О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 284
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 229 "Об утверждении Правил кредитования областных бюджетов на строительство и (или) приобретение жилья на 2011 год в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" следующее изменение:
в Правилах кредитования областных бюджетов на строительство и (или) приобретение жилья на 2011 год в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 1) пункта 4 слова "и заканчиваются 30 июня 2016 года" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 229 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 284 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық бюджеттерге 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2011 жылға кредит беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 229 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 2011 жылға кредит беру қағидасында:
4-тармақтың 1) тармақшасындағы «және 2016 жылғы 30 маусымда аяқталады» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов