О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 424
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Шымкентской дистанции пути общей площадью 0,165 гектара из категории земель лесного фонда в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению.
2. Акиму Южно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью "Енбекши - МТ" (далее - товарищество) земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления, для строительства подъездного железнодорожного пути.
3. Товариществу в соответствии с действующим законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства в размере 40227 (сорок тысяч двести двадцать семь) тенге, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2011 года № 424
Экспликация земель лесного фонда, переводимых в
категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны
и иного несельскохозяйственного назначения
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектаров
в том числе:
защитные
насаждения
на полосах
отвода
железных
дорог
пастбища
под
водой
под
постройками
под
дорогами
прочие
земли
Филиал
акционерного
общества
«Национальная
компания
"Қазақстан темір
жолы" Шымкентской
дистанции пути
0,165
0,165
-
-
-
-
-
ВСЕГО:
0,165
0,165
-
-
-
-

Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 424 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының Шымкент жол дистанциясы филиалының жалпы алаңы 0,165 гектар жер учаскесі орман қоры жерінің санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатына ауыстырылсын.
2. Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен кірме темір жол тармағын салу үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесінің «Еңбекші - МТ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (бұдан әрі — серіктестік) берілуін қамтамасыз етсін.
3. Серіктестік қолданыстағы заңнамаға сәйкес орманды алқаптарды орман шаруашылығын жүргізумен байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан орын алған 40227 (қырық мың екі жүз жиырма жеті) теңге мөлшеріндегі орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.
4. Осы қаулы қол қойылған бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 сәуірдегі
№ 424 қаулысына
қосымша
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатына ауыстырылатын орман қоры жерінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, гектар
оның ішінде:
темір жол жиегіндегі жолақтардағы қорғаныштық екпелер
жайылым
су астында
құрылыстар салынған
жолдар астында
өзге жерлер
«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының Шымкент жол дистанциясы филиалы
0,165
0,165
-
-
-
-
-
БАРЛЫҒЫ:
0,165
0,165
-
-
-
-
-