О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 84
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
строку:
"Актюбинская область     4 000 000                      "
изложить в следующей редакции:
"Актюбинская область     4 100 000    764 040            ";
после строки:
"Алматинская область       437 145    228 132    104 894 "
дополнить строкой следующего содержания:
"Атырауская область        100 000    1 103 732            ";
строку:
"Восточно-Казахстанская
область                   1 592 625                      "
изложить в следующей редакции:
"Восточно-Казахстанская
область                   2 242 625   3 427 064   7 940 843 ";
строку:
"Жамбылская область        3 388 038   2 000 000   1 000 000 "
изложить в следующей редакции:
"Жамбылская область        4 038 038   3 210 593   6 235 764 ";
строку:
"Мангистауская область     1 805 437   2 151 430   2 151 430 "
изложить в следующей редакции:
"Мангистауская область     1 805 437   3 146 001   2 310 649 ";
строку:
"Прочие                    1 500 000   7 500 000   16 057 783 "
изложить в следующей редакции:
"Прочие                                            2 721 957 ".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 84 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» әкімшісі бойынша:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» бағдарламасында:
мына:
«
Ақтөбе облысы
4 000 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Ақтөбе облысы
4 100 000
764 000
»;
мына:
«
Алматы облысы
437 145
228 132
104 894
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Атырау облысы
100 000
1 103 732
»;
мына:
«
Шығыс Қазақстан облысы
1 592 625
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шығыс Қазақстан облысы
2 242 625
3 427 064
7 940 843
»;
мына:
«
Жамбыл облысы
3 388 038
2 000 000
1 000 000
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Жамбыл облысы
4 038 038
3 210 593
6 235 764
»;
мына:
«
Маңғыстау облысы
1 805 437
2 151 430
2 151 430
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Маңғыстау облысы
1 805 437
3 146 001
2 310 649
»;
мына:
«
Өзгелер
1 500 000
7 500 000
16 057 783
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Өзгелер
2 721 957
».
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов