О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2011 года № 31
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ
Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2008 года № 653 "О Государственной программе "Путь в Европу" на 2009-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 37, ст. 398) следующие изменения:
в Государственной программе "Путь в Европу" на 2009-2011 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1 "Паспорт Программы":
в абзаце третьем подраздела "Ожидаемые результаты" слова "на 10 % исключить;
в разделе 5 "Основные направления и механизмы реализации Программы":
абзац первый главы 5.1.2 "Развитие энергетического сотрудничества" исключить;
в абзаце четвертом главы 5.1.4 "Развитие сотрудничества в области технического регулирования и метрологии" слова "Европейский комитет по стандартизации (CEN)," исключить;
в подпункте 2) раздела 7 "Ожидаемые результаты от реализации Программы" слова "на 10%" исключить.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 653 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 31 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 653 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы
29 тамыздағы № 653 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «2009 - 2011 жылдарға арналған «Еуропаға жол» мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 29 тамыздағы № 653 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 37, 398-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған «Еуропаға жол» мемлекеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаның паспорты» деген 1-бөлімде:
«Күтілетін нәтижелер» деген кіші бөлімінің үшінші абзацындағы «10 %-ке» деген сөздер алып тасталсын;
«Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетіктері» деген 5-бөлімде:
«Энергетикалық ынтымақтастықты дамыту» деген 5.1.2-тараудың бірінші абзацы алып тасталсын;
«Техникалық реттеу және метрология саласындағы ынтымақтастықты дамыту» деген 5.1.4-тараудың төртінші абзацындағы «Стандарттау жөніндегі еуропалық комитетке (CEN),» деген сөздер алып тасталсын;
«Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер» деген 7-бөлімнің 2) тармақшасындағы «10 %-ке» деген сөздер алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев