О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 и от 5 декабря 2003 года № 1238
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 46. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 621
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 621 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года № 203 «О создании Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 6, ст. 52):
в заголовке и пункте 1 слова «проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание» заменить словами «вопросам развития телерадиовещания»;
ввести в состав Комиссии по вопросам развития телерадиовещания в Республике Казахстан:
Айсину                 - депутата Мажилиса Парламента
Майру Араповну           Республики Казахстан (по согласованию),
Смайыл                 - депутата Мажилиса Парламента
Алдана Зейноллаулы       Республики Казахстан (по согласованию),
Булдыбаева             - заместителя директора Республиканского
Аянжана Шулембаевича     государственного предприятия на праве
хозяйственного ведения «Центр технического
сопровождения и анализа в области
телекоммуникаций» (по согласованию);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года № 1238 «Некоторые вопросы Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 508):
в заголовке и пункте 2 слова «по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание» заменить словами «по вопросам развития телерадиовещания»;
в Положении о Комиссии по проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и преамбуле слова «проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание» заменить словами «вопросам развития телерадиовещания»;
в пункте 1 слова «проведению конкурсов на получение права на наземное телерадиовещание» заменить словами «вопросам развития телерадиовещания»;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 және 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1238 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 46 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 621 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 621 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияны құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 ақпандағы № 203 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 6, 52-құжат):
тақырыбындағы және 1-тармақтағы «жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу» деген сөздер «телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері» деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасындағы телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Айсина Майра       - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
Арапқызы             депутаты (келісім бойынша),
Смайыл Алдан       - Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
Зейноллаұлы          депутаты (келісім бойынша),
Бұлдыбаев Аянжан   - «Телекоммуникация саласындағы техникалық
Шүлембайұлы          cүйемелдеу және талдау орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік
кәсіпорны директорының орынбасары (келісім
бойынша);
2) «Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссияның кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 5 желтоқсандағы № 1238 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 508-құжат):
тақырыбындағы және 2-тармақтағы «жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу» деген сөздер «телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу жөніндегі комиссия туралы ережеде:
тақырыбындағы және кіріспедегі «жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу» деген сөздер «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері» деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы «Жерүсті телерадио хабарларын тарату құқығын алуға конкурстар өткізу» деген сөздер «Телерадио хабарларын таратуды дамыту мәселелері» деген сөздермен ауыстырылсын;

пункт 5 дополнить подпунктами 4-1) и 4-2) следующего содержания:
«4-1) рассмотрение заявок претендентов на участие в конкурсе по формированию перечня отечественных телевизионных и радиопрограмм независимо от форм собственности телерадиовещательных организаций, распространяемых посредством спутниковых систем вещания;
4-2) выработка предложений по формированию перечня отечественных телевизионных и радиопрограмм независимо от форм собственности телерадиовещательных организаций, распространяемых посредством спутниковых систем вещания;».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

5-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) және 4-2) тармақшалармен толықтырылсын:
«4-1) телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратылатын отандық телевизия және радио бағдарламаларының тізбесін қалыптастыру жөніндегі конкурсқа қатысуға үміткерлердің өтінімдерін қарау;
4-2) телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратылатын отандық телевизия және радио бағдарламаларын тізбесін қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу;».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов