О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2011 года № 8. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1349 "О маркировке (перемаркировке) отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными марками и акцизными марками" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 49, ст. 560) следующие изменения и дополнение:
в Правилах маркировки (перемаркировки) алкогольной продукции, за исключением виноматериала и пива, учетно-контрольными марками и табачных изделий акцизными марками:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учетно-контрольная марка наклеивается голограммой в нижнем направлении на потребительскую тару таким образом, чтобы при вскрытии потребительской тары нарушалась целостность учетно-контрольной марки в целях исключения ее повторного использования.
Учетно-контрольная марка плотно приклеивается к потребительской таре и обеспечивает ее идентификацию и считывание штрих-кодовой информации считывающим устройством.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Маркировка алкогольной продукции или табачных изделий, ввозимых на территорию Республики Казахстан учетно-контрольными марками или акцизными марками осуществляется за пределами территории Республики Казахстан, кроме случаев, указанных в пункте 9 настоящих Правил.";
в пункте 9:
в подпункте 2) слово "таможенную" исключить;
подпункты 3) и 4) изложить в следующей редакции:
"3) ввозимые на таможенную территорию таможенного союза в таможенных процедурах временного ввоза (допуска) и временного вывоза, в том числе временно ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов таможенного союза в рекламных и (или) демонстрационных целях в единичных экземплярах;
4) перемещаемые через таможенную территорию таможенного союза в таможенной процедуре таможенного транзита, в том числе перемещаемые транзитом через территорию Республики Казахстан из государств-членов таможенного союза;";
в подпункте 5) слово "таможенную" исключить;
в пункте 10:
слова "таможенную" и "таможенной" исключить;
слово "режимах" заменить словом "процедурах";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 8 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау таңбаларымен және акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1349 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 49, 560-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Шарап материалы мен сыраны қоспағанда, алкоголь өнімін есепке алу-бақылау таңбаларымен және темекі бұйымдарын акциздік таңбалармен таңбалау (қайта таңбалау) ережесінде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Есепке алу-бақылау таңбасы тұтыну ыдысына төменгі бағытта голограммамен оны қайта пайдалануды болдырмау мақсатында тұтыну ыдысын ашқан кезде есепке алу-бақылау таңбасының тұтастығы бұзылатындай етіп желімделеді.
Есепке алу-бақылау таңбасы тұтыну ыдысына тығыз желімделеді және сәйкестендіруді және штрих-кодтық ақпаратты оқитын құрылғымен оқуды қамтамасыз етеді.»;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін алкоголь өнімін немесе темекі бұйымдарын есепке алу-бақылау таңбаларымен немесе акциздік таңбалармен таңбалау осы Ереженің 9-тармағында көрсетілген жағдайлардан басқа, Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерлерде жүзеге асырылады.»;
9-тармақта:
2) тармақшадағы «Республикасының» деген сөзден кейінгі «кедендік» деген сөз алынып тасталсын;
3) және 4) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«3) Кеден одағының кедендік аумағына уақытша әкелудің (жіберудің) және уақытша әкетудің кедендік рәсімдерінде әкелінетін, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағына кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан жалғыз даналарда жарнама және (немесе) көрсету мақсатында уақытша әкелінетін;
4) кедендік транзиттің кедендік рәсімінде кеден одағының кедендік аумағы арқылы өткізілетін, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағы арқылы кеден одағына мүше мемлекеттерден транзитпен өткізілетін;»;
5) тармақшадағы «кедендік» деген сөз алынып тасталсын;
10-тармақта:
«Республикасының» деген сөзден кейінгі «кедендік» және «кеден» деген сөздер алынып тасталсын;
«режимдерде» деген сөз «рәсімдерде» деген сөзбен ауыстырылсын;

в пунктах 16 и 17 после слов "подакцизной продукции" дополнить словами "с наклеенными на них марками старого образца";
в пункте 19 слова "пункта 6" заменить словами "подпункта 2) пункта 5 и подпункта 2) пункта 9";
в пункте 22 слова "на боковую поверхность емкости алкогольной продукции таким образом, чтобы не допускалось" заменить словами "в соответствии с пунктом 4 настоящих Правил, при этом не допускается".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

16 және 17-тармақтардағы «акцизделетін» деген сөздің алдынан «ескі үлгідегі таңбалар желімделген» деген сөздермен толықтырылсын;
19-тармақтағы «6-тармағының» деген сөздер «5-тармағының 2) тармақшасы мен 9-тармағының 2) тармақшасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
22-тармақтағы «алкоголь өнімі сыйымдылығының бүйір бетіне бір есепке алу-бақылау таңбасының үстіне екіншісін жабыстыруға жол бермейтіндей етіп жүргізіледі» деген сөздер «осы Ереженің 4-тармағына сәйкес жүргізіледі, бұл ретте бір есепке алу-бақылау таңбасының үстіне екіншісін жабыстыруға жол берілмейді» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов