О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2011 года № 439
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2011 года № 158 "О Стратегическом плане Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в стратегическом направлении 1. "Устойчивое развитие отраслей агропромышленного комплекса и сельских территорий, рост их конкурентоспособности и обеспечение продовольственной безопасности страны":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы № 158 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 сәуірдегі № 439 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2011  - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 ақпандағы № 158 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелердің көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Агроөнеркәсіптік кешен салаларын және ауылдық аумақтарды тұрақты дамыту, олардың бәсекеге қабілеттілігін арттыру, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету» деген 1-стратегиялық бағытта:

в цели 1.1. "Обеспечение продовольственной безопасности республики на основе стабильного роста производства продукции АПК":
в строке "Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели" цифры "099" заменить цифрами "090";
в задаче 1.2.1. "Производство качественной конкурентоспособной продукции агропромышленного комплекса для занятия экспортных ниш, путем развития обслуживающей инфраструктуры отраслей агропромышленного комплекса":
"показатели прямых результатов" дополнить строками следующего содержания:
"

«АӨК өнімдері өндірісін тұрақты арттыру негізінде республиканың азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету» деген 1.1-мақсатта:
«Осы мақсаттарға қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары» деген жолдағы «099» деген сандар «090» деген сандармен ауыстырылсын;
«Агроөнеркәсіптік кешен салаларының қызмет көрсететін инфрақұрылымын дамыту жолымен экспорттық тауашаларда орын алу үшін агроөнеркәсіптік кешеннің бәсекеге қабілетті сапалы өнімін өндіру» деген 1.2.1-міндетте:
«Тікелей шешу нәтижелер көрсеткіштері» мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«

в цели 2.1. "Обеспечение сохранения, воспроизводства и рационального использования рыбных, лесных ресурсов, ресурсов животного мира, объектов природно-заповедного фонда":
в строке "Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели" цифры ", 025" исключить;
в цели 2.2. "Регулирование использования и охраны водных ресурсов":
в строке "Коды бюджетных программ, направленных на достижение данной цели" после цифры "017" дополнить цифрами ", 025";
в "Разделе 7. Бюджетные программы":
в подразделе "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Формирование и реализация политики государства в сфере развития агропромышленного комплекса, водного, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства, сельских территорий и аграрной науки":
в графе "2011 год":
в строке "показатели эффективности":
в строке "Затраты на содержание одного госслужащего" цифры "1 594,2" заменить цифрами "1 598,4";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "9 838 056,0" заменить цифрами "9 863 516,0";
в бюджетной программе 003 "Защита растений":
в графе "2011 год":
в строке "показатели эффективности":
в строке "Средние затраты на 1 га сельскохозяйственных культур и угодий на проведение мероприятий против особо опасных вредных организмов" цифры "926,8" заменить цифрами "840":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "4 557 710,0" заменить цифрами "4 256 097,0";
в бюджетной программе 007 "Строительство и реконструкция объектов образования в сфере сельского хозяйства":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Объем строительных работ" цифры "42,5" заменить цифрами "31,9";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "254 818,0" заменить цифрами "204 968,0";
в бюджетной программе 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Взятие и доставка проб крови для серологических исследований" цифры "28,0-38,0" заменить цифрами "43,78";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "5 685 613,0" заменить цифрами "6 489 296,0";
в бюджетной программе 010 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":

«Балық, орман ресурстарын, жануарлар дүниесі ресурстарын, табиғи-қорық қорының объектілерін сақтауды, өсімін молайтуды және ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету» деген 2.1-мақсатта:
«Аталған мақсатқа қол жеткізуте бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары» деген жолдағы «, 025» деген сандар алынып тасталсын;
«Су ресурстарын пайдалану мен қорғауды реттеу» деген 2.2-мақсатта:
«Осы мақсаттарға қол жеткізуге бағытталған бюджеттік бағдарламалардың кодтары» деген жолда «017» деген сандардан кейін «, 025» деген сандармен толықтырылсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Агроөнеркәсіптік кешенді, су, орман, аңшылық және балық шаруашылығы, ауылдық аумақтар және аграрлық ғылымды дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«Бір мемлекеттік қызметкерді ұстауға арналған шығын» деген жолдағы «1 594,2» деген сандар «1 598,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «9 838 056,0» деген сандар «9 863 516,0» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Өсімдіктерді қорғау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«1 га ауыл шаруашылығы дақылдары мен егістеріндегі аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы шаралар жүргізуге жұмсалатын орташа шығындар» деген жолдағы «926,8» деген сандар «840» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 557 710,0» деген сандар «4 256 097,0» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Ауыл шаруашылық саласындағы білім беру объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Құрылыс жұмыстарының көлемі» деген жолдағы «42,5» деген сандар  «31,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «254 818,0» деген сандар «204 968» деген сандармен ауыстырылсын;
009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Серологиялық зерттеулер үшін қанның сынамаларын алу және жеткізу» деген жолдағы «28,0-38,0» деген сандар «43,78» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «5 685 613,0» деген сандар «6 489 296,0» деген сандармен ауыстырылсын;
010 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:

в строке "- групповые водопроводы" цифры "41" заменить цифрами "42";
в строке "- локальные водопроводы" цифры "182" заменить цифрами "186";
в строке "Охват населения, получающего воду по субсидированному тарифу" цифры "2 149 376" заменить цифрами "2 211 682";
в строке "Количество сельских населенных пунктов, обеспечивающихся питьевой водой по удешевленному тарифу" цифры "613" заменить цифрами "622";
в строке "Объем подаваемой питьевой воды" цифры "61 890,01" заменить цифрами "66 571,45";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 366 651,0" заменить цифрами "3 784 790,0";
в бюджетной программе 011 "Строительство, реконструкция и оснащение ветеринарных лабораторий, биохранилища и здания подведомственного учреждения":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Строительство однотипных модульных районных зданий ветлабораторий с вивариями для животных" цифры "12" заменить цифрами "44";
в строке "показатели конечного результата":
в строке "Соответствие ветеринарных лабораторий требованиям международных норм, стандартов и рекомендаций ВТО и их материально-техническое оснащение" цифры "25,9" заменить цифрами "50,7";
в строке "показатели эффективности":
в строке "Средняя стоимость затрат на строительство одной ветеринарной лаборатории" цифры "114 970,0" заменить цифрами "108 084,0";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 666 821,0" заменить цифрами "5 099 160,0";
в бюджетной программе 017 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Строительство и реконструкция объектов питьевого водоснабжения" цифры "251" заменить цифрами "252";
в строке "показатели конечного результата":
в строке "Ввод в эксплуатацию объектов питьевого водоснабжения" цифры "117" заменить цифрами "119";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- по строительству и реконструкций одного объекта питьевого водоснабжения" цифры "103 362,3" заменить цифрами "104 295,3";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "27 147 540,0" заменить цифрами "27 486 015,0";
в бюджетной программе 023 "Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для проведения мероприятий по поддержке субъектов агропромышленного комплекса":
в строке "вид бюджетной программы" слово "развитие" заменить словом "текущая";
в бюджетной программе 025 "Целевые трансферты на развитие бюджету Жамбылской области на берегоукрепительные работы на реке Шу вдоль Государственной границы Республики Казахстан":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":

«- топтық су құбырлары» деген жолдағы «41» деген сандар «42» деген сандармен ауыстырылсын;
«- оқшау су құбырлары» деген жолдағы «182» деген сандар «186» деген сандармен ауыстырылсын;
«Субсидияланған тариф бойынша сумен қамтылған халық» деген жолдағы «2 149 376» деген сандар «2 211 682» деген сандармен ауыстырылсын;
«Арзандатылған тарифпен ауыз сумен қамтамасыздандырылған ауылдық елді мекендердің саны» деген жолдағы «613» деген сандар «622» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жеткізілетін ауыз су көлемі» деген жолдағы «61 890,01» деген сандар «66 571,45» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 366 651,0» деген сандар «3 784 790,0» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Ветеринариялық зертханаларды, биосақтау орны мен ведомстволық бағыныстағы мекеменің ғимаратын салу, реконструкциялау және жарақтандыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Жануарларға арналған үй-жайларымен бірдей типтегі модульдік аудандық, ветеринариялық зерханалар құрылысы» деген жолдағы «12» деген сандар «44» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«ветеринариялық зертханалардың халықаралық нормалар, стандарттар және ДСҰ ұсыныстары талаптарына сәйкестігі және оларды материалдық-техникалық жарақтандыру» деген жолдағы «25,9» деген сандар «50,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«Бір ветеринарнялық зертхана құрылысы шығынының орташа құны» деген жолдағы «114 970,0» деген сандар «108 084,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 666 821,0» деген сандар «5 099 160,0» деген сандармен ауыстырылсын;
017 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Сумен жабдықтау объектілерін салу және қайта жаңарту» деген жолдағы «251» деген сандар «252» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Ауыз сумен жабдықтау объектілерін іске қосу» деген жолдағы «117» деген сандар «119» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- бір сумен жабдықтау объектілерін салу және қайта жаңарту бойынша» деген жолдағы «103 362,3» деген сандар «104 295,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «27 147 540,0» деген сандар «27 486 015,0» деген сандармен ауыстырылсын;
023 «Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қолдау жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін «КазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ кредит беру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарламаның түрі» деген жолдағы «даму» деген сөз «ағымдағы» деген сөзбен ауыстырылсын;
025 «Жамбыл облысының бюджетіне Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарына берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:

в строке "Протяженность, на которых произведена берегоукрепительные работы" цифры "12" заменить цифрами "18";
в строке "показатели конечного результата":
в строке "Сохранения жилых строений населенных пунктов от угрозы разрушения" цифры "33,4" заменить цифрами "46,7";
в строке "Обеспечение нормального функционирования стратегических объектов и снижение риска возникновения чрезвычайных ситуаций" цифру "2" заменить цифрой "8";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 000 000,0" заменить цифрами "3 000 000,0";
в бюджетной программе 029 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Разработка проектно-сметной документации" цифры "43" заменить цифрами "59";
в строке "- групповые водопроводы" цифры "17" заменить цифрами "24";
в строке "- гидротехнические сооружения" цифры "37" заменить цифрами "39";
в строке "показатели конечного результата":
в строке "- групповые водопроводы" цифру "9" заменить цифрами "16";
в строке "Доля реконструированных гидротехнических сооружений от общего количества на соответствующий год" цифры "38" заменить цифрами "43,6";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- по строительству и реконструкции одного группового водопровода" цифры "542 873,2" заменить цифрами "521 113,4";
в строке "- по строительству и реконструкции одного гидротехнического сооружения" цифры "309 769,1" заменить цифрами "457 695,8";
в строке "- по разработке одной проектно-сметной документации" цифры "53 645,5" заменить цифрами "65 120,6";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "22 997 059,0" заменить цифрами "34 198 973,0";
в бюджетной программе 034 "Эксплуатация трансграничных и республиканских водохозяйственных объектов, не связанных с подачей воды":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Текущий ремонт, противопаводковые, водоохранные мероприятия" цифры "118" заменить цифрами "119";
в строке "Оформление правоустанавливающих документов водохозяйственных объектов" дополнить цифрой "10";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- республиканской собственности" цифры "12 062" заменить цифрами "12 606,7";

«Жағалауды нығайту жұмыстары жүргізілген қашықтық» деген жолдағы «12» деген сандар «18» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Елді мекендердің тұрғын құрылыстарын қирау қауіп-қатерінен сақтау» деген жолдағы «33,4» деген сандар «46,7» деген сандармен ауыстырылсын;
«Стратегиялық нысандардың қалыпты қызмет көрсетілуін қамтамасыз ету және төтенше жағдайлардың пайда болу қауіп-қатерін төмендету» деген жолдағы «2» деген сан «8» деген санмен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2 000 000,0» деген сандар «3 000 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
029 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу» деген жолдағы «43» деген сандар «59» деген сандармен ауыстырылсын;
«- топтық су құбырлары» деген жолдағы «17» деген сандар «24» деген сандармен ауыстырылсын;
«- гидротехникалық құрылыстар» деген жолдағы «37» деген сандар «39» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«- Топтық су құбырлары» деген жолдағы «9» деген сан «16» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тиісті жылдағы жалпы саннан реконструкцияланған гидротехникалық құрылыстардың үлесі» деген жолдағы «38» деген сандар «43,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- бір топтық су құбырын салу және реконструкциялау бойынша» деген жолдағы «542 873,2» деген сандар «521 113,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«- бір гидротехникалық құрылысты салу және реконструкциялау бойынша» деген жолдағы «309 769,1» деген сандар «457 695,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«- бір жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу бойынша» деген жолдағы «53 645,5» деген сандар «65 120,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «22 997 059,0» деген сандар «34 198 973,0» деген сандармен ауыстырылсын;
034 «Су берумен байланысы жоқ трансшекаралық және республикалық су шаруашылығы объектілерін пайдалану» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Ағымдағы жөндеу, су тасқынына қарсы және су қорғау іс-шаралары» деген жолдағы «118» деген сандар «119» деген сандармен ауыстырылсын;
«Су шаруашылығы объектілеріне құқық беру құжаттарын рәсімдеу» деген жол «10» деген сандармен толықтырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- республикалық меншіктегі» деген жолдағы «12 062» деген сандар «12 606,7» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 154 450,0" заменить цифрами "3 242 704,0";
в бюджетной программе 038 "Воспроизводство рыбных ресурсов":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Проведение мелиоративных (дноуглубительных) работ" слова "до 698,21" заменить словами "до 751,51";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- на восстановление 1 рыбоходного канала" цифры "60 000" заменить цифрами "63 766";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "854 421,0" заменить цифрами "873 251,0";
в бюджетной программе 041 "Реабилитация и управление окружающей средой бассейна рек Нура и Ишим":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Выполнение запланированного объема строительных работ по строительству полигона для захоронения ртутных отходов" цифры "9 170" заменить цифрами "20 321";
в строке "Выполнение запланированного объема строительных работ по реконструкции Интумакского водохранилища" цифры "20" заменить цифрами "24";
в строке "Выполнение запланированного объема строительных работ по очистке русла реки и болота Жаур" цифры "310 000" заменить цифрами "324 747,2";
строку "показатели конечного результата" дополнить строкой следующего содержания:
"
Увеличение объема
водохранилища
млн. м3
205
";
строку "показатели эффективности" дополнить строкой следующего содержания:
"
Средняя стоимость
реконструкции 1 м3
водохранилища
тенге
16,8
";
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "667 800,0" заменить цифрами "1 001 484,0";
в бюджетной программе 043 "Увеличение уставного капитала АО  "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса":
в строке "15. Организация и проведение закупа, производство импортозамещающей животноводческой продукции, переработки, транспортировки, хранение и реализации животноводческой продукции и продуктов ее переработки на внутреннем и внешнем рынках":
в строке "показатели конечного результата":
в строке "Удельный вес объема заготовки животноводческой продукции (мясо)" в графе "2010 год" цифры "2,1" заменить цифрами "1,2";
в бюджетной программе 045 "Проведение обследований водохозяйственных систем и гидротехнических сооружений":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":

«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 154 450,0» деген сандар «3 242 704,0» деген сандармен ауыстырылсын;
038 «Балық ресурстарын молайту» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Мелиоративтік (түп тереңдету) жұмыстарын жүргізу» деген жолдағы «698,21 дейін» деген сөздер «751,51 дейін» деген сөздермен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- 1 балық өтетін каналды қалпына келтіруге» деген жолдағы «60 000» деген сандар «63 766» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «854 421,0» деген сандар «873 251,0» деген сандармен ауыстырылсын;
041 «Нұра және Есіл өзендері бассейнінің қоршаған ортасын оңалту және басқару» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Сынапты қалдықтарды көмуге арналған полигон салу бойынша жоспарланған құрылыс жұмыстарын орындау» деген жолдағы «9 170» деген сандар «20 321» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ынтымақ су қоймасын қайта жаңарту бойынша жоспарланған құрылыс жұмыстарын орындау» деген жолдағы «20» деген сандар «24» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өзен арнасын және Жаур батпағын тазалау бойынша жоспарланған құрылыс жұмыстарын орындау» деген жолдағы «310 000» деген сандар «324 747,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Су қоймасының көлемін ұлғайту
млн. м3
205
»;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
1 м3 су қоймасын қайта жаңартудың орташа құны
теңге
16,8
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «667 800,0» деген сандар «1 001 484,0» деген сандармен ауыстырылсын:
043 «Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту» деген бюджеттік бағдарламада:
«15. Сатып алуды ұйымдастыру және жүргізу, импорт алмастырушы мал өнімдерін өндіру мен оны өңдеу, тасымалдау, сақтау және ішкі және сыртқы нарықтарда мал шаруашылығының өнімдерін және оның қайта өңделген өнімдерін сату» деген жолда:
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Мал шаруашылығы өнімдерін (етті) дайындау көлемінің үлес салмағы» деген жолдағы «2010 жыл» деген бағанда «2,1» деген сандар «1,2» деген сандармен ауыстырылсын;
045 «Су шаруашылығы жүйелеріне және гидротехникалық құрылыстарға зерттеулер жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:

в строке "Многофакторное обследование технического состояния гидротехнических сооружений" цифры "38" заменить цифрами "36";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- по многофакторному обследованию гидротехнических сооружений" цифры "19 157,9" заменить цифрами "41 577,8";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 228 000,0" заменить цифрами "1 996 800,0";
в бюджетной программе 052 "Диагностика заболеваний животных":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Проведение диагностических исследований поголовья животных с внедрением современных диагностических методов в соответствие с требованиями МЭБ" цифры "32-38" заменить цифрами "47,76";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "5 111 830,0" заменить цифрами "6 804 682,0";
в бюджетной программе 053 "Противоэпизоотические мероприятия, ликвидация очагов острых и хронических инфекционных заболеваний животных и птиц":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "МРС" цифры "28,0-35,0" заменить цифрами "28,0-60,0";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 151 353,0" заменить цифрами "3 641 188,0";
в бюджетной программе 054 "Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Капитальный ремонт особо аварийных объектов" цифры "13" заменить цифрами "19";
в строке "показатели конечного результата" цифры "85" заменить цифрами "68,4";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- магистральных каналов" цифры "42 740,5" заменить цифрами "78 567,6";
в строке "- водохранилищ" цифры "72 148,4" заменить цифрами "58 734";
в строке "- гидроузлов" цифры "60 079,6" заменить цифрами "78 413,3";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 909 496,0" заменить цифрами "2 334 112,0";
в бюджетной программе 055 "Государственные премии в области аграрной науки":
в графе "2011 год":
в строке "показатели эффективности":
в строке "по первой премии" цифры "94200 - 282600" заменить цифрами "100800-302400";
в строке "по второй премии" цифры "70650 - 211950" заменить цифрами "75600-226800";

«Гидротехникалық құрылыстардың техникалық жағдайын көпфакторлық зерттеу» деген жолдағы «38» деген сандар «36» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік керсеткіштері» деген жолда:
«- гидротехникалық құрылыстардың техникалық жағдайын көпфакторлық зерттеу бойынша» деген жолдағы «19 157,9» деген сандар «41 577,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 228 000,0» деген сандар «1 996 800,0» деген сандармен ауыстырылсын;
052 «Жануарлар ауруларының диагностикасы» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Барлық жануарлардың санын ХЭБ талаптарына сәйкес жаңа диагностикалық әдістерді енгізіп зерттеу» деген жолдағы «32-38» деген сандар «47,76» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «5 111 830,0» деген сандар «6 804 682,0» деген сандармен ауыстырылсын;
053 «Эпизоотияға қарсы шаралар, жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы және созылмалы ауруларының ошақтарын жою» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«ҰММ» деген жолдағы «28,0-35,0» деген сандар «28,0-60,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «3 151 353,0» деген сандар «3 641 188,0» деген сандармен ауыстырылсын;
054 «Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Ерекше апатты нысандарын күрделі жөндеу» деген жолдағы «13» деген сандар «19» деген сандармен ауыстырылсын;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолдағы «85» деген сандар «68,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- магистралдық каналдар бойынша» деген жолдағы «42 740,5» деген сандар «78 567,6» деген сандармен ауыстырылсын;
«- су қоймалары бойынша» деген жолдағы «72 148,4» деген сандар «58 734» деген сандармен ауыстырылсын;
«- сутораптар бойынша» деген жолдағы «60 079,6» деген сандар «78 413,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 909 496,0» деген сандар «2 334 112,0» деген сандармен ауыстырылсын;
055 «Аграрлық ғылым саласындағы мемлекеттік сыйлықтар» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«бірінші сыйақы бойынша» деген жолдағы «94200-282600» деген сандар «100800-302400» деген сандармен ауыстырылсын;
«екінші сыйақы бойынша» деген жолдағы «70650-211950» деген сандар «75600-226800» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "по третьей премии" цифры "47100 - 141300" заменить цифрами "50400-151200";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "836,0" заменить цифрами "881,0";
в бюджетной программе 056 "Повышение конкурентоспособности сельскохозяйственной продукции":
в графе "2011 год":
в строке "показатели эффективности":
в строке "Средняя стоимость проектирования Национальной референтной лаборатории" цифры "272 153" заменить цифрами "229 922";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 580 442,0" заменить цифрами "1 558 920,0";
в бюджетной программе 057 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе":
в строке "показатели прямого результата":
строку:
"
количество информационно-
логических центров
центры
20
20
20
"
изложить в следующей редакции:
"
Проведение семинаров по
воспроизводству и управлению
стадом с привлечением
международных экспертов
ед.
12
Количество направлений
охваченных в рамках семинаров
ед.
5
Количество субъектов АПК,
охваченных услугами консалтинга
по воспроизводству и содержанию
стада
ед.
1 300
";
строку "показатели конечного результата" дополнить строкой следующего содержания:
"
Доля субъектов охваченных
услугами консалтинга от общего
количества действующих
субъектов сельского хозяйства
%
0,7
";
строку "показатели эффективности" дополнить строкой следующего содержания:
"
Средние затраты на оказание
услуг консалтинга по
воспроизводству и содержанию
стада на 1 субъект
тенге

«үшінші сыйақы бойынша» деген жолдағы «47100-141300» деген сандар «50400-151200» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «836,0» деген сандар «881,0» деген сандармен ауыстырылсын;
056 «Ауыл шаруашылығы өнімінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«Ұлттық референттік зертхананы жобалаудың орташа құны» деген жолдағы «272 153» деген сандар «229 922» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 580 442,0» деген сандар «1 558 920,0» деген сандармен ауыстырылсын;
057 «Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін өтеусіз негізде ақпараттық қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
мына:
«
Ақпараттық-логистикалық орталықтардың саны
орталықтар
20
20
20
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Халықаралық сарапшыларды тарту арқылы табынды молықтыру және басқару бойынша семинарлар өткізу
бірлік
12
Семинар аясында қамтылған бағыттар саны
бірлік
5
Табынды молықтыру және ұстау бойынша консалтинг  қызметтерімен қамтылған АӨК субъектілерінің саны
бірлік
1 300
»;
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Жұмыс істейтін ауыл шаруашылығы субъектілерінің жалпы санынан консалтинг қызметтерімен қамтылған субъектілердің үлесі
%
0,7
»;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
1 субъектіге табынды молықтыру және ұстау бойынша консалтинг қызметін көрсетуге жұмсалатын орташа шығын
теңге

232010
";
в графе "2011 год" строки "объем бюджетных расходов" цифры "407 059,0" заменить цифрами "708 672,0";
в бюджетной программе 066 "Проведение природоохранных попусков":
в строке "Описание" слова "путем проведения попуска" заменить словами "и восстановление озер Кызылординской области путем проведения попуска";
в строке "показатели прямого результата":
строку:
"
Компенсационный природоохранный
попуск в низовья поймы реки
Шидерты
млн. м3
100
96,8
100
100
100
"
изложить в следующей редакции:
"
Компенсационный природоохранный
попуск в низовья поймы реки
Шидерты и озер Кызылординской
области
млн. м3
100
96,8
1 300
100
100
";
в графе "2011 год":
в строке "Количество озер, пополняемых водой при затоплении" цифру "5" заменить цифрами "238";
в строке "показатели эффективности":
в строке "Затраты на 1 мЗ воды" цифры "5,68" заменить цифрами "0,62";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "568 040,0" заменить цифрами "804 584,0";
в бюджетной программе 071 "Создание зеленой зоны города Астаны":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 120 151,0" заменить цифрами "2 126 470,0";
в бюджетной программе 072 "Авиаохрана леса":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Авиационная охрана территории государственного лесного фонда" цифры "5 639" заменить цифрами "9 013";
в строке "показатели качества":
в строке "Территория государственного лесного фонда республики обеспечена эффективной авиационной охраной" цифры "5 639" заменить цифрами "9 013";
в строке "показатели эффективности":
в строке "Средние затраты на авиационную охрану 1 га государственного лесного фонда" цифры "210,4" заменить цифрами "176,9";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "1 186 675,0" заменить цифрами "1 582 635,0";
в бюджетной программе 074 "Капитальные расходы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Количество учреждений, в которых улучшается материально-техническое состояние" цифры "39" заменить цифрами "210";
в строке "показатели эффективности":

232 010
»;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «407 059,0» деген сандар «708 672,0» деген сандармен ауыстырылсын;
066 «Табиғат қорғауға су жіберуді жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сипаттау» деген жолдағы «Шідерті өзенінің жайылмасының төменгі ағысынан су жіберу арқылы шынайы көктемгі гидрологиялық режимін қалпына келтіру» деген сөздер «Су жіберу арқылы Шідерті өзені сағасының көктемгі гидрологиялық табиғи режимін қалпына келтіру және Қызылорда облысының көлдерін қалпына келтіру» деген сөздермен ауыстырылсын;
«тікелей нәтиже көрсеткіштерінде»:
мына:
«
Шідерті өзенінің жайылмасына табиғат қорғау мақсатында суды жіберу
млн. м3
100
96,8
100
100
100
»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Шідерті өзенінің және Қызылорда облысы көлдері жайылмасының сағаларына табиғат қорғау мақсатында су жіберу
млн. м3
100
96,8
1 300
100
100
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«Толтыру кезінде толықтырылады» деген жолдағы «5» деген сан «238» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«1 текше метр судың құны» деген жолдағы «5,68» деген сандар «0,62» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «568 040,0» деген сандар «804 584,0» деген сандармен ауыстырылсын;
071 «Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2 120 151,0» деген сандар «2 126 470,0» деген сандармен ауыстырылсын;
072 «Орманды әуеден қорғау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей кәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Мемлекеттік орман қорының аумағын авиациямен қорғау» деген жолдағы «5 639» деген сандар «9 013» деген сандармен ауыстырылсын;
«сапа көрсеткіштері» деген жолда:
«Республиканың мемлекеттік орман қоры аймағы тиімді авиациялық қорғаумен қамтамасыз етіледі» деген жолдағы «5 639» деген сандар «9 013» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімдідік көрсеткіштері» деген жолда:
«1 га мемлекеттік орман қорының аумағын авиациямен қорғаудың орташа шығыны» деген жолдағы «210,4» деген сандар «176,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 186 675,0» деген сандар «1 582 635,0» деген сандармен ауыстырылсын;
074 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Материалдық-техникалық жарақтандырылған мемлекеттік мекемелер» деген жолдағы «39» деген сандар «210» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:

в строке "- по материально-техническому оснащению" цифры "19 935,5" заменить цифрами "6 083,2";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "803 555,0" заменить цифрами "1 303 555,0";
в бюджетной программе 075 "Капитальные расходы государственных учреждений Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "Количество приобретаемых техники и товаров, относящихся к основным средствам" цифры "980" заменить цифрами "1 077";
в строке "показатели эффективности":
в строке "- по материально-техническому оснащению" цифры "19 122,7" заменить цифрами "39 083,9";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "688 938,0" заменить цифрами "1 327 698,0";
в бюджетной программе 082 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку семеноводства":
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 196 386,0" заменить цифрами "2 422 386,0";
в бюджетной программе 083 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства":
в графе "2011 год":
в строке "показатели прямого результата":
в строке "- семени быков производителей" цифры "238,0" заменить цифрами "140,5";
дополнить строками следующего содержания:
"
- закуп племенного молодняка КРС
зарубежной селекции
голов
10 000
- ведение селекционной и
племенной работы
голов
263 020
";
в графе "2011 год":
в строке "показатели конечного результата":
в строке "Удельный вес племенных животных от общей численности" цифры "6,3" заменить цифрами "8,5";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "4 169 949,0" заменить цифрами "7 292 549,0";
в бюджетной программе 088 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства":
строку "показатели прямого результата" дополнить строкой следующего содержания:
"
- сочные и грубые корма,
используемые для кopмления КPC
голов
263 020
";
в графе "2011 год":
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "13 206 245,0" заменить цифрами "17 139 255,0";
после таблицы бюджетной программы 088 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" дополнить бюджетной программой "090" следующего содержания:
"
Бюджетная программа
090 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на организацию и проведение
идентификации сельскохозяйственных животных"
Описание
Программа направлена на проведение идентификации всего
поголовья сельскохозяйственных животных (КРС, МРС, свиньи,
лошади, верблюды)
Вид бюджетной
программы
в зависимости
от содержания
осуществление государственных функций,
полномочий и оказание вытекающих из них
государственных услуг
в зависимости
от способа
реализации
индивидуальная
текущая/
развитие
текущая
Наименование
показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
отчетный
период
план
текущего
года
плановый период
проектируемый год
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
2013 год
2014 год
2015 год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого
результата
Закуп атрибутов и
изделий, оргтехники для
идентификации поголовья
сельскохозяйственных
животных:
- ушных бирок для КРС
- ушных бирок для МРС
- ушных бирок для
свиньи, верблюдов
млн.
голов
-

«- материалдық-техникалық жарақтандыру бойынша» деген жолдағы «19 935,5» деген сандар «6 083,2» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «803 555,0» деген сандар «1 303 555,0» деген сандармен ауыстырылсын;
075 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Сатып алынатын негізгі құралдарға жататын тауарлар мен техникалар саны» деген жолдағы «980» деген сандар «1 077» деген сандармен ауыстырылсын;
«тиімділік көрсеткіштері» деген жолда:
«- материалдық-техникалық жарақтандыру бойынша» деген жолдағы «19 122,7» деген сандар «39 083,9» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «688 938,0» деген сандар «1 327 698,0» деген сандармен ауыстырылсын;
082 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұқым шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «2 196 386,0» деген сандар «2 422 386,0» деген сандармен ауыстырылсын;
083 «Облыстық бюджеттерге Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«- аталық бұқа ұрығы» деген жолдағы «238,0» деген сандар «140,5» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
- шетелдік селекциялы асыл тұкымды ІҚМ төлін сатып алу
бас
10 000
- селекциялық және асыл тұқымды жұмыстарды жүргізу
бас
263 020
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«түпкі нәтиже көрсеткіштері» деген жолда:
«Жалпы санмен салыстырғандағы асыл тұқымның үлесі» деген жолдағы «6,3» деген сандар «8,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «4 169 949,0» деген сандар «7 292 549,0» деген сандармен ауыстырылсын;
088 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
- ІҚМ қоректендіру үшін пайдаланылатын шырынды және ірі азықтар
бас
263 020
»;
«2011 жыл» деген бағанда:
«бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «13 206 245,0» деген сандар «17 139 255,0» деген сандармен ауыстырылсын;
088 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламаның кестесінен кейін мынадай мазмұндағы «090» бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
090 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру және жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттау
Бағдарлама мал шаруашылығы жануарларының (ІҚМ, ҰҚМ, шошқа, жылқы, түйе) бүкіл басын бірдейлендіруге бағытталған
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына
байланысты
мемлекеттік функциларды, өкілеттіктерді жүзеге асыру және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтерді көрсету
іске асыру тәсіліне байланысты
жеке
даму/ағымдағы
ағымдағы
Бюджеттік бағдарламаның көрсеткіштерін атауы
өлшем бірлігі
есепті кезең
ағымдағы жылдың жоспары
жоспарлы кезең
жобаланатын жылдар
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
2014 жыл
2015 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді жүргізу үшін бұйымдар мен атрибуттарды және ұйымдастыру техникасын сатып алу:
млн. бас
- ІҚМ сырғалар
-
- ҰҚМ сырғалар

17,0-22,0
1,5-3,0
- аппарат для
биркования
таврения
тыс.
ед.
5,0-5,6
- ветеринарный паспорт на животное
млн.
ед.
20,0-25,0
показатели конечного
результата
Идентификация
сельскохозяйственных
животных
%
100
показатели качества
показатели эффективности
Стоимость ветеринарного
паспорта и ушных бирок
тенге
15-100
объем бюджетных
расходов
тыс.
тенге
3 131 8 17,0
";
в бюджетной программе 094 "Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов":
в строке "вид бюджетной программы" слово "развитие" заменить словом "текущая";
таблицу бюджетной программы 099 "Услуги по организации и проведению идентификации сельскохозяйственных животных" исключить;
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
цифры "283 221 053,0", "100 507 876,0", "182 713 177,0" заменить соответственно цифрами "313 245 800,0", "196 892 744,0", "116 353 056,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

17,0-22,0
- шошқаларға, түйелерге сырғалар
1,5-3,0
- биркалауға
мың бірлік
5,0-5,6
- тавренияға аппарат
- жануарға ветеринарлық паспорт
млн. бірлік
20,0-25,0
түпкі нәтиже көрсеткіштері
Ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіру
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
Ветеринарлық паспорт пен сырғаның құны
теңге
15-100
бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
3 131 81 7,0
»;
094 «Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарламаның түрі» деген жолдағы «даму» деген сөз «ағымдағы» деген сөзбен ауыстырылсын;
099 «Ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізу қызметі» бюджеттік бағдарламаның кестесі алынып тасталсын;
«Бюджеттік шығындардың жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«283 221 053,0», «100 507 876,0», «182 713 177,0» деген сандар тиісінше «313 245 800,0», «196 892 744,0», «116 353 056,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов