Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2011 года № 260
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "Meridian Capital" ("Меридиан Кэпитл") совершить сделку по отчуждению 39 207 (тридцати девяти тысяч двести семи) простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", составляющих 50 % (пятьдесят процентов) от общего количества размещенных простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", в пользу компании "Venus Airport Investments B.V.".
2. Разрешить товариществу с ограниченной ответственностью "SAT Infosystems" (CAT Инфосистемс) совершить сделку по отчуждению 39 207 (тридцати девяти тысяч двести семи) простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", составляющих 50 % (пятьдесят процентов) от общего количества размещенных простых акций акционерного общества "Международный аэропорт Алматы", в пользу компании "Venus Airport Investments B.V.".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 260 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Meridian Capital» («Меридиан Кэпитл») жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне «Venus Airport Investments B.V.» компаниясының пайдасына «Алматы халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының орналастырылған жай акцияларының жалпы көлемінің 50 %-ын (елу пайызын) құрайтын, «Алматы халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының 39 207 (отыз тоғыз мың екі жүз жеті) жай акцияларын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. «SAT Infosystems» (CAT Инфосистемс) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне «Venus Airport Investments B.V.» компаниясының пайдасына «Алматы халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының орналастырылған жай акцияларының жалпы көлемінің 50 %-ын (елу пайызын) құрайтын, «Алматы халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамының 39 207 (отыз тоғыз мың екі жүз жеті) жай акцияларын иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов