О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2011 года № 883
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующее изменение:
приложение 12 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июля 2011 года № 883
Приложение 12
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2011 года № 1350
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и
средний ремонт автомобильных дорог областного, районного
значения и улиц городов Астаны и Алматы
п/п
Наименование областей
Сумма,
тыс. тенге
Всего                                         15 381 601
1.    Акмолинская область                            2 184 028
2.    Актюбинская область                              534 038
3.    Алматинская область                            1 138 529
4.    Восточно-Казахстанская область                 1 539 427
5.    Жамбылская область                             1 243 925
6.    Западно-Казахстанская область                  1 955 098
7.    Карагандинская область                         1 642 419
8.    Костанайская область                           2 616 073
9.    Кызылординская область                           550 240
10.   Мангистауская область                            300 000
11.   Павлодарская область                             414 756
12.   Северо-Казахстанская область                     771 949
13.   Южно-Казахстанская область                       491 119

"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына езгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 шілдедегі № 883 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 12-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 шілдедегі
№ 883 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1350 қаулысына
12-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және Астана және Алматы қалаларының көшелерін күрделі және орташа жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
15 381 601
1.
Ақмола облысы
2 184 028
2.
Ақтөбе облысы
534 038
3.
Алматы облысы
1 138 529
4.
Шығыс Қазақстан облысы
1 539 427
5.
Жамбыл облысы
1 243 925
6.
Батыс Қазақстан облысы
1 955 098
7.
Қарағанды облысы
1 642 419
8.
Қостанай облысы
2 616 073
9.
Қызылорда облысы
550 240
10.
Маңғыстау облысы
300 000
11.
Павлодар облысы
414 756
12.
Солтүстік Қазақстан облысы
771 949
13.
Оңтүстік Қазақстан облысы
491 119