «5 106 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға септігін тигізетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «538 823» деген сандар «567 850» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 742 469» деген сандар «1 772 608» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 «Топырақтың агрохимиялық құрамын анықтау бойынша ғылыми-әдістемелік қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «125 171» деген сандар «129 810» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлық шығыстар, оның ішінде» деген жолда «5 042 797» деген сандар «5 106 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолда «5 042 797» деген сандар «5 106 602» деген сандармен ауыстырылсын;
5-қосымшада:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындарды бөлу» деген кестеде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі» деген жолда «5 042 797» деген сандар «5 106 602» деген сандармен ауыстырылсын;
«1-стратегиялық бағыт. Жер ресурстары бойынша актуалды мәліметтерді құру және жерді пайдалану мен қорғауды мемлекеттік бақылаудың тиімділігін арттыру» деген жолда «3 300 328» деген сандар «3 333 994» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 «Топырақтың агрохимиялық құрамын анықтау бойынша ғылыми-әдістемелік қызметтер» бюджеттік бағдарлама» деген жолда «125 171» деген сандар «129 810» деген сандармен ауыстырылсын;
«1.1.4-міндет. Топырақтық-агрохимиялық зертханалардың топырақтың агрохимиялық зерттеуін жүргізу, топырақ құнарлылығының мониторингін жүргізу бойынша қызметіне орталықтандырылған ғылыми-әдістемелік басқаруды жүзеге асыру» деген жолда «125 171» деген сандар «129 810» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «538 823» деген сандар «567 850» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Стратегическое направление 2. Создание геодезической и картографической продукции, обеспечивающей нарастающую потребность государства и отраслей экономики" цифры "1 742 469" заменить цифрами "1 772 608";
в строке "Бюджетная программа 004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"" цифры "1 742 469" заменить цифрами "1 772 608".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«2-стратегиялық бағыт. Мемлекеттің және экономика салаларының өсіп келе жатқан қажеттіліктерін қамтамасыз ететін геодезиялық және картографиялық өнімді жасау» деген жолда «1 742 469» деген сандар «1 772 608» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдермен қамтамасыз ету және оларды сақтау» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда «1 742 469» деген сандар «1 772 608» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов