О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан 26 июля 2011 года № 858.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 22.02.2023 № 149.
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"10. Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан, с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:310
Торговое представительство Республики Казахстан 12";
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 858 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.02.2023 № 149 қаулысымен.
2) "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде: 310
Қазақстан Республикасының сауда өкілдігі 12";
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011; 22.02.2023 № 149 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов