О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2011 года № 516
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 мая 2011 года № 516
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2004 года № 56 "Об утверждении Правил выдачи, приостановления действия разрешения на специальное водопользование" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 28).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2007 года № 812 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2004 года № 56 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 января 2004 года № 84" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 34, ст. 380).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2009 года № 833 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2004 года № 56" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 30, ст. 263).
4. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2010 года № 604 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 339).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 мамырдағы № 516 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 14  мамырдағы
№ 516 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізімі
1. «Арнайы су пайдалануға рұқсат беру, оның қолданысын тоқтата тұру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы № 56 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 2, 28-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы № 56 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қаңтардағы № 84 қаулысының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі № 812 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 34, 380-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы № 56 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 5 маусымдағы № 833 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 30, 263-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 маусымдағы № 604 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 339-құжат).