Об Алимкулове Е.А., Нурпеисове К.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2011 года № 603
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Алимкулова Еркегали Амантайулы заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от этой должности Нурпеисова Куаныша Калиевича согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Е.А. Әлімқұлов, Қ.Қ. Нұрпейісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 мамырдағы № 603 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Еркеғали Амантайұлы Әлімқұлов Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, бұл қызметтен Қуаныш Қалиұлы Нұрпейісов берген өтінішіне сәйкес босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов