О некоторых вопросах акционерного общества "Astana Knowledge City"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 307
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством порядке из коммунальной собственности города Астаны в республиканскую собственность государственный пакет акций акционерного общества "Astana Knowledge City" (далее - Общество) в размере 100 процентов.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке совместно:
1) с акиматом города Астаны принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления;
2) с Канцелярией Премьер-Министра Республики Казахстан обеспечить передачу автономной организации образования "Назарбаев Университет" в качестве целевого вклада государственного пакета акций Общества после завершения мероприятий, предусмотренных в пункте 1 и  подпункте 1) пункта 2 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 06.12.2011 № 1469.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"Аstаnа Кnоwlеdgе Сіtу" акционерлік коғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 307 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аtаnа Кnоwlеdgе Сitу» акционерлік қоғамының (бұдан әрі - Қоғам) 100 пайыз мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакеті заңнамада белгіленген тәртіппен Астана қаласының коммуналдық меншігінен республикалық меншікке қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесімен бірлесіп, осы қаулының 1-тармағында және 2-тармағының 1) тармақшасында көзделген іс-шаралар аяқталғаннан кейін Қоғам акцияларының мемлекеттік пакетін «Назарбаев Университеті» дербес білім беру ұйымына нысаналы салым ретінде беруді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.12.06 № 1469 Қаулысымен.
3. Осы қаулы ол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов