О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2010 года № 827
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010-2012 годы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 4:
в части первой:
в абзаце первом цифры "99 999 925" заменить цифрами "99 963 221";
в абзаце втором цифры "32 243 240" заменить цифрами "32 156 111";
в абзаце третьем цифры "2 230 235" заменить цифрами "2 217 076";
в абзаце четвертом цифры "2 578 111" заменить цифрами "2 696 904";
в абзаце пятом цифры "16 997 726" заменить цифрами "16 945 942";
в абзаце шестом цифры "1 483 020" заменить цифрами "1 455 991";
в абзаце седьмом цифры "8 875 598" заменить цифрами "8 761 648";
в абзаце втором части второй цифры "17 993 866" заменить цифрами "18 093 622";
в абзаце втором части четвертой цифры "32 847 017" заменить цифрами "32 797 686";
в приложении 42 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и текущий ремонт школ, больниц и других социальных объектов":
в графе "Сумма расходов":
в строке "Всего" цифры "31 236 240" заменить цифрами "31 149 111";
в строке, порядковый номер 8, цифры "5 323 761" заменить цифрами "5 228 141";
в строке, порядковый номер 12, цифры "1 521 776" заменить цифрами "1 530 267";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов спорта":
в строке "Всего" цифры "2 230 235" заменить цифрами "2 217 076";
в строке, порядковый номер 12, цифры "302 591" заменить цифрами "289 432";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов культуры":
в строке "Всего" цифры "2 578 111" заменить цифрами "2 696 904";
в строке, порядковый номер 8, цифры "849 863" заменить цифрами "902 956";
в строке, порядковый номер 12, цифры "305 086" заменить цифрами "370 786";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов образования":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 тамыздағы № 827 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4-тармақта:
бірінші бөлікте:
бірінші абзацтағы «99 999 925» деген сандар «99 963 221» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «32 243 240» деген сандар «32 156 111» деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «2 230 235» деген сандар «2 217 076» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «2 578 111» деген сандар «2 696 904» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «16 997 726» деген сандар «16 945 942» деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «1 483 020» деген сандар «1 455 991» деген
сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «8 875 598» деген сандар «8 761 648» деген сандармен ауыстырылсын;
екінші бөліктің екінші абзацындағы «17 993 866» деген сандар «18 093 622» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші бөліктің екінші абзацындағы «32 847 017» деген сандар «32 797 686» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 42-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мектептерді, ауруханаларды және басқа да әлеуметтік объектілерді күрделі және ағымдағы жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу» деген кестеде:
«Шығыстар сомасы» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «31 236 240» деген сандар «31 149 111» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «5 323 761» деген сандар «5 228 141» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «1 521 776» деген сандар «1 530 267» деген сандармен ауыстырылсын;
«Спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «2 230 235» деген сандар «2 217 076» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «302 591» деген сандар «289 432» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «2 578 111» деген сандар «2 696 904» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «849 863» деген сандар «902 956» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «305 086» деген сандар «370 786» деген сандармен ауыстырылсын;
«Білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» деген бағанда:

в строке "Всего" цифры "15 990 726" заменить цифрами "15 938 942";
в строке, порядковый номер 8, цифры "959 209" заменить цифрами "928 242";
в строке, порядковый номер 12, цифры "514 390" заменить цифрами "493 573";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов здравоохранения":
в строке "Всего" цифры "8 875 598" заменить цифрами "8 761 648";
в строке, порядковый номер 8, цифры "1 647 744" заменить цифрами "1 554 567";
в строке, порядковый номер 12, цифры "282 741" заменить цифрами "261 968";
в графе "капитальный и текущий ремонт объектов социального обеспечения":
в строке "Всего" цифры "1 483 020" заменить цифрами "1 455 991";
в строке, порядковый номер 8, цифры "805 765" заменить цифрами "781 196";
в строке, порядковый номер 12, цифры "83 618" заменить цифрами "81 158";
в приложении 43 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов":
в строке "Всего" цифры "16 810 459" заменить цифрами "16 910 215";
в строке, порядковый номер 8, цифры "865 835" заменить цифрами "937 694";
в строке, порядковый номер 12, цифры "816 500" заменить цифрами "844 397";
в приложении 44 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах":
в графе "Капитальный ремонт объектов культуры":
в строке "Всего" цифры "1 343 651" заменить цифрами "1 337 395";
в строке, порядковый номер 1, цифры "11 253" заменить цифрами "9 590";
в строке, порядковый номер 13, цифры "170 075" заменить цифрами "165 482";
в графе "Текущий ремонт объектов культуры":
в строке "Всего" цифры "180 411" заменить цифрами "187 767";
строку, порядковый номер 1, дополнить цифрами "1 663";
в строке, порядковый номер 4, цифры "133 873" заменить цифрами "133 623";
в строке, порядковый номер 7, цифры "15 000" заменить цифрами "16 350";
строку, порядковый номер 13, дополнить цифрами "4 593";
в графе "Благоустройство сельских населенных пунктов":

«Барлығы» деген жолдағы «15 990 726» деген сандар «15 938 942» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «959 209» деген сандар «928 242» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «514 390» деген сандар «493 573» деген сандармен ауыстырылсын;
«Денсаулық сақтау объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «8 875 598» деген сандар «8 761 648» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «1 647 744» деген сандар «1 554 567» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «282 741» деген сандар «261 968» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «1 483 020» деген сандар «1 455 991» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы «805 765» деген сандар «781 196» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «83 618» деген сандар «81 158» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 43-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» деген кестеде:
«Барлығы» деген жолдағы «16 810 459» деген сандар «16 910 215»;
реттік нөмірі 8-жолдағы «865 835» деген сандар «937 694» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы «816 500» деген сандар «844 397» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу» деген кестеде:
«Мәдениет объектілерін күрделі жөндеу» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «1 343 651» деген сандар «1 337 395» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы «11 253» деген сандар «9 590» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «170 075» деген сандар «165 482» деген сандармен ауыстырылсын;
«Мәдениет объектілерін ағымдағы жөндеу» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «180 411» деген сандар «187 767» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жол «1 663» деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы «133 873» деген сандар «133 623» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «15 000» деген сандар «16 350» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жол «4 593» деген сандармен толықтырылсын;
«Ауылдық елді мекендерді жайластыру» деген бағанда:

в строке, порядковый номер 2, цифры "630 994" заменить цифрами "630 125";
в строке, порядковый номер 3, цифры "579 084" заменить цифрами "688 692";
в строке, порядковый номер 11, цифры "154 438" заменить цифрами "154 198";
в графе "Электроснабжение":
в строке "Всего" цифры "407 573" заменить цифрами "399 015";
в строке, порядковый номер 11, цифры "150 606" заменить цифрами "142 048";
в графе "Газоснабжение":
в строке "Всего" цифры "159 428" заменить цифрами "158 955";
в строке, порядковый номер 3, цифры "159 428" заменить цифрами "158 955";
в графе "Благоустройство":
в строке "Всего" цифры "6 052 686" заменить цифрами "6 041 774";
в строке, порядковый номер 3, цифры "519 249" заменить цифрами "482 070";
в строке, порядковый номер 7, цифры "981 171" заменить цифрами "1 017 573";
в строке, порядковый номер 13, цифры "256 422" заменить цифрами "246 287";
в приложении 46 к указанному постановлению:
в таблице "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов":
в строке "Всего" цифры "17 956 515" заменить цифрами "17 901 027";
в строке, порядковый номер 1:
цифры "418 495" заменить цифрами "395 345";
цифры "154 599" заменить цифрами "140 500";
цифры "48 068" заменить цифрами "39 017";
в строке, порядковый номер 2:
цифры "299 267" заменить цифрами "299 740";
цифры "21 499" заменить цифрами "21 432";
цифры "31 807" заменить цифрами "31 717";
цифры "9 917" заменить цифрами "9 890";
после строки "Реконструкция электролинии мкр. Кызылжар в п. Шубаркудук Темирского района Актюбинской области" дополнить строкой следующего содержания:
"
Теплоснабжение
Строительство теплотрассы к детскому саду "Айголек" в
с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
657
";
в строке, порядковый номер 3:
цифры "47 153" заменить цифрами "44 721";
после строки "Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Текес Райымбекского района Алматинской области (2 очередь)" дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция насосной станции № 1 г. Талдыкорган
Алматинской области
68 313
";

реттік нөмірі 2-жолдағы «630 994» деген сандар «630 125» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «579 084» деген сандар «688 692» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «154 438» деген сандар «154 198» деген сандармен ауыстырылсын;
«Электрмен жабдықтау» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «407 573» деген сандар «399 015» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы «150 606» деген сандар «142 048» деген сандармен ауыстырылсын;
«Газбен жабдықтау» бағанында:
«Барлығы» деген жолдағы «159 428» деген сандар «158 955» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «159 428» деген сандар «158 955» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жайластыру» деген бағанда:
«Барлығы» деген жолдағы «6 052 686» деген сандар «6 041 774» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы «519 249» деген сандар «482 070» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы «981 171» деген сандар «1 017 573» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы «256 422» деген сандар «246 287» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және қалалар мен елді мекендерді жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу» деген кестеде:
«Барлығы» деген жолдағы «17 956 515» деген сандар «17 901 027» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолда:
«418 495» деген сандар «395 345» деген сандармен ауыстырылсын;
«154 599» деген сандар «140 500» деген сандармен ауыстырылсын;
«48 068» деген сандар «39 017» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда:
«299 267» деген сандар «299 740» деген сандармен ауыстырылсын;
«21 499» деген сандар «21 432» деген сандармен ауыстырылсын;
«31 807» деген сандар «31 717» деген сандармен ауыстырылсын;
«9 917» деген сандар «9 890» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ақтөбе облысы Темір ауданы Шұбарқұдық кенті Қызылжар шағын ауданының электр желілерін қайта жаңарту» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Жылумен жабдықтау
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша селосындағы «Айгөлек» балабақшасына жылу трассасын салу
657
»;
реттік нөмірі 3-жолда:
«47 153» деген сандар «44 721» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы облысы Райымбек ауданының Текес ауылындағы ішкі ауылдық жүйелерді сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту» деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Алматы облысы Талдықорған қаласының № 1 сорғы станциясын қайта жаңғырту
68 313
»;

цифры "30 049" заменить цифрами "29 840";
цифры "37 490" заменить цифрами "36 111".
приложение 49 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение № 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 августа 2010 года № 827
Приложение 49
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2009 года № 2162
Распределение
средств на капитальный и текущий ремонт объектов
здравоохранения государственной санитарно-эпидемиологической службы
п/п
Направления Дорожной карты
Сумма,
тыс. тенге
1
2
3
Всего

«30 049» деген сандар «29 840» деген сандармен ауыстырылсын;
«37 490» деген сандар «36 111» деген сандармен ауыстырылсын.
осы қаулыға 49-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 23 тамыздағы
№ 827 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2162 қаулысына
49-қосымша
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қызметтің денсаулық сақтау объектілерін күрделі және ағымды жөндеуге қаражат бөлу
Р/с
Жол картасының бағыты
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Барлығы

1 000 000
1.
Капитальный ремонт
543 011
Противочумные станции
112 124
Капитальный ремонт здания лаборатории Оймаутской
базы Байганинского района Актюбинской области
14 435
Капитальный ремонт здания ГУ "Араломорской
противочумной станции" Аральского района
Кызылординской области
29 343
Капитальный ремонт бактериологической лаборатории
Жынгылдинского эпидотряда
13 404
Капитальный ремонт ограждения территории
Мангистауской противочумной станции
897
Ремонт рулонной кровли на здании хозблока
Мангистауской противочумной станции
2 831
Капитальный ремонт зданий и благоустройство
Талдыкорганской противочумной станции
32 264
Капитальный ремонт здания Жалпакталской
противочумной лаборатории в п. Жалпактал
Уральской противочумной станции
18 950
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы
427 587
Капитальный ремонт здания центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Жаксынскому району Акмолинской области
17 119
Капитальный ремонт здания Ерейментауского
районного филиала РГКП "Акмолинский областной
ЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
13 808
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Каргалинского района Актюбинской области
20 067
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Уилского района Актюбинской области
27 640
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
Байганинского района Актюбинской области
27 640
Капитальный ремонт здания филиала РГКП
"Восточно-Казахстанский областной центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы" по
Бескарагайскому району в с. Бескарагай
Восточно-Казахстанской области
15 247
Капитальный ремонт здания филиала РГКП "КОЦСЭЭ"
в п. Осакаровка, улица Мостовая, 5

1 000 000
1.
Күрделі жөндеу
543 011
Обаға қарсы станциялар
112 124
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Оймауыт базасының зертхана ғимаратын күрделі жөндеу
14 435
Қызылорда облысы Арал ауданы «Арал теңізі обаға қарсы күрес станциясы» ММ-нің ғимаратына күрделі жөндеу
29 343
Жыңғылды эпидотрадының бактериологиялық зертханасын күрделі жөндеу
13 404
Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы аумағының қоршауын күрделі жөндеу
897
Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясының шаруашылық блогы ғимаратының оралмалы жабынын жөндеу
2 831
Талдықорған обаға қарсы станциясы ғимаратын күрделі жөндеу және абаттандыру
32 264
Жалпақтал ауылындағы Орал обаға қарсы күрес станциясының Жалпақтал обаға қарсы күрес зертханасының ғимаратын күрделі жөндеу
18 950
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары
427 587
Ақмола облысы Жақсы ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық орталықтың ғимаратын күрделі жөндеу
17 119
ҚР ДСМ МСЭҚК «Ақмола облыстық СЭСО» РМҚК Ерейментау аудандық филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
13 808
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының «АОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
20 067
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы «АОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
27 640
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы «АОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
27 640
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай а. Бесқарағай ауданы бойынша «Шығыс Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
15 247
Осакаровка кенті, Мостовая көшесі, 5, «ҚОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын күрделі жөндеу

32 091
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Каражал
20 007
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ"
г. Приозерск
27 587
Капитальный ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" в
г. Караганда, ул. Кривогуза, 17/3
111 555
Капитальный ремонт здания районного филиала
Кызылординского областного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы в
п. Жалагаш Жалагашского района
6 927
Капитальный ремонт здания областного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы в
г. Кызылорда
9 619
Капитальный ремонт здания городского филиала
областного центра санитарно-эпидемиологической
экспертизы в г. Кызылорда

32 091
Қаражал қаласы «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
20 007
Приозерск қаласы «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
27 587
Қарағанды қаласы, Кривогуз көшесі, 17/3 «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын күрделі жөндеу
111 555
Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі Қызылорда облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының аудандық филиалының ғимаратын күрделі жөндеу
6 927
Қызылорда қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы ғимаратын күрделі жөндеу
9 619
Қызылорда қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының қалалық филиалы ғимаратын күрделі жөндеу

6 224
Капитальный ремонт здания районного филиала
областного центра санитарно-эпидемиологической
экспертизы в г. Аральске Кызылординской области
16 478
Капитальный ремонт здания ГУ "Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Айыртаускому району" в с. Саумалколь Айыртауского
района Северо-Казахстанской области
19 427
Капитальный ремонт зданий РГКП "СКО ЦСЭЭ Комитета
Госсанэпиднадзора района Шал Акына"
Северо-Казахстанской области

6 224
Қызылорда облысы Арал қаласындағы облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының аудандық филиалы ғимаратын күрделі жөндеу
16 478
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Саумалкөл селосындағы «Айыртау ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» ММ-нің ғимаратына күрделі жөндеу
19 427
Солтүстік Қазақстан облысы «Шал ақын ауданының мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» РМҚК ғимараттарын күрделі жөндеу

21 772
Капитальный ремонт здания ЦСЭЭ Отырарского района в
с. Шаульдер Южно-Казахстанской области
18 328
Капитальный ремонт здания ЦСЭЭ Мактааральского
района Южно-Казахстанской области в г. Жетысай
16 051
Департаменты государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
3 300
Капитальный ремонт кровли здания Западного
межрегионального департамента ГСЭН на
железнодорожном транспорте по улице 8 Марта, 3
в городе Актобе
3 300
2.
Текущий ремонт
456 989
Противочумные станции
49 658
Текущий ремонт здания лаборатории Оймаутской базы
Байганинского района Актюбинской области
888
Текущий ремонт здания Шубаркудукского отделения ПЧС
ГУ "Актюбинская противочумная станция"
4 069
Текущий ремонт системы отопления зданий
Казалинского противочумного отделения в кенте
Айтеке би Казалинского района
3 695
Текущий ремонт Сарбулакской противочумной
лабораторий Казалинского ПЧО
4 711
Текущий ремонт здания лаборатории Кияхтинского
эпидотряда Жамбылской противочумной станции
2 000
Текущий ремонт здания общежития Кияхтинского
эпидотряда Жамбылской противочумной станции
2 000
Текущий ремонт зданий и сооружений станций
Жанадарьинского эпидотряда, Жанакорганского
эпидотряда, Карарымского эпидотряда
1 911
Текущий ремонт зданий и сооружений по объекту
"Противочумная станция г. Алматы"
5 451
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лабораторий г. Уральск
5 045
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Кзылкапкан Жангалинского района,
Западно-Казахстанской области
4 605
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Чапаево Акжайыкского района,
Западно-Казахстанской области
5 088
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в п. Тайпак Акжайыкского района,
Западно-Казахстанской области
5 150
Текущий ремонт помещений эпидемиологической
лаборатории в Жымпиты, Сырымского района,
Западно-Казахстанской области
5 045
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы
272 178
Текущий ремонт РГКП Акмолинского областного ЦСЭЭ
КГСЭН МЗ РК
10 316
Текущий ремонт здания центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Жаксынскому району Акмолинской области
1 800
Текущий ремонт здания Ерейментауского районного
филиала РГКП "Акмолинский областной ЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
9 500
Текущий ремонт Баклаборатории РГКП Акмолинского
областного ЦСЭЭ КГСЭН МЗ РК
4 322
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Мугалжарского района

21 772
Оңтүстік Қазақстан облысы Шәуілдір ауылындағы Отырар ауданының орталық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
18 328
Оңтүстік Қазақстан облысы Жетісай қаласындағы Мақтаарал ауданының санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын күрделі жөндеу
16 051
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері
3 300
Ақтөбе қаласы 8 Март к-сі, 3 орналасқан темір жол көлігіндегі Батыс аймақаралық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті ғимаратының шатырын күрделі жөндеу
3 300
2.
Ағымдағы жөндеу
456 989
Обаға қарсы станциялар
49 658
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Оймауыт базасы зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
888
«Ақтөбе обаға қарсы станциясы» ММ-нің Шұбарқұдык обаға қарсы станциясының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 069
Қазалы ауданының Әйтеке би кентіндегі Қазалы обаға қарсы бөлімшесі ғимаратының жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеу
3 695
Қазалы обаға қарсы бөлімшесінің Сарбұлақ обаға қарсы зертханасын ағымдағы жөндеу
4 711
Жамбыл обаға қарсы станциясының Қияқты эпидемиологиялық жасағы зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 000
Жамбыл обаға қарсы станциясының Қияқты эпидемиологиялық жасағы жатақханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 000
Жаңадария эпидожасағы, Жаңақорған эпидожасағы, Қарарым эпиджасағы станцияларының ғимараттары мен құрылыстарын ағымдағы жөндеу
1 911
«Алматы қаласы обаға қарсы станциясы» объектісі бойынша ғимараттар мен құрылыстарды ағымдағы жөндеу
5 451
Орал қаласындағы эпидемиологиялық зертханалардың үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 045
Батыс Қазақстан облысы Жаңғала ауданының Қызылқапқан кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
4 605
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Чапаев кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 088
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тайпақ кентіндегі эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 150
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданының Жымпитыдағы эпидемиологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
5 045
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары
272 178
ҚР ДСМ МСЭҚК Ақмола облыстық СЭСО РМҚК ағымдағы жөндеу
10 316
Ақмола облысының Жақсы ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
1 800
ҚР ДСМ МСЭҚК «Ақмола облыстық СЭСО» РМҚК Ерейментау аудандық филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 500
ҚР ДСМ МСЭҚК Ақмола облыстық СЭСО РМҚК баклабораториясын ағымдағы жөндеу
4 322
Мұғалжар ауданының «АОСЭСО» РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу

7 926
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Алгинского района
7 983
Текущий ремонт помещений здания филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" Мартукского района
7 950
Текущий ремонт здания Уилского филиала РГКП "АОЦСЭЭ"
КГСЭН МЗ РК
2 361
Текущий ремонт здания Байганинского филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
2 361
Текущий ремонт здания Каргалинского филиала РГКП
"АОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
1 085
Текущий ремонт здания филиала РГКП "АОЦСЭЭ" в
с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
5 434
Текущий ремонт здания РГКП "Актюбинский ОЦСЭЭ КГСЭН
МЗ РК"
16 296
Текущий ремонт Районного центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы,
Енбекшиказахского района, Алматинской области
23 702
Текущий ремонт здания Центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы по
Карасайскому району Алматинской области
3 800
Текущий ремонт кровли и помещений РГКП ВКО ЦСЭЭ
КГСЭН МЗ РК
2 510
Текущий ремонт здания Восточно-Казахстанского ЦСЭЭ,
п. Глубокое
5 514
Текущий ремонт РГКП Восточно-Казахстанского ЦСЭЭ по
пр. Независимости, 17
2 695
Текущий ремонт здания Санитарно-гигиенической
лаборатории Жамбылского района
2 298
Текущий ремонт здания Филиала РГКП "Жамбылский
областной центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы" Комитета ГСЭН МЗ РК по Шускому району
2 698
Текущий ремонт здания ФРГКП "ЖОЦСЭЭ" КГСЭН МЗ РК
Меркенского района
2 498
Текущий ремонт Кордайского ЦСЭЭ
2 598
Текущий ремонт здании СЭС Зеленовского района
Западно-Казахстанской области
5 000
Текущий ремонт здания Бурлинского района ЦСЭЭ
г. Аксай
4 970
Текущий ремонт здания Центра СЭС Акжаикского района
Западно-Казахстанской области
4 085
Текущий ремонт здания РГКП "Каратобинской РЦСЭЭ"
3 970
Текущий ремонт здания РГКП "Казталовский РЦСЭЭ"
3 930
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Сатпаев
3 000
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Сарань
Карагандинской области
3 800
Текущий ремонт здания РГКП КО ЦСЭЭ г. Жезказган
15 627
Текущий ремонт здания РГКП КО ЦСЭЭ Шетского района
4 746
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" п. Ботакара
Бухар-Жырауского района Карагандинской области
4 150
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" г. Караганды,
ул. Гоголя 46/3, по району Казыбек-би
9 616
Текущий ремонт здания РГКП "КОЦСЭЭ" Октябрьского
района г. Караганда, ул. Зелинского, 23
3 400
Текущий ремонт здания СЭС в с. Амангельды
10 150
Текущий ремонт здания Филиала РГКП "Костанайский
областной центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы" КГСЭН МЗ РК по г. Аркалык
4 000
Текущий ремонт здания Жана-Озенского филиала РГКП
"Мангистауского областного Центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы"

7 926
Алға ауданының «АОСЭСО» РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
7 983
Мәртөк ауданының «АОСЭСО» РМҚК филиалы ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
7 950
ҚР ДСМ МСЭҚК «АОСЭСО» РМҚК Ойыл филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 361
ҚР ДСМ МСЭҚК «АОСЭСО» РМҚК Байғанин филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 361
ҚР ДСМ МСЭҚК «АОСЭСО» РМҚК Қарғалы филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
1 085
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы «АОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 434
«ҚР ДСМ МСЭҚК Ақтөбе ОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
16 296
Алматы облысының Еңбекшіқазақ ауданы Аудандық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығын ағымдағы жөндеу
23 702
Алматы облысының Қарасай ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 800
ҚР ДСМ МСЭҚК Шығыс Қазақстан облысының СЭСО РМҚК шатырын және үй-жайларын ағымдағы жөндеу
2 510
Глубокое кентіндегі Шығыс Қазақстан СЭСО ағымдағы жөндеу
5 514
Тәуелсіздік даңғылы, 17 бойындағы Шығыс Қазақстан СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 695
Жамбыл ауданының санитарлық-гигиеналық зертханасының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 298
Шу ауданы бойынша ҚР ДСМ МСЭҚК «Жамбыл облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 698
Мерке ауданының ҚР ДСМ МСЭҚК «ЖОСЭСО» РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 498
Қордай СЭСО ағымдағы жөндеу
2 598
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының СЭС ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 000
Ақсай қаласы Бөрілі аудандық СЭСО ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 970
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының СЭС орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 085
«Қаратөбе АСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 970
«Қазталов АСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 930
Сәтпаев қаласының «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 000
Қарағанды облысы Саран қаласының «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 800
Жезқазған қаласының ҚО СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
15 627
Шет ауданы ҚО СЭСО РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 746
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Ботақара кентіндегі «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 150
Қарағанды қаласы Гоголь 46/3 көшесі Қазыбек би ауданы бойынша «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымды жөндеу
9 616
Қарағанды қаласы Зеленский 23 көшесі Октябрьский ауданының «ҚОСЭСО» РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
3 400
Амангелді селосындағы СЭС ғимаратын ағымдағы жөндеу
10 150
Арқалық қаласы бойынша «ҚР ДСМ МСЭҚК Қостанай облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» РМҚК филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 000
«Маңғыстау облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» РМҚК Жаңа өзен филиалының ғимаратын ағымдағы жөндеу

2 302
Текущий ремонт здания Экибастузского городского
филиала РГКП "ПОЦСЭЭ"
5 890
Текущий ремонт помещений ЦСЭЭ с. Новоишимское района
им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
3 000
Текущий ремонт отделения особо опасных инфекций
ГКПП "Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы"
г. Астаны
5 000
Текущий ремонт вентиляционных систем ГКПП "Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы" г. Астаны
10 000
Центры санитарно-эпидемиологической экспертизы на
транспорте

2 302
«ПОСЭСО» РМҚК Екібастұз қалалық филиалы РМҚК ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 890
СҚО Ғ.Мүсірепов атындағы ауданды Новоишимка селосындағы СЭСО үй-жайларын ағымдағы жөндеу
3 000
Астана қаласындағы санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» МҚОК аса қауіпті инфекциялар бөлімін ағымдағы жөндеу
5 000
Астана қ. «Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» МҚӨК вентиляциялық жүйесін ағымдағы жөндеу
10 000
Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтары

130 247
Текущий ремонт здания Шымкентского отделенческого
центра санэпидэкспертизы на железнодорожном
транспорте
4 285
Текущий ремонт Жамбылского отделенческого центра
санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте
3 493
Текущий ремонт помещений Юго-Восточного
регионального центра СЭ экспертизы на
железнодорожном транспорте Комитета
государственного СЭ надзора по адресу:
пр. Сейфуллина, д. 585 в г. Алматы
4 150
ГУ "Северо-Центральный Региональный Центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте" Комитета ГСЭН МЗ РК
29 900
Текущий ремонт здания Атбасарского отделенческого
центра санитарно-эпидемиологического экспертизы на
железнодорожном транспорте в г. Атбасар
Акмолинской области
5 545
Текущий ремонт здания ГУ "Павлодарский отделенческий
центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте"
6 753
Текущий ремонт помещений "Костанайский
отделенческий центр санитарно-эпидемиологической
экспертизы на железнодорожном транспорте"
11 488
Текущий ремонт здания Карагандинского отделенческого
центра санэпидэкспертизы на железнодорожном
транспорте
9 000
Текущий ремонт здания ГУ "Западный региональный
Центр санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте КГСЭН МЗ РК"
20 767
Текущий ремонт помещений санитарно
бактериологической лаборатории Атырауского
отделенческого центра СЭЭ на железнодорожном
транспорте

130 247
Темір жол көлігіндегі Шымкент бөлімшелік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
4 285
Темір жол көлігіндегі Жамбыл бөлімшелік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығын ағымдағы жөндеу
3 493
Алматы қаласы Сейфуллин даңғылы, 585 үй мекенжайы бойынша Мемлекеттік СЭ комитетінің темір жол көлігіндегі Оңтүстік Шығыс өңірлік санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының үй-жайларын ағымдағы жөндеу
4 150
ҚР ДСМ МСЭҚК «Солтүстік Орталық өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
29 900
Ақмола облысы Атбасар қаласындағы Атбасар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 545
«Павлодар бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» ММ-нің ғимаратын ағымдағы жөндеу
6 753
«Қостанай бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының» үй-жайларын ағымдағы жөндеу
11 488
Қарағанды бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 000
«ҚР ДСМ МСЭҚК Батыс өңірлік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығы» ММ-нің ғимаратын ағымдағы жөндеу
20 767
Атырау бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының санитарлық бактериологиялық зертханасының үй-жайларын ағымдағы жөндеу

9 392
Текущий ремонт здания Кызылординского отделения
центра санитарно-эпидемиологической экспертизы на
железнодорожном транспорте г. Кызылорда
2 274
Текущий ремонт кровли, вивария, подвальных
помещений Казахской республиканской
санитарно-эпидемиологической станции
23 200
Департаменты государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
4 906
Текущий ремонт здания, фасада Западного
межрегионального департамента ГСЭН на
железнодорожном транспорте г. Актобе
4 906

9 392
Қызылорда қаласындағы Қызылорда бөлімшелік темір жол көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталығының ғимаратын ағымдағы жөндеу
2 274
Қазақ республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станциясының шатырын, вивариясын, жертөле үй-жайларын ағымдағы жөндеу
23 200
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменттері
4 906
Ақтөбе қаласы темір жол көлігіндегі Батыс өңіраралық мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің ғимаратын, қасбетін ағымдағы жөндеу
4 906