О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 1056
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области" цифры "706 041" заменить цифрами "1 426 570";
в разделе "Карагандинская область":
после строки:
"
Строительство спортивно-оздоровительного
комплекса Республиканской школы-интерната
имени Т. Бегельдинова в г. Караганда
200
864
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Мангистауская область
Строительство общежития Каспийского
государственного университета технологии
и инжиниринга имени Ш. Есенова в городе
Актау
121
615
";
в разделе "Павлодарская область":
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастуз), расположенный на пересечении улиц Беркимбаева - Московская, площадью 8,0" цифры "1 668 028" заменить цифрами "155 884";
в разделе "Южно-Казахстанская область":
в строке "Строительство общежития на 500 мест для Международного казахско-турецкого университета имени Х.А. Яссави в городе Туркестан" цифры "521 519" заменить цифрами "891 519";
в строке "Строительство профессионального межрегионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли в Южно-Казахстанской области на 700 мест" цифры "382 370" заменить цифрами "682 370".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

"2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 1056 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
04 «Білім беру» деген функционалдық топта:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» деген әкімші бойынша:
005 «Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
«Шығыс Қазақстан облысы» деген бөлімде:
«Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласында 700 орындық машина жасау саласы үшін техникалық және қызмет көрсету және өңдеу саласындағы қызметкерлерді даярлау мен қайта даярлауға арналған өңіраралық кәсіби орталығын салу» деген жолда «706 041» деген сандар «1 426 570» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қарағанды облысы» деген бөлімде:
мына:
«
Қарағанды қаласы Т. Бегелдинов атындағы республикалық мектеп интернатының спорттық-сауықтыру кешенінің құрылысы
200 864
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«
Маңғыстау облысы
Ақтау қаласындағы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті жатақханасының құрылысы
121 615
»;
«Павлодар облысы» деген бөлімде:
«Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсететін еңбек кадрларын даярлау бойынша регионаралық кәсіби орталығының құрылысы» деген жолда «1 668 028» деген сандар «155 884» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген бөлімде:
«Түркістан қаласындағы А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің 500 орындық жатақхананың құрылысы» деген жолда «521 519» деген сандар «891 519» деген сандармен ауыстырылсын;
«Оңтүстік Қазақстан облысында өңдеуші салаларында жұмыс істейтін техникалық қызмет көрсету кадрларын дайындайтын және қайта дайындайтын 700 оқу орынды регион аралық кәсіби орталығын салу» деген жолда «382 370» деген сандар «682 370» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов