Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 690
В соответствии со статьей 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2011 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 690
Перечень
инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию
за счет средств негосударственных займов
под государственные гарантии на 2011 год
№ п/п
Наименование
проекта
Общая
стоимость
проекта
(тыс.
тенге)
Период
реализа-
ции
(годы)
Размер
государст-
венной
гарантии
(тыс.
тенге)
Заемщик
1
2
3
4
5
6
1
Финансирование
малого и
среднего
бизнеса через
банки второго
уровня за счет
средств Азиатского Банка Развития

2011 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 690 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 216-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 690 қаулысымен
бекітілген
2011 жылға арналған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздар қаражаты есебінен қаржыландыруға ұсынылатын инвестициялық жобалардың тізбесі
Р/с №
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері (мың теңге)
Қарыз алушы
1
2
3
4
5
6
1
Азия Даму Банкінің қаражаты есебінен шағын және орта бизнесті екінші деңгейдегі банктер арқылы қаржыландыру