О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1724
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2011 года № 140. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2017 года № 553.
Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2017 № 553.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1724 "О создании Межведомственной комиссии по выработке рекомендаций по отнесению контракта на недропользование к категории низкорентабельного, а также месторождения (группы месторождений, части месторождения) к категории высоковязких, обводненных, малодебитных или выработанных, за исключением общераспространенных полезных ископаемых" следующие изменения:
1) в состав Межведомственной комиссии по выработке рекомендаций по отнесению контракта на недропользование к категории низкорентабельного, а также месторождения (группы месторождений, части месторождения) к категории высоковязких, обводненных, малодебитных или выработанных, за исключением общераспространенных полезных ископаемых, образованной указанным постановлением:
ввести:
Султангазиева - директора Департамента налоговой и
Марата Елеусизовича таможенной политики, анализа и
прогнозирования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарем,
Ашимбаева - заместителя Председателя Агентства
Самата Багдатовича Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция) (по
согласованию),
Paу - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича технологий Республики Казахстан,
Бишимбаева - вице-министра экономического развития и
Куандыка Валихановича торговли Республики Казахстан,
Утенова - исполнительного директора объединения
Нурлана Каливулловича юридических лиц "Казахстанская
ассоциация организаций нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию);
строки:
"Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан",
Болат Бидахметович
"Бекетаев - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович Казахстан",
"Магауов - вице-министр энергетики и минеральных
Асет Маратович Республики Казахстан",
"Аубакиров - исполнительный директор объединения
Аскар Акимбаевич юридических лиц "Казахстанская
ассоциация организаций нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан,
Болат Бидахметович заместитель председателя",
"Бекетаев - ответственный секретарь Министерства
Марат Бакытжанович юстиции Республики Казахстан",
"Магауов - вице-министр нефти и газа Республики
Асет Маратович Казахстан",
"Аубакиров - заместитель генерального директора по
Аскар Акимбаевич корпоративному развитию и управлению
активами АО "Разведка Добыча
"КазМунайГаз" (по согласованию)";
вывести из указанного состава Султанова Бахыта Турлыхановича, Баймуханову Толкын Сагынбековну, Мынбаева Сауата Мухаметбаевича, Раева Нурбека Турарбековича, Сулейменова Тимура Муратовича, Узыканова Серика Абильмажиновича, Султанова Орына Муратулы, Ибраимова Рустама Анваровича;

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1724 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 140 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 08.09.2017 № 553 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шартты рентабельділігі төмен санатқа, сондай-ақ кен орнын (кен орындары топтарын, кен орнының бір бөлігін) тұтқырлығы жоғары, су алған, шығымы аз немесе сарқылған кен орындарының санатына жатқызу бойынша ұсынымдарды әзірлеу жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1724 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен құрылған Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шартты рентабельділігі төмен санатқа, сондай-ақ кен орнын (кен орындары топтарын, кен орнының бір бөлігін) тұтқырлығы жоғары, су алған, шығымы аз немесе сарқылған кен орындарының санатына жатқызу бойынша ұсынымдарды әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
мыналар енгізілсін:
Сұлтанғазиев - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Марат Елеусізұлы Салық және кеден саясаты, талдау және
болжамдау департаментінің директоры,
хатшы,
Әшімбаев - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Самат Бағдатұлы қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келісім
бойынша),
Paу - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі,
Бишімбаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы даму және сауда вице-министрі,
Өтенов - "KazEnergy" Қазақстан мұнай-газ және
Нұрлан Қалиоллаұлы энергетика кешені ұйымдарының
қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша);
мына:
"Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі",
"Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі",
"Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы және минералдық ресурстар
вице-министрі",
"Әубәкіров - "KazEnergy" Қазақстан мұнай-газ және
Асқар Әкімбайұлы энергетика кешені ұйымдарының
қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры
(келісім бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі, төрағаның орынбасары",
"Бекетаев - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы министрлігінің жауапты хатшысы",
"Мағауов - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Әсет Маратұлы вице-министрі",
"Әубәкіров - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" АҚ бас
Асқар Әкімбайұлы директорының корпоративтік даму және
активтерді басқару жөніндегі орынбасары
(келісім бойынша)";
көрсетілген құрамнан Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов, Толқын Сағынбекқызы Баймұханова, Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев, Нұрбек Тұрарбекұлы Раев, Тимур Мұратұлы Сүлейменов, Серік Әбілмәжінұлы Өзіханов, Орын Мұратұлы Сұлтан, Рүстем Әнуарұлы Ыбырайымов шығарылсын;

2) в Положении о Межведомственной комиссии по выработке рекомендаций по отнесению контракта на недропользование к категории низкорентабельного, а также месторождения (группы месторождений, части месторождения) к категории высоковязких, обводненных, малодебитных или выработанных, за исключением общераспространенных полезных ископаемых, утвержденном указанным постановлением:
в части второй пункта 6 слова "экономики и бюджетного планирования" заменить словом "финансов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шартты рентабельділігі төмен санатқа, сондай-ақ кен орнын (кен орындары топтарын, кен орнының бір бөлігін) тұтқырлығы жоғары, су алған, шығымы аз немесе сарқылған кен орындарының санатына жатқызу бойынша ұсынымдарды әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-тармақтың екінші бөлігіндегі "Экономика және бюджеттік жоспарлау" деген сөздер "Қаржы" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов