О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2000 года № 99
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2011 года № 508. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1126
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1126 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2000 года № 99 "О порядке передачи имущества государственных служащих в доверительное управление" следующие изменения и дополнения:
в заголовке:
слова "О порядке" заменить словами "Об утверждении Правил";
заголовок на государственном языке излагается в новой редакции;
в преамбуле слова "и во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 23 августа 1999 года № 72 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной службе" исключить;
в пункте 1 слова "о порядке" исключить;
в Правилах о порядке передачи имущества государственных служащих в доверительное управление, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке:
слова "о порядке" исключить;
заголовок на государственном языке излагается в новой редакции;
в тексте слово "доверительное" заменить словом "сенімгерлік" только на государственном языке;
в пункте 5:
слово "обязан" исключить;
слово "передать" заменить словом "передает";
пункты 6 и 7 изложить в следующей редакции:
"6. Государственный служащий предоставляет нотариально засвидетельствованную копию договора на доверительное управление имуществом в десятидневный срок со дня нотариального засвидетельствования в кадровую службу государственного органа по месту работы.
7. В случае расторжения договора на доверительное управление имуществом одной из сторон, государственный служащий уведомляет об этом в месячный срок кадровую службу по месту работы, а имущество, подлежащее передаче в доверительное управление, в месячный срок после расторжения договора вновь передается в доверительное управление с предоставлением в кадровую службу по месту работы нотариально засвидетельствованной копии договора в порядке, установленном настоящими Правилами.";
в пункте 8:
после слов "доверительное управление" дополнить словом "имуществом";
слова "кадровым службам" заменить словами "государственным служащим в течение месяца после наступления указанных событий в кадровую службу";
дополнить частью второй следующего содержания:
"При перезаключении договора на доверительное управление имуществом его нотариально засвидетельствованная копия предоставляется в кадровую службу государственного органа по месту работы в порядке, установленном настоящими Правилами.";
в пункте 12:
слова "Кадровые службы" заменить словами "Кадровая служба";
слово "обеспечивают" заменить словом "обеспечивает".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы № 99 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 12 мамырдағы № 508 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1126 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1126 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімді басқаруға берудің тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы № 99 қаулысына мынадай өзгерістер  мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімгерлік басқаруға беру қағидасын бекіту туралы»;
кіріспедегі «және Қазақстан Республикасы Президентінің «Мемлекеттік қызмет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 1999 жылғы 23 тамыздағы № 72 өкімін орындау үшін» деген сөздер алынып тасталсын;
1-тармақтағы «сенімді басқаруға берудің тәртібі туралы ереже» деген сөздер «сенімгерлік басқаруға беру қағидасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімді басқаруға берудің тәртібі туралы ережеде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік қызметшілердің мүлкін сенімгерлік басқаруға беру қағидасы»;
мәтіндегі «Сенімді», «сенімді» деген сөздер «Сенімгерлік», «сенімгерлік» деген сөздермен ауыстырылсын;
кіріспедегі «Ереже» деген сөз «Қағида» деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы «Ережеде» деген сөз «Қағидада» деген сөзбен ауыстырылсын;
5-тармақта:
«Ереженің» деген сөз «Қағиданың» деген сөзбен ауыстырылсын;
«беруге міндетті» деген сөздер «береді» деген сөзбен ауыстырылсын;
6 және 7-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Мемлекеттік қызметші мүлікті сенімгерлік басқаруға арналған шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесі нотариалды куәландырылған  күнінен бастап он күн мерзімде жұмыс орны бойынша мемлекеттік органның кадр қызметіне береді.
7. Тараптардың біреуі мүлікті сенімгерлік басқаруға арналған шартты бұзған жағдайда, мемлекеттік қызметші бұл туралы жұмыс орны бойынша кадр қызметіне бір ай мерзімде хабарлайды, ал сенімгерлік басқаруға беруге жататын мүлік шарт бұзылғаннан кейін бір ай мерзімде  осы Қағидада белгіленген тәртіппен шарттың нотариалды куәландырылған көшірмесін жұмыс орны бойынша кадр қызметіне беріп, қайтадан сенімгерлік басқаруға беріледі.»;
8-тармақта:
«Сенімді» деген сөз «Мүлікті сенімгерлік» деген сөздермен ауыстырылсын;
«ақпарат жұмыс орны бойынша мемлекеттік органның кадр қызметіне  ұсынылады» деген сөздер «ақпаратты мемлекеттік қызметші көрсетілген оқиғалар орын алғаннан кейін бір ай ішінде жұмыс орны бойынша мемлекеттік органның кадр қызметіне ұсынады» деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екінші бөлікпен толықтырылсын:
«Мүлікті сенімгерлік басқару шарты қайтадан жасалған кезде оның нотариалды куәландырылған көшірмесі осы Қағидада белгіленген тәртіппен жұмыс орны бойынша мемлекеттік органның кадр қызметіне беріледі.»;
12-тармақта:
орыс тіліндегі мәтіні өзгертілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді;
орыс тіліндегі мәтіні өзгертілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні  өзгермейді.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов