О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 399"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 510
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 399».
Премьер-министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
УКАЗ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу Указа Президента Республики
Казахстан от 28 августа 2007 года № 399
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года № 399 «О Концепции миграционной политики Республики Казахстан на 2007 - 2015 годы» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 31, ст. 335).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
Астана, Акорда,       2011 года
№

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 399 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 510 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 399 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы
№ 399 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Қазақстан Республикасы көші-қон саясатының 2007 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы № 399 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 31, 335-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев