О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2011 года № 656
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующее изменение:
приложение 12 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2011 года № 656
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1350
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и
средний ремонт автомобильных дорог областного, районного
значения и улиц городов Астаны и Алматы
п/п
Наименование областей
Сумма
тыс.тенге
Всего

"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № 656 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 12-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 13 маусымдағы
№ 656 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына
12 қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль
жолдарын және Астана және Алматы қалаларының көшелерін
күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттердің сомасын бөлу
р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы: