О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 300
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 10 октября 2006 года № 199
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 10 октября 2006 года № 199 "О Концепции информационной безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 38, ст. 422).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 199 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 300 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 199 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы
10 қазандағы № 199 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазакстан Республикасының ақпараттық қауіпсіздік тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 10 қазандағы № 199 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 38, 422-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев