О перемещении памятника истории и культуры республиканского значения "Памятник И. Алтынсарину"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2010 года № 690
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переместить памятник истории и культуры республиканского значения "Памятник И. Алтынсарину", расположенный по адресу: город Костанай, ул. Алтынсарина, 118 А, около музея И. Алтынсарина в сквер школы-интерната имени И. Алтынсарина по адресу: город Костанай, ул. И. Алтынсарина, 118 А.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.06.2015 № 426.
3. Министерству культуры Республики Казахстан совместно с акиматом Костанайской области принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов

"Ы. Алтынсариннің ескерткіші" республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткішінің орнын ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 шілдедегі № 690 Қаулысы
«Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңының 38-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 118 «а» мекенжайы бойынша Ы. Алтынсарин мұражайының жанында орналасқан «Ы. Алтынсариннің ескерткіші» республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіші Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 118 А мекенжайы бойынша Ы. Алтынсарин атындағы мектеп-интернаттың шағын бағына ауыстырылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.06.2015 № 426 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қостанай облысының әкімдігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов