О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 808
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
раздел "г. Алматы" дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство учебного
корпуса химического
факультета Казахского
национального университета
имени Аль-Фараби в городе
Алматы
383 696
";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
в графе "2010 год" строки "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли на 700 мест в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области" цифры "927 532" заменить цифрами "543 836";
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов образования":
в разделе "Акмолинская область":
строку
"
Строительство детского сада
на 280 мест в с. Карабулак
города Степногорска
Акмолинской области
420 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство детского
сада на 280 мест в городе
Степногорске Акмолинской
области
420 000
";
в разделе "г. Астана":
строки
"
Строительство детского
сада на 240 мест в районе
улиц Б. Момышулы - № 12
города Астаны
333 172
",
"
Строительство детского
сада на 240 мест в районе
улиц Кумисбекова -
Кенесары города Астаны
333 172
",
"
Строительство детского
сада на 240 мест в районе
пересечения улиц Айнаколь -
Мирзояна города Астаны
333 171
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство детского
сада на 240 мест в жилом
массиве Железнодорожный,
район улицы А. Молдагуловой
333 172
",
"
Строительство детского сада
на 240 мест в микрорайоне
Уркер
333 172
",
"
Строительство детского
сада на 240 мест на левом
берегу южнее улицы № 19
333 171
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 808 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
04 «Білім беру» деген функционалдық топта:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша:
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» бағдарламасында:
«Алматы қаласы» деген бөлім мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы қаласындағы Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті химия факультетінің оқу корпусын салу
383 696
»;
«Онтүстік Қазақстан облысы» деген бөлімде:
«Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында өңдеу саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды даярлау және қайта даярлауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталық салу» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «927 532» деген сандар «543 836» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
«Ақмола облысы» деген бөлімде:
мына:
«
Ақмола облысы Степногорск қаласының Қарабұлақ ауылында 280 орындық балабақша салу
420 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақмола облысы Степногорск қаласында 280 орындық балабақша салу
420 000
»;
«Астана қаласы» деген бөлімде:
мына:
«
Астана қаласының Б.Момышұлы - № 12 көшелерінің қиылысы ауданында 240 орындық балабақша салу
333 172
»,
«
Астана қаласының Күмісбеков - Кенесары көшесінің төңірегінде 240 орындық балабақша салу
333 172
»,
«
Астана қаласының Айнакөл - Мирзоян көшелерінің қиылысы ауданында 240 орындық балабақша салу
333 171
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ә. Молдағұлова көшесі ауданының Теміржол тұрғын алабында 240 орындық балабақша салу
333 172
»,
«
Үркер шағын ауданында 240 орындық балабақша салу
333 172
»,
«
Сол жағалаудағы № 19 көшенің оң жағында 240 орындық балабақша салу
333 171
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов