О Шенгелбаеве Б.Р., Ускенбаеве К.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 540
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Шенгелбаева Бахытжана Рахимовича вице-министром туризма и спорта Республики Казахстан, освободив от этой должности Ускенбаева Каирбека Айтбаевича согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Б.Р. Шеңгелбаев, Қ.А. Өскенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 мамырдағы № 540 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Бақытжан Рақымұлы Шеңгелбаев Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі болып тағайындалсын, Қайырбек Айтбайұлы Өскенбаев берген өтінішіне сәйкес бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов