О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2011 года № 776
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
УКАЗ Президент Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента
Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523
"О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января
2008 года № 523 "О конкурсе по социальной ответственности бизнеса "Парыз" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 36; № 38, ст. 405; № 43, ст. 481; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 33, ст. 309; 2010 г., № 45, ст. 402) следующие изменения:
1) состав Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", образованный вышеназванным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу;
2) в Правилах проведения конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", утвержденных вышеназванным Указом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. На основании решения Комиссии по определению победителей в конкурсе (далее - Комиссия) звания лауреатов ежегодно присуждаются по следующим категориям:
1) субъекты малого и среднего предпринимательства;
2) субъект крупного предпринимательства.";
3) в Положении о Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз", утвержденном вышеназванным Указом:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Должностной состав Комиссии утверждается Президентом Республики Казахстан.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "__" _______ 2011 года №
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 23 января 2008 года № 523
СОСТАВ
Комиссии по присуждению званий лауреатов конкурса по социальной ответственности бизнеса "Парыз"
Руководитель Администрации Президента     - председатель
Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты         - заместитель председателя
населения Республики Казахстан
директор департамента труда и социального - секретарь Комиссии партнерства Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
члены Комиссии:
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Министр культуры Республики Казахстан
Министр нефти и газа Республики Казахстан
председатель Комитета по социально-культурному развитию Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Комитета по социально-культурному развитию Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Федерации профсоюзов
Республики Казахстан (по согласованию)
председатель Национальной экономической
палаты "Союз" Атамекен" (по согласованию)
президент Союза товаропроизводителей и
экспортеров Казахстана (по согласованию)
президент Форума предпринимателей Казахстана (по согласованию)

"Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі "Парыз" конкурсы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 776 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсы
туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы
23 қаңтардағы № 523 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 523 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 3, 36-құжат; № 38, 405-құжат; № 43, 481-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 33, 309-құжат; 2010 ж., № 45, 402-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Бизнестің әлеуметтік жауапкершiлiгi жөнiндегi «Парыз» конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөнiндегi комиссияның құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсын өткізу ережелерінде:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Конкурстың жеңiмпаздарын айқындау жөнiндегi комиссияның (бұдан әрi – Комиссия) шешiмi негiзiнде лауреаттар атақтары жыл сайын мынадай:
1) шағын және орта кәсiпкерлiк субъектiсi;
2) iрi кәсiпкерлiк субъектiсi санаттары бойынша берiледi.»;
3) жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Комиссияның лауазымдық құрамын Қазақстан Республикасының Президенті бекітеді.».
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                         Н. Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2011 жылғы «__» ________
№ __ Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2008 жылғы 23 қаңтардағы
№ 523 Жарлығына
қосымша
Бизнестің әлеуметтік жауапкершiлiгi жөнiндегi «Парыз»
конкурсының лауреаттары атақтарын беру жөнiндегi комиссияның
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасының Президентi
Әкiмшiлiгiнiң Басшысы                      – төраға
Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрi         – төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
Еңбек және әлеуметтік әріптестік
департаментінің директоры                   – комиссия хатшысы
Комиссия мүшелерi:
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi
Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрi
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрi
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация министрi
Қазақстан Республикасының Мәдениет министрi
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрi
Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының Әлеуметтiк-мәдени даму комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң Әлеуметтiк-мәдени
даму комитетiнiң төрағасы (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Кәсiподақтар федерациясының төрағасы (келiсiм бойынша)
«Атамекен» одағы» ұлттық экономикалық палатасының төрағасы (келiсiм бойынша)
Қазақстанның тауар өндiрушiлерi мен экспорттаушылары одағының
президентi (келiсiм бойынша)
Қазақстан кәсiпкерлерi форумының президентi (келiсiм бойынша)