Об Ахметове С.А., Нусуповой А.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 453
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ахметова Серика Абжалиевича вице-министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, освободив от этой должности Нусупову Асель Бековну согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

С.Ә. Ахметов, Ә.Б. Нүсіпова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 453 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Серік Әбжәлиұлы Ахметов Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, бұл қызметтен Әсел Бекқызы Нүсіпова берген өтінішіне сәйкес босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов