О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302 "Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" и от 30 декабря 2010 года № 1467 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2011 года № 853
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302 «Об утверждении Плана мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 29, ст. 225):
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации Государственной программы по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. «Институциональные преобразования»:
в подразделе 3.1. «Совершенствование нормативной правовой базы по реализации Госпрограммы»:
графу 5 строки, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
«3 квартал 2011 года»;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467 «О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год»:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 5 и 6, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 9-1, 9-2, следующего содержания:
«
9-1
О государственной
поддержке
индустриально-
инновационной
деятельности
МИНТ
Март
Июль
Сентябрь
Абдибеков
Н.К.
9-2
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам
государственной
поддержки индустриально-
инновационной деятельности
МИНТ
Март
Июль
Сентябрь
Абдибеков
Н.К.
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010 - 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы" 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 шілдедегі № 853 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 29, 225-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Институционалдық қайта құру» деген 3-бөлімде:
«Мемлекеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі нормативтік құқықтық базаны жетілдіру» деген 3.1-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 37-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2011 жылғы 3-тоқсан»;
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарын, 2011 жылға арналған жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 5 және 6-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 9-1, 9-2-жолдармен толықтырылсын:
«9-1  Индустриялық-             ИЖТМ Наурыз Шілде Қыркүйек   Н.Қ.
инновациялық қызметті                                Әбдібеков
мемлекеттік қолдау туралы
9-2   Қазақстан Республикасының ИЖТМ Наурыз Шілде Қыркүйек   Н.Қ.
кейбір заңнамалық актілеріне                         Әбдібеков
индустриялық-инновациялық
қызметті мемлекеттік қолдау
мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы                                                ».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов