О подписании Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о принципах взимания косвенных налогов во взаимной торговле, подписанного в г. Астане 9 октября 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2011 года № 940. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2017 года № 127
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.03.2017 № 127.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о принципах взимания косвенных налогов во взаимной торговле, подписанного в г. Астане 9 октября 2000 года.
2. Уполномочить Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Болата Бидахметовича подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о прекращении действия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о принципах взимания косвенных налогов во взаимной торговле, подписанного в г. Астане 9 октября 2000 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 августа 2011 года № 940
проект
Протокол
между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Российской Федерации о прекращении действия
Соглашения между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Российской Федерации о принципах взимания
косвенных налогов во взаимной торговле, подписанного
в г. Астане 9 октября 2000 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, именуемые в дальнейшем Сторонами,
руководствуясь Договором о создании единой таможенной территории и формировании таможенного союза от 6 октября 2007 года,
Соглашением о принципах взимания косвенных налогов при экспорте и импорте товаров, выполнении работ, оказании услуг в таможенном союзе от 25 января 2008 года,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Стороны прекращают действие Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о принципах взимания косвенных налогов во взаимной торговле, подписанного в г. Астане 9 октября 2000 года.

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы 2000 жылғы 9 қазанда Астана қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Өзара сауда-саттықта жанама салықтарды өндіріп алу қағидаттары туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 тамыздағы № 940 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 127 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.03.2017 № 127 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы 2000 жылғы 9 қазанда Астана қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Өзара сауда-саттықта жанама салықтарды өндіріп алу қағидаттары туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Болат Бидахметұлы Жәмішевке Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы Үкіметінің арасындағы 2000 жылғы 9 қазанда Астана қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Өзара сауда-саттықта жанама салықтарды өндіріп алу қағидаттары туралы келісімнің қолданысын тоқтату туралы хаттамаға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 тамыздағы
№ 940 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясы
Үкіметінің арасындағы 2000 жылғы 9 қазанда Астана қаласында қол
қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей
Федерациясының Үкіметі арасындағы Өзара сауда-саттықта жанама
салықтарды өндіріп алу қағидаттары туралы келісімнің
қолданысын тоқтату туралы
хаттама
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі,
2007 жылғы 6 қазандағы Бірыңғай кеден аумағын құру және кедендік одақты қалыптастыру туралы шартты,
2008 жылғы 25 қаңтардағы Кеден одағында тауарлардың, жұмыстарды орындаудың, қызмет көрсетулердің экспорты мен импорты кезінде жанама салықтарды алу қағидаттары туралы келісімді басшылыққа ала отырып,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Тараптар 2000 жылғы 9 қазанда Астана қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Өзара сауда-саттықта жанама салықтарды өндіріп алу қағидаттары туралы келісімнің қолданысын тоқтатады.

Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты получения Сторонами последнего письменного уведомления о выполнении внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Статья 3
Совершено в городе __________ "__"________ 2011 года в двух экземплярах на русском и казахском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство
За Правительство
Российской Федерации
Республики Казахстан

2-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдердің орындалғаны туралы соңғы жазбаша хабарламаны Тараптар алған күннен бастап күшіне енеді.
3-бап
2011 жылғы "____"________ _________ қаласында орыс және қазақ тілдерінде екі данада жасалды, әрі екі мәтіннің де күші бірдей.
Ресей Федерациясының
Қазақстан Республикасының
Үкіметі үшін
Үкіметі үшін