О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 470. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 846
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2013 № 846 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2010 года № 868 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 50, ст. 458) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и подпунктами 2), 3) статьи 6статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в стандарте государственной услуги "Регистрация радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств", утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 1 исключить;
пункт 5 дополнить словами ", либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги";
в пункте 7:
подпункт а) изложить в следующей редакции:
"а) подачи и регистрации в канцелярии инспекции заявления с пакетом документов, предусмотренных в пункте 11 настоящего стандарта - 30 минут;";
подпункт в) исключить;
в пункте 9 после слов "предоставляется ежедневно" дополнить словами "в рабочие дни";
пункт 14 исключить;
в пункте 21 слова "Начальники инспекций" заменить словами "Начальники и сотрудники инспекций, функции которых связаны с оказанием государственной услуги,";
в пунктах 2223 после слов "ежедневно" дополнить словами "в рабочие дни";
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі N 868 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 470 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 846 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 846 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 қыркүйектегі № 868 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 50, 458-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мына редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1, 15-2 баптарына және «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2), 3) тармақшаларына, 29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсету стандартында:
1-тармақтың екінші бөлігі алынып тасталсын;
5-тармақ «куәлікті» деген сөзден кейін «не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап» деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
а) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«осы Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттар пакетімен қоса өтінішті беру және инспекцияның кеңсесінде тіркеу - 30 минут;»;
в) тармақша алынып тасталсын;
9-тармақтағы «күн сайын» деген сөздерден кейін «жұмыс күндері» деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақ алынып тасталсын;
21-тармақтағы «Инспекция басшылары» деген сөздер «Инспекциялар бастықтары мен функциялары мемлекеттік қызмет көрсетуге байланысты қызметкерлері» деген сөздермен ауыстырылсын;
2223-тармақтарда «күн сайын» деген сөздерден кейін «жұмыс күндері» деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 23-1 тармақпен толықтырылсын:
«23-1. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов