О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 692 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" и от 23 июня 2011 года № 693 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2011 года № 835
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 692 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 693 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на неотложные затраты, средства в сумме 5500000000 (Пять миллиардов пятьсот миллионов) тенге для перечисления акиматам областей, городов Астаны и Алматы в виде целевых трансфертов на развитие для увеличения уставного капитала специализированных уполномоченных организаций с участием государства, в целях проведения ремонтных работ общего имущества объектов кондоминиума согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2011 года № 835
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "23" июня 2011 года
№ 692 "О выделении средств из
резерва Правительства Республики
Казахстан"
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие акиматам
областей, городов Астаны и Алматы для увеличения уставного
капитала социально-предпринимательских корпораций
№ п\п
Наименование
областей
Наименование организации
Сумма
расходов, тысяч тенге
1
2
3
4
Всего:
1 932 000
1.
Акмолинская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Есиль»
120 000
2.
Актюбинская
область
Акционерное
общество «Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Актобе»
120 000
3.
Алматинская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Жетісу»

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" 2011 жылғы 23 маусымдағы № 692 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" 2011 жылғы 23 маусымдағы № 693 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 шілдедегі № 835 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 692 қаулысында:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 693 қаулысында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне жөндеу жүргізу мақсатында, осы қаулыға қосымшаға сәйкес мемлекеттің қатысуымен мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайту үшін облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне нысаналы даму трансферттері түрінде аудару үшін 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 5500000000 (бес миллиард бес жүз миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін.»;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 21 шілдедегі
№ 835 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 692 қаулысына
қосымша
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталын ұлғайту үшін облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне дамуға берілетін нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Р/с №
Облыстардың
атауы
Ұйымның атауы
Шығыстар сомасы, мың теңге
1
2
3
4
Барлығы:
1 932 000
1.
Ақмола облысы
«Есіл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы
120 000
2.
Ақтөбе облысы
«Ақтөбе» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
3.
Алматы облысы
«Жетісу» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы

48 000
4.
Атырауская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Атырау»
120 000
5.
Восточно-
Казахстанская
область
Акционерное
общество «Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Ертіс»
240 000
6.
Жамбылская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Тараз»
120 000
7.
Западно-
Казахстанская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Орал»
120 000
8.
Карагандинская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Сарыарка»
180 000
9.
Костанайская
область
Акционерное общество
«Социально-предпринимательская
корпорация «Тобол»
120 000
10.
Кызылординская
область
Акционерное общество
«Социально-предпринимательская
корпорация «Кызылорда»
120 000
11.
Мангистауская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Каспий»
24 000
12.
Павлодарская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Павлодар»
120 000
13.
Северо-
Казахстанская
область
Акционерное общество
«Социально-предпринимательская
корпорация «Солтүстік»
120 000
14.
Южно-
Казахстанская
область
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Оңтүстік»
120 000
15.
г. Астана
Акционерное общество
«Социально-предпринимательская
корпорация «Astana»
120 000
16.
г. Алматы
Акционерное общество
«Национальная компания
«Социально-предпринимательская
корпорация «Алматы»
120 000
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2011 года № 835
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года
№ 693 "О выделении средств из
резерва Правительства Республики
Казахстан"
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие для
увеличения уставного капитала специализированных уполномоченных
организаций с участием государства
№ п\п
Наименование областей
Наименование организации
Сумма расходов, тысяч тенге
1
2
3
4
Всего:
5500000
1.
Акмолинская
область
Государственное коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного введения «Көкше
Жәрдем» при отделе
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города
Кокшетау
138669
Государственное коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного введения
«Горкоммунхоз» при отделе
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города
Степногорска
17187
Государственное коммунальное
предприятие на праве
хозяйственного введения
«Тазалык-Сервис» при отделе
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог Бурабайского
района

48 000
4.
Атырау облысы
«Атырау» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы
120 000
5.
Шығыс Қазақстан облысы
«Ертіс» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы
240 000
6.
Жамбыл облысы
«Тараз» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
7.
Батыс Қазақстан облысы
«Орал» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
8.
Қарағанды облысы
«Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
180 000
9.
Қостанай облысы
«Тобыл» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» акционерлік қоғамы
120 000
10.
Қызылорда облысы
«Қызылорда» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» акционерлік қоғамы
120 000
11.
Маңғыстау облысы
«Каспий» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
24 000
12.
Павлодар облысы
«Павлодар» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
13.
Солтүстік Қазақстан облысы
«Солтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» акционерлік қоғамы
120 000
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
«Оңтүстік» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
15.
Астана қаласы
«Astana» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» акционерлік қоғамы
120 000
16.
Алматы қаласы
«Алматы» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 21 шілдедегі
№ 835 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 693 қаулысына
қосымша
Мемлекет қатысатын мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталын ұлғайту үшін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу
Р/с №
Облыстардың атауы
Ұйымның атауы
Шығыстар сомасы,
мың теңге
1
2
3
4
Барлығы: 5 500 000
1.
Ақмола облысы
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі жанындағы «Көкше Жәрдем» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
138 669
Степногорск қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі жанындағы «Горкоммунхоз» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
17 187
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы «Тазалық-Сервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны