О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 364
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011-2015 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7 "Бюджетные программы":
в подразделе "7.1. Бюджетные программы":
в бюджетной программе 010 "Кредитование создания космического ракетного комплекса "Байтерек":
в графе "2011 год" строки "объем бюджетных расходов" цифру "0" заменить цифрами "3 587 617";
в подразделе "7.2. "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
в строке "ВСЕГО бюджетных расходов:" цифры "35 304 595" заменить цифрами "38 892 212";
в строке "бюджетные программы развития" цифры "32 879 382" заменить цифрами "36 466 999".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 364 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық, жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
010 «Бәйтерек» ғарыштық зымырандық кешенін құруды несиелеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «0» деген сан «3 587 617» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығындар жинағы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығындардың барлығы:» деген жолдағы «35 304 595» деген сандар «38 892 212» деген сандармен ауыстырылсын;
«Дамудың бюджеттік бағдарламалары» деген жолдағы «32 879 382» деген сандар «36 466 999» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов