О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1531
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 363
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1531 "О Стратегическом плане Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011-2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе "1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1. "Повышение конкурентоспособности страны и модернизация национальной экономики":
в цели 1. "Обеспечение увеличения казахстанской экономики к 2020 году более чем на треть в реальном выражении по отношению к уровню 2009 года":
в целевых индикаторах:
в графе "2011 год" пункта 1 цифры "103,1" заменить цифрами "105,0";
в пункте 2 цифры "102,9" заменить цифрами "105,2";
в задаче 1.4. "Повышение эффективности внутренней торговли":
в показателях прямых результатов:
в графе "2011 год" пункта 1 цифры "104,0" заменить цифрами "107,0";
в цели 2. "Создание эффективной и оперативной системы продвижения и защиты экономических интересов республики путем интеграции в мировую торгово-экономическую систему":
в целевых индикаторах:
в графе "2011 год" пункта 1 цифры "106,5" заменить цифрами "102,5";
в разделе "7. Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления":
в графе "2011 год":
в Показателях прямого результата "ИФО торговли" цифры "104,0" заменить цифрами "107,0";
в Показателях конечного результата "ИФО ВВП" цифры "103,1" заменить цифрами "105,0";
в строке "ИФО несырьевого сектора" цифры "102,9" заменить цифрами "105,2";
в строке "Темп роста внешнеторгового оборота" цифры "106,5" заменить цифрами "102,5";
в бюджетной программе 009 "Обеспечение деятельности торговых представительств за рубежом":
в графе "2011 год":
в показателях эффективности:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1531 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 363 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1531 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы көрсеткіштері, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген бөлімде:
«1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы көрсеткіштері, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген кіші бөлімде:
«Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру және ұлттық экономиканы жаңғырту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«2020 жылға қарай қазақстандық экономиканың 2009 жылғы деңгейге қатысты нақты мәнде үштен бірінен аса артуын қамтамасыз ету» деген 1-мақсатта:
нысаналы индикаторларда:
1-тармақтың «2011 жыл» деген бағанындағы «103,1» деген сандар «105,0» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы «102,9» деген сандар «105,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ішкі сауданың тиімділігін арттыру» деген 1.4-міндетте:
тікелей нәтижелер көрсеткіштерінде:
1-тармақтың «2011 жыл» деген бағанындағы «104,0» деген сандар «107,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әлемдік сауда-экономикалық жүйеге интеграциялау арқылы республиканың экономикалық мүдделерін жылжыту мен қорғаудың тиімді және жедел жүйесін құру» деген 2-мақсатта:
нысаналы индикаторларда:
1-тармақтың «2011 жыл» деген бағанындағы «106,5» деген сандар «102,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Сауда ФКИ» тікелей нәтиже көрсеткіштеріндегі «104,0» деген сандар «107,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«ЖІӨ ФКИ» түпкілікті нәтиже көрсеткіштеріндегі «103,1» деген сандар «105,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шикізаттық емес сектордың ФКИ» деген жолдағы «102,9» деген сандар «105,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сыртқы сауда айналымының өсу қарқыны» деген жолдағы «106,5» деген сандар «102,5» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Шетелдердегі сауда өкілдіктерінің қызметін қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тиімділік көрсеткіштерінде:

в строке "Средние затраты на содержание одной единицы штатной численности" цифры "26 878" заменить цифрами "22 119";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "215 024,0" заменить цифрами "280 126,0";
в бюджетной программе 010 "Взаимодействие с международными рейтинговыми агентствами по вопросам пересмотра суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан":
в показателях эффективности:
в строке "Сумма взносов по международным рейтинговым агентствам" цифры "30 900,0" заменить цифрами "53 790,0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "30 900,0" заменить цифрами "53 790,0";
в бюджетной программе 011 "Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями":
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год" цифры "25" и "60" заменить цифрами "45" и "70" соответственно;
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "975 000,0" заменить цифрами "1 050 000,0";
в строке "За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета" цифры "651 750,0" заменить цифрами "726 750,0";
в бюджетной программе 015 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020":
показатели конечного результата дополнить строкой следующего содержания:
"
Количество участников, получивших
сертификат, прошедших курсы повышения
квалификации в АО «Назарбаев Университет»
Чел.
210
";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "11 054 000,0" заменить цифрами "6 054 000,0";
в бюджетной программе 016 "Оплата услуг финансового агента оказываемых в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020":
в строке "Бюджетная программа" после слова "услуг" дополнить словами "оператора и";
в строке "Описание" после слова "услуг" дополнить словами "оператора и";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "732 000,0" заменить цифрами "502 000,0";
после бюджетной программы 018 "Участие Казахстана в Наблюдательном Комитете Центрально-азиатской инициативы Евразийской Программы Конкурентоспособности Организации экономического сотрудничества и развития" дополнить новыми бюджетными программами следующего содержания:
"
Бюджетная
программа
019 «Услуги по сопровождению проектов программы «Развитие регионов»
Описание
Расходы предусматриваются на создание Центра региональной политики в
составе АО «Институт экономических исследований»
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Услуги
в зависимости от
способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
Текущая
Наименование показателей бюджетной
программы
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
Проек-
тируе-
мый
год
Проек-
тируе-
мый год
2009
год
(от-
чет)
2010
год
(план)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Показатели прямого результата
Разработка методических
рекомендаций по процедурам отбора
и оценки проектов, реализуемых в
рамках Программы
шт.
1
Оказание консультативных услуг
местным исполнительным органам по
условиям и процедурам реализации
мероприятий Программы с выездом в
регионы
Кол-во
поез-
док
5
Ориентировочное количество
проведения анализа и подготовка
заключений по проектам,
предложенным к реализации в рамках
Программы
Кол-во
заклю-
чений
73
Показатели конечного результата
Количество обоснованных заключений
по условиям и процедурам
реализации мероприятий Программы
Кол-во
заклю-
чений
73
Показатели качества
Исполнение обязательств в рамках
договора
%

«Штаттық санның бір бірлігін ұстауға кететін орташа шығындар» деген жолдағы «26 878» деген сандар «22 119» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «215 024,0» деген сандар «280 126,0» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша халықаралық рейтингтік агенттіктерімен өзара іс-қимыл» деген бюджеттік бағдарламада:
тиімділік көрсеткіштерінде:
«Халықаралық рейтинг агенттіктері бойынша жарналар сомасы» деген жолдағы «30 900,0» деген сандар «53 790,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «30 900,0» деген сандар «53 790,0» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Халықаралық ұйымдармен бірге жүзеге асырылатын жобаларды
зерттеулерді іске асыруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағандағы «25» және «60» деген сандар тиісінше «45» және «70» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар келемі» деген жолдағы «975 000,0» деген сандар «1 050 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен» деген жолдағы «651 750,0» деген сандар «726 750,0» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлік әлеуетін сауықтыру және күшейту» деген бюджеттік бағдарламада:
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
«Назарбаев Университет» АҚ-да біліктілікті арттыру курстарын өткен, сертификат алған қатысушылардың саны
Адам
210
»;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «11 054 000,0» деген сандар «6 054 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде қаржылық агент көрсететін қызметтерді төлеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарлама» деген жолдағы «шеңберінде» деген сөзден кейін «оператор және» деген сөздермен толықтырылсын;
«Сипаттама» деген жолдағы «Қаржы» деген сөз «Оператор мен қаржы» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «732 000,0» деген сандар «502 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
018 «Қазақстаның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Бәсекеге қабілеттіліктің Еуразиялық бағдарламасының Орталық Азия бастамасының бақылау комитетіне қатысуы» деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы жаңа бюджеттік бағдарламасының толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
019 «Өңірлерді дамыту» бағдарламасының жобаларын сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсету»
Сипаттама
Шығыстар «Экономикалық зерттеулер институты» АҚ құрамында Өңірлік саясат орталығын құруға көзделіп отыр
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Қызметтер
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдағы/ даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
Жобаланатын жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (жоспар)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Тікелей нәтиже көрсеткіштері Бағдарлама шеңберінде іске асырылатын жобаларды іріктеу және бағалау рәсімдері бойынша әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу
дана
1
Жергілікті атқарушы органдарға Бағдарламаның іс-шараларын іске асыру шарттары мен рәсімдері бойынша өңірлерге сапарға шығу арқылы консультативтік қызметтер көрсету
Сапар саны
5
Бағдарлама шеңберінде іске асыруға ұсынылған жобаларға талдау жүргізудің жуықтап алынған саны және олар бойынша қорытындылар дайындау
Қорытындылар саны
73
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері Бағдарламаның іс-шараларын іске асыру шарттары мен рәсімдері бойынша негізделген қорытындылар саны
Қорытындылар саны
73
Сапа көрсеткіштері Шарт шеңберінде міндеттемелерді орындау
%

100,0
Показатели эффективности
Средние затраты на одну единицу
заключения
Тыс.
тенге
681,0
Объем бюджетных расходов
Тыс.
тенге
50 000,0
";
"
Бюджетная
программа
020 «Услуги по оказанию консультативной помощи регионам при подготовке
проектов государственно-частного партнерства для реализации проектов в
социальном секторе и жилищно-коммунальном хозяйстве по механизму
государственно-частного партнерства»
Описание
Расходы предусматриваются на оказание консультативной помощи регионам
при подготовке проектов государственно-частного партнерства для
реализации проектов в социальном секторе и жилищно-коммунальном
хозяйстве по механизму государственно-частного партнерства
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Услуги
в зависимости от
способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/ развитие
Текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
Проек-
тируе-
мый
год
Проекти-
руемый
год
2009
год
(от-
чет)
2010
год
(план)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Показатели прямого результата
Ориентировочное количество
оказанных услуг по
консультативному сопровождению
проектов государственно-частного
партнерства
Кол-во
семи
наров
23
Оказание практической помощи при
разработке проектов по механизму
государственно-частного
партнерства
Кол-во
предло-
жений
(зая-
вок)
74
Показатели конечного результата
Обеспечение информированности
МИО по вопросу реализации
инвестиционных проектов через
механизм государственно-частного
партнерства (проведение
тестирования)
%
100
Показатели качества
Исполнение обязательств в рамках
договора
%
100
Показатель эффективности
Средние затраты на 1 услугу:
Тыс.
тенге
- консультативное сопровождение;
659,8
- практическая помощь
470,6
Объем бюджетных расходов
Тыс.
тенге
50 000,0
";
"
Бюджетная
программа
021 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы для оказания содействия экономическому
развитию регионов и системы расселения населения в рамках Программы
«Развитие регионов»
Описание
Расходы на оказание содействия экономическому развитию регионов и
системе расселения населения в рамках Программы «Развитие регионов»
Вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Предоставление трансфертов
в зависимости от
способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа
текущая/развитие
Развитие
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
Проек-
тируе-
мый год
Проекти-
руемый
год
2009
год
(от-
чет)
2010
год
(план)
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Показатели прямого результата
Начало реализации проектов по
подведению недостающей
инфраструктуры
кол-во
проек-
тов
(ориен-
тиро-
вочно)
3
Показатели конечного результата
Рост численности населения
региона, где начнется реализация
проектов
% к
пред. году

100,0
Тиімділік көрсеткіштері бір бірлік қорытындыға орташа шығындар
Мың теңге
681,0
Бюджеттік шығыстар көлемі
Мың теңге
50 000, 0
»;
«
Бюджеттік бағдарлама
020 «Әлеуметтік секторда және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жекеменшік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жекеменшік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету бойынша қызметтер»
Сипаттама
Шығыстар әлеуметтік секторда және тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығында жобаларды іске асыру үшін мемлекеттік-жеке меншік әріптестік тетігі бойынша өңірлерге мемлекеттік-жеке меншік әріптестік жобаларын дайындау барысында консультативтік көмек көрсету үшін көзделген
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Қызметтер
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдық/ даму
ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
Жобаланатын жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (жоспар)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Тікелей нәтиже көрсеткіштері Мемлекеттік - жеке меншік әріптестігі жобаларын консультативтік сүйемелдеу бойынша көрсетілген қызметтердің жуықтап алынған саны
Семинарлар саны
23
Мемлекеттік - жеке меншік әріптестік тетігі бойынша жобаларды әзірлеу кезінде практикалық көмек көрсету
Ұсыныс тар (өтінімдер) саны
74
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері ЖАО-ның мемлекеттік-жеке меншік әріптестік тетігі арқылы инвестициялық жобаларды іске асыру мәселесі бойынша хабардар етілуін қамтамасыз ету (тестілеуді өткізу)
%
100
Сапа көрсеткіштері Шарт шеңберінде міндеттемелерді орындау
%
100
Тиімділік көрсеткіштері 1 қызмет көрсетуге орташа шығындар:
Мың теңге
- консультативтік сүйемелдеу;
659,8
- практикалық көмек
470,6
Бюджеттік шығыстар көлемі
Мың теңге
50 000, 0
»;
«
Бюджеттік бағдарлама
021 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуы мен халықты қоныстандыру жүйесіне жәрдемдесуге берілетін нысаналы даму трансферттері»
Сипаттама
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуы мен халықты қоныстандыру жүйесіне жәрдем көрсетуге арналған шығыстар
Бюджеттік бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттерді беру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жеке бюджеттік бағдарлама
ағымдық/ даму
Даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
Жобаланатын жыл
Жобаланатын жыл
2009 жыл (есеп)
2010 жыл (жоспар)
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Тікелей нәтиже көрсеткіштері Жеткіліксіз инфрақұрылымды жеткізу бойынша жобаларды іске асырудың басталуы
Жобалардың (жуықтап алынған) саны
3
Түпкілікті нәтиже көрсеткіштері Жобаларды Іске асыру басталатын өңірдегі халық санының өсуі
Алдыңғы жылға қарағанда %-бен

100,1
Показатели качества
Показатели эффективности
Средние затраты на 1 проект
Тыс.
тенге
250 000, 0
Объем бюджетных расходов
Тыс.
тенге
750 000, 0
";
в бюджетной программе 049 "Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления "Экспортер - 2020":
в показателях прямого результата:
строку:
"
Проведение конкурса «Лучший экспортер
готовой отечественной продукции»
Ед.
1
"
исключить;
в графе "2011 год":
в строке "Подготовка и публикация справочников по биржевой деятельности, защите внутреннего рынка и внутренней торговли" цифры "500" исключить;
в строке "Проведение семинаров и конференций о деятельности товарных бирж и развития торговой инфраструктуры" цифру "6" исключить;
в показателях конечного результата:
в графе "2011 год":
в строке "Темп роста внешнеторгового оборота" цифры "106,5" заменить цифрами "102,5";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "1 038 500,0" заменить цифрами "1 100 155,0";
в бюджетной программе 050 "Услуги независимых экспертов и неправительственных организаций (общественных объединений) по проведению оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов":
заголовок изложить в следующей редакции:
"
Бюджетная
программа
050 «Услуги по аналитическому сопровождению оценки эффективности
деятельности центральных государственных и местных исполнительных
органов»
";
в бюджетной программе 117 "Поддержка частного предпринимательства в регионах в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса - 2020":
в строке "Вид бюджетной программы" слово "Индивидуальная" заменить словом "Распределяемая";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "35 835 300,0" заменить цифрами "19 115 951,0";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год" цифры "70 639 769,0", "55 093 769,0" и "15 546 000,0" заменить соответственно цифрами "49 765 067,0", "33 469 067,0" и "16 296 000,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

100,1
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері 1 жобаға орташа шығындар
Мың теңге
250 000, 0
Бюджеттік шығыстар көлемі
Мың теңге
750 000, 0
»;
049 «Экспорттаушы - 2020» бағыты шеңберінде қазақстандық тауарлардың экспортын сыртқы нарыққа жылжытуға жәрдемдесу» деген бюджеттік бағдарламада:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
мына:
«
«Дайын отандық өнімнің ең жақсы экспорттаушысы» сайысын өткізу
Бірл.
1
»
деген жол алынып тасталсын;
«2011 жыл» деген бағанда:
«Биржалық қызмет, ішкі нарық пен ішкі сауданы қорғау жөніндегі анықтамаларды дайындау және жариялау» деген жолдағы «500» деген сандар алынып тасталсын;
«Тауарлық биржалар қызметі және тауарлық инфрақұрылымды дамыту туралы семинарлар мен конференцияларды өткізу» деген жолдағы «6» деген сан алынып тасталсын;
түпкілікті нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Сыртқы сауда айналымының өсу қарқыны» деген жолдағы «106,5» деген сандар «102,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 038 500,0» деген сандар «1 100 155,0» деген сандармен ауыстырылсын;
050 «Тәуелсіз сарапшылардың және үкіметтік емес ұйымдардың (қоғамдық бірлестіктердің) орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды жүргізу жөніндегі қызметтері» деген бюджеттік бағдарламада:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
050 «Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу жөніндегі қызметтер»
»;
117 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарлама түрі» деген жолдағы «жеке» деген сөз «бөлінетін» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «35 835 300,0» деген сандар «19 115 951,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кестеде:
«2011 жыл» деген бағандағы «70 639 769,0», «55 093 769,0» және «15 546 000,0» деген сандар тиісінше «49 765 067,0», «33 469 067,0» және «16 296 000,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов