О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 1071
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2010 года № 876. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2013 года № 109
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.02.2013 № 109.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2009 года № 1071 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 33, ст. 311) следующее дополнение:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) принимает меры, направленные на противодействие коррупционным правонарушениям в Агентстве, и несет персональную ответственность за принятие антикоррупционных мер;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 шілдедегі № 1071 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 қыркүйектегі № 876 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 ақпандағы № 109 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.02.2013 № 109 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 шілдедегі № 1071 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 33, 311-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) Агенттіктегі сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жасауға бағытталған шараларды қабылдайды және сыбайлас жемқорлыққа қарсы шаралар қабылдау үшін дербес жауапты болады;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов