цифру «1» заменить цифрой «2»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «16 864 435» заменить цифрами «21 864 435»;
в бюджетной программе 009 «Производство национальных фильмов»:
в графе «2011 год»:
в строке «Ориентировочное количество фильмов, которые производятся в рамках государственного заказа» цифры «19» заменить цифрами «20»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «2 512 136» заменить цифрами «4 512 136»;
в бюджетной программе 011 «Проведение социально-значимых и культурных мероприятий»:
в «Показатели прямого результата»:
в графе «2011 год»:
в строке «Ориентировочное количество социально-значимых и культурных мероприятий в стране» цифры «29» заменить цифрами «32»;
в строке «Объем бюджетных расходов» цифры «2 078 503» заменить цифрами «2 227 745»;
в бюджетной программе 018 «Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия»:
в графе «2011 год» строки «Объем бюджетных расходов» цифры «832 747» заменить цифрами «982 747»;
в подразделе 7.2 «Свод бюджетных расходов»:
в графе «2011 год»:
в строке «Всего бюджетных расходов» цифры «33 890 269» заменить цифрами «41 189 511»;
в строке «Текущие бюджетные программы» цифры «16 493 540» заменить цифрами «18 792 782»;
в строке «009 Производство национальных фильмов» цифры «2 512 136» заменить цифрами «4 512 136»;
в строке «011 Проведение социально-значимых и культурных мероприятий» цифры «2 078 503» заменить цифрами «2 227 745»;
в строке «018 Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия» цифры «832 747» заменить цифрами «982 747»;
в строке «Бюджетные программы развития» цифры «17 396 729» заменить цифрами «22 396 729»;
в строке «006 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры» цифры «16 864 435» заменить цифрами «21 864 435».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«1» деген сан «2» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолдағы «16 864 435» деген сандар «21 864 435» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Ұлттық фильмдер шығару» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Мемлекеттік тапсырыс аясында өндіріліп жатқан фильмдердің шамамен алынған саны» деген жолдағы «19» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолдағы «2 512 136» деген сандар «4 512 136» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Тікелей нәтиженің көрсеткіштерінде»:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Мемлекет ішінде ұйымдастырылған әлеуметті-маңызды және мәдени іс-шаралардың шамамен алынған саны» деген жолдағы «29» деген сандар «32» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолдағы «2 078 503» деген сандар «2 227 745» деген сандармен ауыстырылсын;
018 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджет шығындарының көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «832 747» деген сандар «982 747» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығындардың жиынтығы» деген 7.2 кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджет шығындарының барлығы» деген жолдағы «33 890 269» деген сандар «41 189 511» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «16 493 540» деген сандар «18 792 782» деген сандармен ауыстырылсын;
«009 Ұлттық фильмдер шығару» деген жолдағы «2 512 136» деген сандар «4 512 136» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу» деген жолдағы «2 078 503» деген сандар «2 227 745» деген сандармен ауыстырылсын;
«018 Ішкі саяси тұрақтылық пен қоғамдық келісім саласында мемлекеттік саясатты жүргізу» деген жолдағы «832 747» деген сандар «982 747» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «17 396 729» деген сандар «22 396 729» деген сандармен ауыстырылсын;
«006 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мәдениет объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген жолдағы «16 864 435» деген сандар «21 864 435» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов