О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2011 года № 169
В целях дальнейшей оптимизации системы ведомственного образования Министерства внутренних дел Республики Казахстан, эффективного проведения научных исследований проблем борьбы с преступностью и охраны общественного порядка Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 раздела 2:
в строке "Алматинская академия МВД Республики Казахстан" цифры "671" заменить цифрами "630";
в строке "Карагандинская академия МВД Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова" цифры "426" заменить цифрами "467".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 169 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволық білім беру жүйесін одан әрі оңтайландыру, қылмысқа қарсы күрес пен қоғамдық тәртіпті сақтау проблемаларын ғылыми зерттеулерді тиімді жүргізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
2-бөлімнің 3-бағанында:
«Қазақстан Республикасы ІІМ Алматы академиясы» деген жолдағы «671» деген сандар «630» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы ІІМ Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясы» деген жолдағы «426» деген сандар «467» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов