О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 538
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2011 года № 176
В соответствии со статьей 34 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 538 "О Книге Славы Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 318) следующие изменения:
в Правилах ведения и хранения Книги Славы Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 4 и 5 слова "Тұңғыш Президенті" заменить словами "Тұңғыш Президенті - Елбасы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 538 Қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 ақпандағы № 176 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 34-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Даңқ Кітабы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 538 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 318-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Даңқ Кітабын жүргізу және сақтау ережесінде:
4 және 5-тармақтардағы «Тұңғыш Президенті» деген сөздер «Тұңғыш Президенті - Елбасы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов