О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 "Об утверждении Перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 966. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2006 года № 155 «Об утверждении Перечня регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 71) следующее изменение:
в перечне регулируемых услуг (товаров, работ) субъектов естественных монополий, утвержденном указанным постановлением:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. В сфере телекоммуникаций при условии отсутствия конкурентного оператора связи по причине технологической невозможности либо экономической нецелесообразности предоставления данных видов услуг:
1) присоединение к сети телекоммуникаций общего пользования:
сетей телекоммуникаций операторов связи на местном уровне;
оборудования (узлов доступа) операторов IP-телефонии (Интернет-телефонии) на междугородном уровне;
2) пропуск присоединяющими операторами связи:
местного телефонного трафика с сетей телекоммуникаций присоединяемых операторов связи;
телефонного трафика с (на) оборудование (узлы доступа) присоединяемых операторов IP-телефонии (Интернет-телефонии).».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 966 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін
қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 наурыздағы № 155 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 71-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген табиғи монополиялар субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтерінің (тауарларының, жұмыстарының) тізбесінде:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Қызметтің осы түрлерін ұсынудың технологиялық мүмкін болмауы не экономикалық орынсыздығы себебінен бәсекелес байланыс операторы болмауы шартымен телекоммуникациялар саласында:
1) жалпы пайдаланудағы телекоммуникациялар желісіне:
жергілікті деңгейде байланыс операторларының телекоммуникациялар желілерін;
IP-телефония (Интернет-телефония) операторларының жабдықтарын (қолжетімділік тораптарын) қалааралық деңгейде қосу;
2) қосылатын байланыс операторларымен:
қосылатын байланыс операторлардың телекоммуникация желілерінен жергілікті телефондық трафигін;
қосылатын IP-телефония (Интернет-телефония) операторларының жабдықтарынан(-на) (қолжетімділік тораптарынан)(-на) телефондық трафигін өткізу.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов