Об утверждении перечня участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение, а также критериев их отнесения к таковым
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2011 года № 1137. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 389.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.06.2018 № 389 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 07.08.2015 № 607 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 14-1 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 07.08.2015 № 607 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень участков недр, месторождений, имеющих стратегическое значение;
2) критерии отнесения участков недр, месторождений к участкам недр, месторождений, имеющим стратегическое значение.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 07.08.2015 № 607 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2009 года № 1213 "Об утверждении перечня участков недр (месторождений), имеющих стратегическое значение" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 36, ст. 344).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2011 года № 1137
Перечень
участков недр, месторождений, имеющих стратегическое
значение
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 20.12.2012 № 1640 .
п/п
Вид
полезного
ископаемого
Наименование
месторождения,
участка недр
Область
Местонахождение
1
2
3
4
1
Алмазы
Кумдыкольское
Акмолинская
с.ш. 53008/ в.д. 68057/
2
Асбест
Жетыгаринское
Костанайская
с.ш. 52008/ в.д. 61012/
3
Бокситы
Восточно-Аятское
Костанайская
с.ш. 52042/ в.д.  62055/
4
Бокситы
Краснооктябрьское
Костанайская
с.ш. 52000/ в.д. 62017/
5
Борные руды
Индерская группа
месторождений
Атырауская
с.ш. 48028/ в.д. 51055/
6
Борные руды
Сатимола
Западно-Казахстанская
с.ш. 48055/ в.д. 52020/
7
Вольфрам, молибден
Богуты
Алматинская
с.ш. 44000/ в.д. 67025/
8
Вольфрам, молибден
Верхнее Кайрактинское
Карагандинская
с.ш. 48041/ в.д. 73015/
9
Вольфрам, молибден
Караоба
Карагандинская

Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесін, сондай-ақ оларды осындайларға жатқызу критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 қазандағы № 1137 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 389 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.06.2018 № 389 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 07.08.2015 № 607 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 07.08.2015 № 607 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қоса беріліп отырған:
1) стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен орындарының тізбесі;
2) жер қойнауы учаскелерін, кен орындарын стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелеріне, кен орындарына жатқызу критерийлері бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 07.08.2015 № 607 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің (кен орындарының) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 тамыздағы № 1213 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 36, 344-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 қазандағы
№ 1137 қаулысымен
бекітілген
Стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелерінің, кен
орындарының тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 № 1640 Қаулысымен.
Р/с
Пайдалы қазбаның түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Облысы
Орналасқан жері
1
2
3
4
1.
Алмаздар
Құмдыкөл
Ақмола
с.к. 53008/ ш.ұ. 68057/
2.
Асбест
Жітіқара
Қостанай
с.к. 52008/ ш.ұ. 61012/
3.
Бокситтер
Шығыс - Аят
Қостанай
с.к. 52042/ ш.ұ. 62055/
4.
Бокситтер
Краснооктябрьское
Қостанай
с.к. 52000/ ш.ұ. 62017/
5.
Бор кендері
Индер кен орындар тобы
Атырау
с.к. 48028/ ш.ұ. 51055/
6.
Бор кендері
Сатымола
Батыс Қазақстан
с.к. 48055/ ш.ұ. 52020/
7.
Вольфрам, молибден
Боғұты
Алматы
с.к. 44000/ ш.ұ. 67025/
8.
Вольфрам, молибден
Жоғары Қайрақты
Қарағанды
с.к. 48041/ ш.ұ. 73015/
9.
Вольфрам, молибден
Қараоба
Қарағанды

с.ш. 47012/ в.д. 71022/
10
Вольфрам, молибден
Коктенколь
Карагандинская
с.ш. 48036/ в.д. 72013/
11
Вольфрам
Северный Катпар
Карагандинская
с.ш. 48044/ в.д. 72059/
12
Железо
Алешинское
Костанайская
с.ш. 53049/ в.д.  63042/
13
Железо
Аятский железорудный
бассейн
Костанайская
с.ш. 53000/ в.д. 62030/
14
Железо
Велиховское Южное
Актюбинская
с.ш. 50045/ в.д. 58001/
15
Железо, марганец
Западный Каражал
Карагандинская
с.ш. 48001/ в.д. 70048/
16
Железо
Качарское
Костанайская
с.ш. 53021/ в.д. 62055/
17
Железо
Лисаковское
Костанайская
с.ш. 52027/ в.д. 62019/
18
Железо
Масальское
Акмолинская
с.ш. 51032/ в.д. 66036/
19
Железо
Сарбайское
Костанайская
с.ш. 53002/ в.д. 63003/
20
Железо
Соколовское
Костанайская
с.ш. 53000/ в.д. 63011/
21
Железо, марганец
участок Перстневский
Карагандинская
с.ш. 48022/ в.д. 70021/
22
Железо, марганец,
барит
Ушкатын III
Карагандинская
с.ш. 48022/ в.д. 70018/
23
Золото
Васильковское
Акмолинская
с.ш. 53026/ в.д. 69014/
24
Золото
Бакырчик
Восточно - Казахстанская
с.ш. 49043/ в.д. 81036/
25
Золото, медь
Нурказган
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50009/ в.д. 72058/
26
Золото
Мизек
Восточно - Казахстанская
с.ш. 48051/ в.д. 77023/
27
Золото
Варваринское
Костанайская
с.ш. 52056/ в.д. 62009/
28
Золото, медь,
молибден
Бозшаколь
Павлодарская
с.ш. 51051/ в.д. 74017/
29
Золото, полиметаллы
Риддер - Сокольное
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50020/ в.д. 83030/
30
Медь
Айдарлы
Восточно - Казахстанская
с.ш. 46057/ в.д. 79054/
31
Медь
Актогай
Восточно - Казахстанская
с.ш. 46057/ в.д. 79057/
32
Медь
Жезказган
Карагандинская
с.ш. 50028/ в.д. 59006/
33
Медь
50 лет Октября
Актюбинская
с.ш. 50054/ в.д. 81019/
34
Медь, полиметаллы
Орловское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50030/ в.д. 78045/
35
Никель
Горностаевское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 51059/ в.д. 60050/
36
Никель
Шевченковское
Костанайская
с.ш. 53031/ в.д. 68010/
37
Олово
Сырымбет
Северо - Казахстанская
с.ш. 48015/ в.д. 70012/
38
Полиметаллы
Жайрем
Карагандинская
с.ш. 49052/ в.д. 84017/
39
Полиметаллы
Малеевское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 49052/ в.д. 84015/
40
Полиметаллы
Ново - Лениногорское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50021/ в.д. 83041/
41
Полиметаллы
Чекмарь
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50039/ в.д.  83036/
42
Свинец, цинк
Шалкия
Кызылординская
с.ш. 44000/ в.д. 67025/
43
Титан, цирконий
Ащисайское
Актюбинская
с.ш. 49035/ 5 в.д. 6025/
44
Титан, цирконий
Заячье
Акмолинская
с.ш. 52009/ в.д. 73047/
45
Титан, цирконий
Караоткельское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 48043/ в.д. 83006/
46
Титан, цирконий
Сатпаевское
Восточно - Казахстанская
с.ш. 48045/ в.д. 82053/
47
Титан, цирконий
Шокаш
Актюбинская
с.ш. 50023/ в.д. 56018/
48
Уголь
Каражира (Юбилейное)
Восточно - Казахстанская
с.ш. 50000/ в.д. 78045/
49
Уголь
Экибастуз (разрезы
Богатырь, Северный,
Восточный, 11 поле)
Павлодарская

с.к. 47012/ ш.ұ. 71022/
10.
Вольфрам, молибден
Көктенкөл
Қарағанды
с.к. 48036/ ш.ұ. 72013/
11.
Вольфрам
Солтүстік Қатпар
Қарағанды
с.к. 48044/ ш.ұ. 72059/
12.
Темір
Алешинск
Қостанай
с.к. 53049/ ш.ұ. 63042/
13.
Темір
Аят темір кені бассейні
Қостанай
с.к. 53000/ ш.ұ. 62030/
14.
Темір
Оңтүстік Велихов
Ақтөбе
с.к. 50045/ ш.ұ. 58001/
15.
Темір, марганец
Батыс Қаражал
Қарағанды
с.к. 48001/ ш.ұ. 70048/
16.
Темір
Қашар
Қостанай
с.к. 53021/ ш.ұ. 62055/
17.
Темір
Лисаковск
Қостанай
с.к. 52027/ ш.ұ. 62019/
18.
Темір
Масальск
Ақмола
с.к. 51032/ ш.ұ. 66036/
19.
Темір
Сарыбай
Қостанай
с.к. 53002/ ш.ұ. 63003/
20.
Темір
Соколов
Қостанай
с.к. 53000/ ш.ұ. 63011/
21.
Темір, марганец
Перстнев учаскесі
Қарағанды
с.к. 48022/ ш.ұ. 70021/
22.
Темір, марганец, барит
Үшқатын III
Қарағанды
с.к. 48022/ ш.ұ. 70018/
23.
Алтын
Васильков
Ақмола
с.к. 53026/ ш.ұ. 69014/
24.
Алтын
Бақыршық
Шығыс Қазақстан
с.к. 49043/ ш.ұ. 81036/
25.
Алтын, мыс
Нұрқазған
Шығыс Қазақстан
с.к. 50009/ ш.ұ. 72058/
26.
Алтын
Мизек
Шығыс Қазақстан
с.к. 48051/ ш.ұ. 77023/
27.
Алтын
Варвара
Қостанай
с.к. 52056/ ш.ұ. 62009/
28.
Алтын, мыс, молибден
Бозшакөл
Павлодар
с.к. 51051/ ш.ұ. 74017/
29.
Алтын, полиметалдар
Риддер-Сокольное
Шығыс Қазақстан
с.к. 50020/ ш.ұ. 83030/
30.
Мыс
Айдарлы
Шығыс Қазақстан
с.к. 46057/ ш.ұ. 79054/
31.
Мыс
Ақтоғай
Шығыс Қазақстан
с.к. 46057/ ш.ұ. 79057/
32.
Мыс
Жезқазған
Қарағанды
с.к. 50028/ ш.ұ. 59006/
33.
Мыс
Октябрьге 50 жыл
Ақтөбе
с.к. 50054/ ш.ұ. 81019/
34.
Мыс, полиметалдар
Орлов
Шығыс Қазақстан
с.к. 50030/ ш.ұ. 78045/
35.
Никель
Горностаев
Шығыс Қазақстан
с.к. 51059/ ш.ұ. 60050/
36.
Никель
Шевченковское
Қостанай
с.к. 53031/ ш.ұ. 68010/
37.
Қалайы
Сырымбет
Солтүстік Қазақстан
с.к. 48015/ ш.ұ. 70012/
38.
Полиметалдар
Жәйрем
Қарағанды
с.к. 49052/ ш.ұ. 84017/
39.
Полиметалдар
Малеев
Шығыс Қазақстан
с.к. 49052/ ш.ұ. 84015/
40.
Полиметалдар
Ново-Лениногорск
Шығыс Қазақстан
с.к. 50021/ ш.ұ. 83041/
41.
Полиметалдар
Чекмарь
Шығыс Қазақстан
с.к. 50039/ ш.ұ. 83036/
42.
Қорғасын, мырыш
Шалқия
Қызылорда
с.к. 44000/ ш.ұ. 67025/
43.
Титан, цирконий
Ащысай
Ақтөбе
с.к. 49035/ ш.ұ. 56025/
44.
Титан, цирконий
Заячье
Ақмола
с.к. 52009/ ш.ұ. 73047/
45.
Титан, цирконий
Қараөткел
Шығыс Қазақстан
с.к. 48043/ ш.ұ. 83006/
46.
Титан, цирконий
Сәтбаев
Шығыс Қазақстан
с.к. 48045/ ш.ұ. 82053/
47.
Титан, цирконий
Шоқаш
Ақтөбе
с.к. 50023/ ш.ұ. 56018/
48.
Көмір
Қаражыра (Юбилейное)
Шығыс Қазақстан
с.к. 50000/ ш.ұ. 78045/
49.
Көмір
Екібастұз (Богатырь, Солтүстік, Шығыс разрездері, 11 алаң)
Павлодар

с.ш. 51040/ в.д. 75024/
50
Уголь
Карагандинский угольный
бассейн
Карагандинская
с.ш. 49049/ в.д. 73000/
51
Уголь
Шубарколь
Карагандинская
с.ш. 49000/ в.д. 68040/
52
Уран
Агашское
Акмолинская
с.ш. 53019/ в.д. 71035/
53
Уран
Акдала
Южно - Казахстанская
с.ш. 45031/ в.д.  68045/
54
Уран
Аккан - Бурлук
Северо - Казахстанская
с.ш. 52037/ в.д. 72007/
55
Уран
Буденовское
Южно - Казахстанская
с.ш. 44044/ в.д. 67040/
56
Уран
Бурлукское
Северо - Казахстанская
Нет сведений
57
Уран
Викторовское
Северо - Казахстанская
с.ш. 52051/ в.д. 67017/
58
Уран
Восток
Акмолинская
с.ш. 52026/ в.д. 68015/
59
Уран
Восточно -
Тастыкольское
Акмолинская
с.ш. 53002/ в.д. 71010/
60
Уран, молибден
Глубинное
Акмолинская
с.ш. 53021/ в.д. 71028/
61
Уран
Гранитное
Карагандинская
с.ш. 47044/ в.д. 71036/
62
Уран
Грачевское
Северо - Казахстанская
Нет сведений
63
Уран
Жалпак
Южно - Казахстанская
с.ш. 45051/ в.д. 68059/
64
Уран
Жусандалинское
Жамбылская
с.ш. 44033/ в.д. 74027/
65
Уран, фосфориты
Заозерное
Акмолинская
с.ш. 53008/ в.д. 71013/
66
Уран
Заречное
Южно-Казахстанская
с.ш. 42031/ в.д. 67034/
67
Уран
Звездное
Акмолинская
с.ш. 52026/ в.д. 68015/
68
Уран
Инкай
Южно - Казахстанская
с.ш. 45015/ в.д. 67031/
69
Уран
Ирколь
Кызылординская
с.ш. 44006/ в.д. 66029/
70
Уран
Камышевое
Северо - Казахстанская
с.ш. 52023/ в.д. 66058/
71
Уран
Канжуган
Южно - Казахстанская
с.ш. 44000/ в.д. 68050/
72
Уран
Коксорское
Акмолинская
с.ш. 53013/ в.д. 71013/
73
Уран, молибден,
уголь
Кольжатское
Алматинская
с.ш. 43036/ в.д. 80035/
74
Уран
Копалысай
Жамбылская
с.ш. 43049/ в.д. 75000/
75
Уран
Косачиное
Северо - Казахстанская
Нет сведений
76
Уран, уголь
Куланское
Жамбылская
с.ш. 44054/ в.д. 73043/
77
Уран
Кызылколь (Чаян,
Лунное)
Южно - Казахстанская
с.ш. 43044/ в.д. 69039/
78
Уран
Кызылтас
Жамбылская
с.ш. 44027/ в.д. 73050/
79
Уран
Маныбай
Акмолинская
с.ш. 52030/ в.д. 72000/
80
Уран, фосфориты,
скандий
Меловое
Мангистауская
Нет сведений
81
Уран
Моинкум
Южно - Казахстанская
с.ш. 44013/ в.д. 68055/
82
Уран
Мынкудук
Южно - Казахстанская
с.ш. 45035/ в.д. 68005/
83
Уран, молибден,
кобальт, серебро,
уголь
Нижнее - Илийское
Алматинская
с.ш. 45015/ в.д. 74045/
84
Уран, уголь
Ойкарагай
Алматинская
с.ш. 43011/ в.д. 80035/
85
Уран
Северный Карамурун
Кызылординская
с.ш. 44006/ в.д. 66047/
86
Уран
Северный Харасан
Кызылординская
с.ш. 43044/ в.д. 66050/
87
Уран
Семизбай
Северо - Казахстанская
с.ш. 52057/ в.д. 72058/
88
Уран
Славянское
Акмолинская
с.ш. 53042/ в.д. 69010/
89
Уран
Сулушокынское
Алматинская
с.ш. 43050/ в.д. 78050/
90
Уран, фосфориты
Тайбогор
Мангистауская
Нет сведений
91
Уран
Талас
Карагандинская
с.ш. 47030/ в.д. 71037/
92
Уран, фосфориты,
редкие земли
Тасмурын
Мангистауская
Нет сведений
93
Уран, фосфориты
Тастыколь
Акмолинская
с.ш. 53002/ в.д. 71009/
94
Уран, фосфориты
Томак
Мангистауская
Нет сведений
95
Уран
Уванас
Южно - Казахстанская

с.к. 51040/ ш.ұ. 75024/
50.
Көмір
Қарағанды көмір бассейні
Қарағанды
с.к. 49049/ ш.ұ. 73000/
51.
Көмір
Шұбаркөл
Қарағанды
с.к. 49000/ ш.ұ. 68040/
52.
Уран
Ағаш
Ақмола
с.к. 53019/ ш.ұ. 71035/
53.
Уран
Ақдала
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 45031/ ш.ұ. 68045/
54.
Уран
Аққан-Бұрлық
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52037/ ш.ұ. 72007/
55.
Уран
Буденов
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 44044/ ш.ұ. 67040/
56.
Уран
Бұрлық
Солтүстік Қазақстан
Мәлімет жоқ
57.
Уран
Викторов
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52051/ ш.ұ. 67017/
58.
Уран
Шығыс
Ақмола
с.к. 52026/ ш.ұ. 68015/
59.
Уран
Шығыс Тастыкөл
Ақмола
с.к. 53002/ ш.ұ. 71010/
60.
Уран, молибден
Глубинное
Ақмола
с.к. 53021/ ш.ұ. 71028/
61.
Уран
Гранитное
Қарағанды
с.к. 47044/ ш.ұ. 71036/
62.
Уран
Грачев
Солтүстік Қазақстан
Мәлімет жоқ
63.
Уран
Жалпақ
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 45051/ ш.ұ. 68059/
64.
Уран
Жусандала
Жамбыл
с.к. 44033/ ш.ұ. 74027/
65.
Уран, фосфориттер
Заозерное
Ақмола
с.к. 53008/ ш.ұ. 71013/
66.
Уран
Заречное
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 42031/ ш.ұ. 67034/
67.
Уран
Звездное
Ақмола
с.к. 52026/ ш.ұ. 68015/
68.
Уран
Ыңқай
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 45015/ ш.ұ. 67031/
69.
Уран
Иіркөл
Қызылорда
с.к. 44006/ ш.ұ. 66029/
70.
Уран
Камышев
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52023/ ш.ұ. 66058/
71.
Уран
Қанжуған
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 44000/ ш.ұ. 68050/
72.
Уран
Көксор
Ақмола
с.к. 53013/ ш.ұ. 71013/
73.
Уран, молибден, көмір
Көлжат
Алматы
с.к. 43036/ ш.ұ. 80035/
74.
Уран
Қопалысай
Жамбыл
с.к. 43049/ ш.ұ. 75000/
75.
Уран
Қосаша
Солтүстік Қазақстан
Мәлімет жоқ
76.
Уран, көмір
Құлан
Жамбыл
с.к. 44054/ ш.ұ. 73043/
77.
Уран
Қызылкөл (Шаян, Лунное)
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 43044/ ш.ұ. 69039/
78.
Уран
Қызылтас
Жамбыл
с.к. 44027/ ш.ұ. 73050/
79.
Уран
Маныбай
Ақмола
с.к. 52030/ ш.ұ. 72000/
80.
Уран, фосфориттер, скандий
Меловое
Маңғыстау
Мәлімет жоқ
81.
Уран
Мойынқұм
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 44013/ ш.ұ. 68055/
82.
Уран
Мыңқұдық
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 45035/ ш.ұ. 68005/
83.
Уран, молибден, кобальт, күміс, көмір
Төменгі Іле
Алматы
с.к. 45015/ ш.ұ. 74045/
84.
Уран, көмір
Ойқарағай
Алматы
с.к. 43011/ ш.ұ. 80035/
85.
Уран
Солтүстік Қарамұрын
Қызылорда
с.к. 44006/ ш.ұ. 66047/
86.
Уран
Солтүстік Харасан
Қызылорда
с.к. 43044/ ш.ұ. 66050/
87.
Уран
Семізбай
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52057/ ш.ұ. 72058/
88.
Уран
Славянское
Ақмола
с.к. 53042/ ш.ұ. 69010/
89.
Уран
Сұлушоқы
Алматы
с.к. 43050/ ш.ұ. 78050/
90.
Уран, фосфориттер
Тайбағар
Маңғыстау
Мәлімет жоқ
91.
Уран
Талас
Қарағанды
с.к. 47030/ ш.ұ. 71037/
92.
Уран, фосфориттер, сирек кездесетін жерлер
Тасмұрын
Маңғыстау
Мәлімет жоқ
93.
Уран, фосфориттер
Тастыкөл
Ақмола
с.к. 53002/ ш.ұ. 71009/
94.
Уран, фосфориттер
Томақ
Маңғыстау
Мәлімет жоқ
95.
Уран
Жұбаныш
Оңтүстік Қазақстан

с.ш. 45016/ в.д. 68055/
96
Уран
Улькен - Акжал
Восточно - Казахстанская
Нет сведений
97
Уран
Февральское
Северо - Казахстанская
Нет сведений
98
Уран
Чаглинское
Акмолинская
с.ш. 53025/ в.д. 69012/
99
Уран, молибден
Шатское
Акмолинская
с.ш. 53020/ в.д. 71028/
100
Уран
Шатское 1
Акмолинская
с.ш. 53019/ в.д. 71033/
101
Уран
Шокпак
Северо - Казахстанская
с.ш. 52024/ в.д. 66059/
102
Уран
Шолак - Эспе
Южно - Казахстанская
с.ш. 45010/ в.д. 68000/
103
Уран
Шорлы
Карагандинская
с.ш. 47030/ в.д. 71037/
104
Уран
Южно - Маныбайское
Акмолинская
с.ш. 52027/ в.д. 71058/
105
Уран
Южный Карамурун
Кызылординская
с.ш. 44001/ в.д. 66050/
106
Фосфориты
Акжар
Жамбылская
с.ш. 43036/ в.д. 69038/
107
Фосфориты
Герес
Южно - Казахстанская
с.ш. 43038/ в.д. 69026/
108
Фосфориты
Коксу
Жамбылская
с.ш. 43039/ в.д. 69038/
109
Фосфориты
Гиммельфарбское
Жамбылская
с.ш. 43032/ в.д. 69033/
110
Фосфориты
Жанатас
Жамбылская
с.ш. 43032/ в.д. 69037/
111
Фосфориты
Кокжон (участки Кистас,
Кесиктюбе, Аралтюбе)
Жамбылская
Кистас
с.ш. 43033/ в.д. 69030/
Кесиктюбе
с.ш. 43003/ в.д. 69030/
Аралтюбе
с.ш. 43023/ в.д. 69049/
112
Фосфориты
Ушбас
Южно-Казахстанская
с.ш. 43043/ в.д. 69026/
113
Фосфориты
Чилисайское
Актюбинская
с.ш. 49020/ в.д. 57014/
114
Фосфориты
Шолакское
Актюбинская
с.ш. 49041/ в.д. 57030/
115
Хромиты
Миллионное
Актюбинская
с.ш. 50014/ в.д. 58025/
116
Хромиты
Алмаз - Жемчужина
Актюбинская
с.ш. 50014/ в.д. 58025/
117
Углеводородное
сырье
III-P-1
Каспийское море
с.ш. 45026/ в.д. 50058/
118
Углеводородное
сырье
III-P-2
Каспийское море
с.ш. 45042/ в.д. 50051/
119
Угдеводородное
сырье
Абай
Каспийское море
с.ш. 45052/ в.д. 51014/
120
Нефть, газ,
конденсат
Акшабулак Центральный
Кызылординская
с.ш. 45057/ в.д. 65043/
121
Нефть, газ,
конденсат
Алибекмола
Актюбинская
с.ш. 48029/ в.д. 57039/
122
Углеводородное
сырье
Блоки XXVI-5-E
(частично), F
(частично), XXVI-6-B
(частично), C
(частично), D
(частично), E, F,
XXVI-7-A (частично), B
(частично), D, E
(частично); XXVII-5-B
(частично), C
(частично), F
(частично), XXVII-6,
XXVII-7-A, B
(частично), D
(частично), E
(частично), XXVIII-6-C
(частично), XXVIII-7-A
(частично), B
(частично)
Атырауская
с.ш. 46050/ в.д. 49020/
123
Нефть, газ
Бузачи Северные
Мангистауская
с.ш. 45008/ в.д. 51041/
124
Углеводородное
сырье
Дархан
Каспийское море
с.ш. 44059/ в.д. 50043/
125
Нефть, газ,
конденсат
Жанажол
Актюбинская
с.ш. 48016/ в.д. 57024/
126
Углеводородное
сырье
Женис
Каспийское море
с.ш. 41059/ в.д. 51054/
127
Нефть, газ,
конденсат
Жетыбай
Мангистауская
с.ш. 43032/ в.д. 52008/
128
Газ, конденсат
Имашевское
Атырауская
с.ш. 46041/ в.д. 48036/
129
Углеводородное
сырье
Исатай
Каспийское море
с.ш. 45037/ в.д. 51030/
с.ш. 45052/ в.д. 51030/
с.ш. 45052/ в.д. 52000/
с.ш. 45045/ в.д. 52000/

с.к. 45016/ ш.ұ. 68055/
96.
Уран
Үлкен-Ақжал
Шығыс Қазақстан
Мәлімет жоқ
97.
Уран
Февральское
Солтүстік Қазақстан
Мәлімет жоқ
98.
Уран
Чаглинское
Ақмола
с.к. 53025/ ш.ұ. 69012/
99.
Уран, молибден
Шат
Ақмола
с.к. 53020/ ш.ұ. 71028/
100.
Уран
Шат 1
Ақмола
с.к. 53019/ ш.ұ. 71033/
101.
Уран
Шоқпақ
Солтүстік Қазақстан
с.к. 52024/ ш.ұ. 66059/
102.
Уран
Шолақеспе
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 45010/ ш.ұ. 68000/
103.
Уран
Шорлы
Қарағанды
с.к. 47030/ ш.ұ. 71037/
104.
Уран
Оңтүстік Маныбай
Ақмола
с.к. 52027/ 71058/
105.
Уран
Оңтүстік Қарамұрын
Қызылорда
с.к. 44001/ ш.ұ. 66050/
106.
Фосфориттер
Ақжар
Жамбыл
с.к. 43036/ ш.ұ. 69038/
107.
Фосфориттер
Герес
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 43038/ ш.ұ. 69026/
108.
Фосфориттер
Көксу
Жамбыл
с.к. 43039/ ш.ұ. 69038/
109.
Фосфориттер
Гиммельфарбское
Жамбыл
с.к. 43032/ ш.ұ. 69033/
110.
Фосфориттер
Жаңатас
Жамбыл
с.к. 43032/ ш.ұ. 69037/
111.
Фосфориттер
Көкжон (Қыстас, Кесіктөбе, Аралтөбе учаскелері)
Жамбыл
Қыстас
с.к. 43033/ ш.ұ. 69030/
Кесіктөбе
с.к. 43003/ ш.ұ. 69030/
Аралтөбе
с.к. 43023/ ш.ұ. 69049/
112.
Фосфориттер
Үшбас
Оңтүстік Қазақстан
с.к. 43043/ ш.ұ. 69026/
113.
Фосфориттер
Шилісай
Ақтөбе
с.к. 49020/ ш.ұ. 57014/
114.
Фосфориттер
Шолақ
Ақтөбе
с.к. 49041/ ш.ұ. 57030/
115.
Хромитер
Миллионное
Ақтөбе
с.к. 50014/ ш.ұ. 58025/
116.
Хромиттер
Алмаз-Жемчужина
Ақтөбе
с.к. 50014/ ш.ұ. 58025/
117.
Көмірсутек шикізаты
III-P-1
Каспий теңізі
с.к. 45026/ ш.ұ. 50058/
118.
Көмірсутек шикізаты
III-P-2
Каспий теңізі
с.к. 45042/ ш.ұ. 50051/
119.
Көмірсутек шикізаты
Абай
Каспий теңізі
с.к. 45052/ ш.ұ. 51014/
120.
Мұнай, газ, конденсат
Орталық Ақшабұлақ
Қызылорда
с.к. 45057/ ш.ұ. 65043/
121.
Мұнай, газ, конденсат
Әлібекмола
Ақтөбе
с.к. 48029/ ш.ұ. 57039/
122.
Көмірсутек шикізаты
XXVI-5-E (ішінара), F (ішінара), XXVI-6-B (ішінара), C (ішінара), D (ішінара), E, F, XXVI-7-A (ішінара), B (ішінара), D, E (ішінара); XXVII-5-B (ішінара), C (ішінара), F (ішінара), XXVII-6, XXVII-7-A, B (ішінара), D (ішінара), E (ішінара), XXVIII-6-C (ішінара), XXVIII-7-A (ішінара), B (ішінара) блоктары
Атырау
с.к. 46050/ ш.ұ. 49020/
123.
Мұнай, газ
Солтүстік Бозащы
Маңғыстау
с.к. 45008/ ш.ұ. 51041/
124.
Көмірсутек шикізаты
Дархан
Каспий теңізі
с.к. 44059/ ш.ұ. 50043/
125.
Мұнай, газ, конденсат
Жаңажол
Ақтөбе
с.к. 48016/ ш.ұ. 57024/
126.
Көмірсутек шикізаты
Көмірсутек шикізаты
Каспий теңізі
с.к. 41059/ ш.ұ. 51054/
127.
Мұнай, газ, конденсат
Жетібай
Маңғыстау
с.к. 43032/ ш.ұ. 52008/
128.
Газ, конденсат
Имашев
Атырау
с.к. 46041/ ш.ұ. 48036/
129.
Көмірсутек шикізаты
Исатай
Каспий теңізі
с.к. 45037/ ш.ұ. 51030/
с.к. 45052/ ш.ұ. 51030/
с.к. 45052/ ш.ұ. 52000/
с.к. 45045/ ш.ұ. 52000/

с.ш. 45045/ в.д. 52015/
с.ш. 45037/ в.д. 52015/
129-1
Углеводородное сырье
Шагала
Каспийское море
с.ш. 46000/ в.д. 52000/
с.ш. 46015/ в.д. 52000/
с.ш. 46015/ в.д. 52030/
с.ш. 46000/ в.д. 52030/
130
Газ, нефть
Каламкас
Мангистауская
с.ш. 45022/ в.д. 51055/
131
Газ, нефть
Каражанбас
Мангистауская
с.ш. 45007/ в.д. 51025/
132
Нефть, газ,
конденсат
Карачаганак
Западно-Казахстанская
с.ш. 51020/ в.д. 53020/
133
Углеводородное
сырье
Кашаган, Кайран,
Актота, Каламкас-море
Каспийское море
Кашаган, Кайран,
Актота
с.ш. 46021/ в.д. 52026/
Каламкас - море
с.ш. 45045/ 5 в.д. 1001/
134
Нефть, газ
Кенбай
Атырауская
с.ш. 47042/ в.д. 54010/
135
Нефть, газ,
конденсат
Кожасай
Актюбинская
с.ш. 48013/ в.д. 57013/
136
Нефть
Королевское
(подсолевое)
Атырауская
с.ш. 46012/ в.д. 53033/
137
Нефть, газ,
конденсат
Кумколь
Карагандинская
с.ш. 46029/ в.д. 65034/
138
Нефть, газ,
конденсат
С. Нуржанов
Атырауская
с.ш. 45052/ в.д. 53018/
139
Углеводородное
сырье
Сатпаев
Каспийское море
с.ш. 45056/ в.д. 50046/
140
Углеводородное
сырье
Структура Курмангазы
Каспийское море
с.ш. 45025/ в.д. 50000/
141
Нефть
Тенгизское
Атырауская
с.ш. 46004/ в.д. 53025/
142
Нефть, газ,
конденсат
Урихтау
Актюбинская
с.ш. 48024/ в.д. 57020/
143
Газ, нефть
Узень
Мангистауская
с.ш. 43025/ в.д. 52053/
144
Углеводородное
сырье
Участки Жамбай Южный и
Южное Забурунье
Каспийское море
с.ш. 46027/ в.д. 49031/
145
Углеводородное
сырье
участок Жемчужина
Каспийское море
с.ш. 45034/ в.д. 50027/
146
Углеводородное
сырье
участок Тюб-Караган
Каспийское море
с.ш. 44043/ в.д. 50026/
147
Углеводородное
сырье
участок Махамбет
Каспийское море
с.ш. 46021/ в.д. 50037/
148
Углеводородное
сырье
участок Бобек
Каспийское море
с.ш. 46000/ в.д. 51045/
149
Углеводородное
сырье
участок "Н"
Каспийское море
с.ш. 43009/ в.д. 51005/
150
Углеводородное
сырье
участок Жамбыл
Каспийское море
с.ш. 46005/ в.д. 50015/
151
Углеводородное
сырье
участок Мертвый Култук
Каспийское море
с.ш. 45020/ в.д. 53020/
152
Нефть, газ,
конденсат
Федоровский блок
Западно - Казахстанская область
с.ш. 51026/ в.д. 52021/
153
Нефть, газ,
конденсат
Чинаревское
Западно - Казахстанская область
с.ш. 51038/ в.д. 52017/
154
Углеводородное
сырье
Шаттык
Каспийское море
с.ш. 46016/ в.д. 51014/
155
Углеводородное
сырье
Аральский
Кызылординская
с.ш. 45054/ в.д. 60018/
156
Углеводородное
сырье
Мангышлакский
Мангистауская
с.ш. 43022/ в.д. 53008/
157
Углеводородное
сырье
Прикаспийский
Мангистауская, Актюбинская
с.ш. 48023/ в.д. 55003/
158
Углеводородное
сырье
Сырдарьинский
Кызылординская, ЮКО
с.ш. 42059/ в.д. 66005/
159
Углеводородное
сырье
Устюртско-Бузашинский
Мангистауская, Актюбинская
с.ш. 45030/ в.д. 54048/
160
Углеводородное
сырье
Шу-Сарысуский
Кызылординская, Карагандинская,
Жамбылская

с.к. 45045/ ш.ұ. 52015/
с.к. 45037/ ш.ұ. 52015
129-1
Көмірсутек шикізаты
Шағала
Каспий теңізі
с.к. 46000/ ш.ұ. 52000/
с.к. 46015/ ш.ұ. 52000/
с.к. 46015/ ш.ұ. 52030/
с.к. 46000/ ш.ұ. 52030/
130.
Газ, мұнай
Қаламқас
Маңғыстау
с.к. 45022/ ш.ұ. 51055/
131.
Газ, мұнай
Қаражанбас
Маңғыстау
с.к. 45007/ ш.ұ. 51025/
132.
Мұнай, газ, конденсат
Қарашығанақ
Батыс Қазақстан
с.к. 51020/ ш.ұ. 53020/
133.
Көмірсутек шикізаты
Қашаған, Қайран, Ақтоты, Қаламқас-теңіз
Каспий теңізі
Қашаған, Қайран, Ақтоты
с.к. 46021/ ш.ұ. 52026/
Қаламқас-теңіз
с.к. 45045/ ш.ұ. 51001/
134.
Мұнай, газ
Кенбай
Атырау
с.к. 47042/ ш.ұ. 54010/
135.
Мұнай, газ, конденсат
Қожасай
Ақтөбе
с.к. 48013/ ш.ұ. 57013/
136.
Мұнай
Королевское (тұз асты)
Атырау
с.к. 46012/ ш.ұ. 53033/
137.
Мұнай, газ, конденсат
Құмкөл
Қарағанды
с.к. 46029/ ш.ұ. 65034/
138.
Мұнай, газ, конденсат
С. Нұржанов
Атырау
с.к. 45052/ ш.ұ. 53018/
139.
Көмірсутек шикізаты
Сәтпаев
Каспий теңізі
с.к. 45056/ ш.ұ. 50046/
140.
Көмірсутек шикізаты
Құрманғазы құрылымы
Каспий теңізі
с.к. 45025/ ш.ұ. 50000/
141.
Мұнай
Теңіз
Атырау
с.к. 46004/ ш.ұ. 53025/
142.
Мұнай, газ, конденсат
Өріктау
Ақтөбе
с.к. 48024/ ш.ұ. 57020/
143.
Газ, мұнай
Өзен
Маңғыстау
с.к. 43025/ ш.ұ. 52053/
144.
Көмірсутек шикізаты
Оңтүстік Жамбай және Оңтүстік Забурунье учаскелері
Каспий теңізі
с.к. 46027/ ш.ұ. 49031/
145.
Көмірсутек шикізаты
Жемчужина учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 45034/ ш.ұ. 50027/
146.
Көмірсутек шикізаты
Түпқараған учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 44043/ ш.ұ. 50026/
147.
Көмірсутек шикізаты
Махамбет учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 46021/ ш.ұ. 50037/
148.
Көмірсутек шикізаты
Бөбек учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 46000/ ш.ұ. 51045/
149.
Көмірсутек шикізаты
"Н" учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 43009/ ш.ұ. 51005/
150.
Көмірсутек шикізаты
Жамбыл учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 46005/ ш.ұ. 50015/
151.
Көмірсутек шикізаты
Өлі Қолтық учаскесі
Каспий теңізі
с.к. 45020/ ш.ұ. 53020/
152.
Мұнай, газ, конденсат
Федоровский блогі
Батыс Қазақстан
с.к. 51026/ ш.ұ. 52021/
153.
Мұнай, газ, конденсат
Чинаревское
Батыс Қазақстан
с.к. 51038/ ш.ұ. 52017/
154.
Көмірсутек шикізаты
Шаттық
Каспий теңізі
с.к. 46016/ ш.ұ. 51014/
155.
Көмірсутек шикізаты
Арал
Қызылорда
с.к. 45054/ ш.ұ. 60018/
156.
Көмірсутек шикізаты
Маңғышлақ
Маңғыстау
с.к. 43022/ ш.ұ. 53008/
157.
Көмірсутек шикізаты
Каспий маңы
Маңғыстау, Ақтөбе
с.к. 48023/ ш.ұ. 55003/
158.
Көмірсутек шикізаты
Сырдарья
Қызылорда, ОҚО
с.к. 42059/ ш.ұ. 66005/
159.
Көмірсутек шикізаты
Үстүрт-Бозащы
Маңғыстау, Ақтөбе
с.к. 45030/ ш.ұ. 54048/
160.
Көмірсутек шикізаты
Шу-Сарысу
Қызылорда, Қарағанды, Жамбыл

с.ш. 45035/ в.д. 70021/
161
Углеводородное
сырье
Южно-Торгайский
Кызылординская, Актюбинская,
Костанайская, Карагандинская
с.ш. 47020/ в.д. 64049/
162
Пресные подземные
воды
Акмолинское
Акмолинская
город Астана, районные центры
Егиндыколь, Коргалжын, Акмол
163
Пресные подземные
воды
Нуринское
164
Пресные подземные
воды
Рождественское
165
Пресные подземные
воды
Чаглинское–I
Акмолинская
город Кокшетау
166
Пресные подземные
воды
Чаглинское–II
167
Пресные подземные
воды
Атбасарское,
Акмолинская
город Атбасар
168
Пресные подземные
воды
Атбасар-Приишимское
169
Пресные подземные
воды
Жалаирское
Акмолинская
город Макинск
170
Пресные подземные
воды
Кишкентайское
171
Пресные подземные
воды
Ерейментауское
Акмолинская
город Ерейментау
172
Пресные подземные
воды
Кызылсуйское
Акмолинская
город Есиль
173
Пресные подземные
воды
Державинское
Акмолинская
город Державинск
174
Пресные подземные
воды
Щучинское
Акмолинская
город Щучинск
175
Пресные подземные
воды
Жалаирское
Акмолинская
город Макинск
176
Пресные подземные
воды
Кишкентайское
177
Пресные подземные
воды
Вишневское
Акмолинская
районный центр Аршалы
178
Пресные подземные
воды
Астраханское
Акмолинская
районный центр Астраханка
179
Пресные подземные
воды
Сандыктаусское
Акмолинская
районные центры Балкашино,
Зеренда
180
Пресные подземные
воды
Каргалинское
Актюбинская
город Актобе
181
Пресные подземные
воды
Тамдинское
182
Пресные подземные
воды
Кундактакырское
183
Пресные подземные
воды
Илекское
184
Пресные подземные
воды
Эмбенское-1
Актюбинская
город Эмба
185
Пресные подземные
воды
Алгинский участок
Актюбинская
город Алга
186
Пресные подземные
воды
Большие Барсуки
Актюбинская
город Шалкар
187
Пресные подземные
воды
Донской участок
Актюбинская
город Хромтау
188
Пресные подземные
воды
Кайрактинская депрессия
189
Пресные подземные
воды
Кандагачское
Актюбинская
районный центр Кандыагаш
190
Пресные подземные
воды
Темирское
Актюбинская
районный центр Темир
191
Пресные подземные
воды
Уилское
Актюбинская
районный центр Уил
192
Пресные подземные
воды
Айыркызылское
Актюбинская
районный центр Иргиз
193
Пресные подземные
воды
Ново - Мартукское
Актюбинская
районный центр Мартук
194
Пресные подземные
воды
Куагашский водозабор
Актюбинская
районный центр Бадамша
195
Пресные подземные
воды
Ново - Алексеевское
Актюбинская
районный центр Кобда
196
Пресные подземные
воды
Водозабор Комсомольское
Актюбинская
районный центр Комсомольское
197
Пресные подземные
воды
Караулкельдинское
Актюбинская
районный центр Караулкелди
198
Пресные подземные
воды
Алма-Атинское
Алматинская
город Алматы
199
Пресные подземные
воды
Талгарское
200
Пресные подземные
воды
Малоалматинское
201
Пресные подземные
воды
Талды-Курганское
Алматинская
город Талдыкорган
202
Пресные подземные
воды
Восточно - Талгарское
Алматинская
город Талгар

с.к. 45035/ ш.ұ. 70021/
161.
Көмірсутек шикізаты
Оңтүстік-Торғай
Қызылорда, Ақтөбе, Қостанай, Қарағанды
с.к. 47020/ ш.ұ. 64049/
162.
Жер асты тұщы сулары
Ақмола
Ақмола
Астана қаласы,
Егіндікөл, Қорғалжын, Ақмол аудан орталықтары
163.
Жер асты тұщы сулары
Нұра
164.
Жер асты тұщы сулары
Рождественское
165.
Жер асты тұщы сулары
Чаглинск–I
Ақмола
Көкшетау қаласы
166.
Жер асты тұщы сулары
Чаглинск–II
167.
Жер асты тұщы сулары
Атбасар
Ақмола
Атбасар қаласы
168.
Жер асты тұщы сулары
Атбасар-Приишимское
169.
Жер асты тұщы сулары
Жалайыр
Ақмола
Макинск қаласы
170.
Жер асты тұщы сулары
Кішкентай
171.
Жер асты тұщы сулары
Ерейментау
Ақмола
Ерейментау қаласы
172.
Жер асты тұщы сулары
Қызылсу
Ақмола
Есіл қаласы
173.
Жер асты тұщы сулары
Державин
Ақмола
Державинск қаласы
174.
Жер асты тұщы сулары
Щучинск
Ақмола
Щучинск қаласы
175.
Жер асты тұщы сулары
Жалайыр
Ақмола
Макинск қаласы
176.
Жер асты тұщы сулары
Кішкентай
177.
Жер асты тұщы сулары
Вишнев
Ақмола
Аршалы аудан орталығы
178.
Жер асты тұщы сулары
Астрахан
Ақмола
Астраханка аудан орталығы
179.
Жер асты тұщы сулары
Сандықтау
Ақмола
Балқаш, Зеренді аудан орталықтары
180.
Жер асты тұщы сулары
Қарғалы
Ақтөбе
Ақтөбе қаласы
181.
Жер асты тұщы сулары
Тамды
182.
Жер асты тұщы сулары
Құндақтақыр
183.
Жер асты тұщы сулары
Елек
184.
Жер асты тұщы сулары
Ембі-1
Ақтөбе
Ембі қаласы
185.
Жер асты тұщы сулары
Алға учаскесі
Ақтөбе
Алға қаласы
186.
Жер асты тұщы сулары
Үлкен Борсық
Ақтөбе
Шалқар қаласы
187.
Жер асты тұщы сулары
Донской учаскесі
Ақтөбе
Хромтау қаласы
188.
Жер асты тұщы сулары
Қайрақты депрессиясы
189.
Жер асты тұщы сулары
Қандыағаш
Ақтөбе
Қандыағаш аудан орталығы
190.
Жер асты тұщы сулары
Темір
Ақтөбе
Темір аудан орталығы
191.
Жер асты тұщы сулары
Ойыл
Ақтөбе
Ойыл аудан орталығы
192.
Жер асты тұщы сулары
Айырқызыл
Ақтөбе
Ырғыз аудан орталығы
193.
Жер асты тұщы сулары
Жаңа Мәртөк
Ақтөбе
Мәртөк аудан орталығы
194.
Жер асты тұщы сулары
Қуағаш су құбыры
Ақтөбе
Бадамша аудан орталығы
195.
Жер асты тұщы сулары
Ново-Алексеев
Ақтөбе
Қобда аудан орталығы
196.
Жер асты тұщы сулары
Комсомол су құбыры
Ақтөбе
Комсомольское аудан орталығы
197.
Жер асты тұщы сулары
Қарауылкелді
Ақтөбе
Қарауылкелді аудан орталығы
198.
Жер асты тұщы сулары
Алматы
Алматы
Алматы қаласы
199.
Жер асты тұщы сулары
Талғар
200.
Жер асты тұщы сулары
Кіші Алматы
201.
Жер асты тұщы сулары
Талдықорған
Алматы
Талдықорған қаласы
202.
Жер асты тұщы сулары
Шығыс Талғар
Алматы
Талғар қаласы

203
Пресные подземные
воды
Джунгарское
Алматинская
город Ушарал
204
Пресные подземные
воды
Уштобинское
Алматинская
город Уштобе
205
Пресные подземные
воды
Каратальское
206
Пресные подземные
воды
Каринское
Алматинская
город Текели
207
Пресные подземные
воды
Каскеленское
Алматинская
город Каскелен
208
Пресные подземные
воды
Сарыозекское
Алматинская
город Сарыозек
209
Пресные подземные
воды
Хоргосское
Алматинская
город Жаркент
210
Пресные подземные
воды
Иссыкское
Алматинская
город Иссык
211
Пресные подземные
воды
Николаевское
Алматинская
город Капчагай
212
Пресные подземные
воды
Баканасское
Алматинская
районный центр Баканас
213
Пресные подземные
воды
Карадалинское
Алматинская
районный центр Чунджа
214
Пресные подземные
воды
Кегенское
Алматинская
районный центр Кеген
215
Пресные подземные
воды
Узун-Агачское
Алматинская
районный центр Узынагаш
216
Пресные подземные
воды
Покровское
Алматинская
районный центр Энергетический
217
Пресные подземные
воды
Чиликское
Алматинская
Шелек
218
Пресные подземные
воды
Миялинское
Атырауская
районный центр Миялы
219
Пресные подземные
воды
Усть-Каменогорское
Восточно - Казахстанская
город Усть-Каменогорск, районный
центр Молодежное
220
Пресные подземные
воды
Глуховское
Восточно - Казахстанская
город Семей, районный центр
Бородулиха
221
Пресные подземные
воды
Аягозское
Восточно - Казахстанская
город Аягоз
222
Пресные подземные
воды
Лениногорское
Восточно - Казахстанская
город Риддер
223
Пресные подземные
воды
Журавлихинское
Восточно - Казахстанская
город Риддер
224
Пресные подземные
воды
Акбузау
Восточно - Казахстанская
город Шар
225
Пресные подземные
воды
Богатыревское
Восточно - Казахстанская
город Зыряновск
226
Пресные подземные
воды
Даировское (участок
Северо-Восточного
водозабора)
Восточно - Казахстанская
город Зайсан
227
Пресные подземные
воды
Шемонаихинское
Восточно - Казахстанская
город Шемонаиха
228
Пресные подземные
воды
Караулозекское
Восточно - Казахстанская
районный центр Караул
229
Пресные подземные
воды
Балапанское
Восточно - Казахстанская
районный центр Бескарагай
230
Пресные подземные
воды
Глубоковское
Восточно - Казахстанская
Районный центр Глубокое
231
Пресные подземные
воды
Бурлыагашское
Восточно - Казахстанская
районный центр Калбатау
232
Пресные подземные
воды
Большенарымское
Восточно - Казахстанская
районный центр Большенарымское
233
Пресные подземные
воды
Шигилекское
Восточно - Казахстанская
районный центр Кокпекты
234
Пресные подземные
воды
Курчумское
Восточно - Казахстанская
районный центр Курчум
235
Пресные подземные
воды
Аксуатское
Восточно - Казахстанская
районный центр Аксуат
236
Пресные подземные
воды
Талас-Ассинское (Южное)
Жамбылская
город Тараз
237
Пресные подземные
воды
Беркутинское
Жамбылская
город Жанатас

203.
Жер асты тұщы сулары
Жоңғар
Алматы
Үшарал қаласы
204.
Жер асты тұщы сулары
Үштөбе
Алматы
Үштөбе қаласы
205.
Жер асты тұщы сулары
Қаратал
206.
Жер асты тұщы сулары
Қара
Алматы
Текелі қаласы
207.
Жер асты тұщы сулары
Қаскелең
Алматы
Қаскелең қаласы
208.
Жер асты тұщы сулары
Сарыөзек
Алматы
Сарыөзек қаласы
209.
Жер асты тұщы сулары
Хоргос
Алматы
Жаркент қаласы
210.
Жер асты тұщы сулары
Есік
Алматы
Есік қаласы
211.
Жер асты тұщы сулары
Николаев
Алматы
Қапшағай қаласы
212.
Жер асты тұщы сулары
Бақанас
Алматы
Бақанас аудан орталығы
213.
Жер асты тұщы сулары
Қарадала
Алматы
Шонжы аудан орталығы
214.
Жер асты тұщы сулары
Кеген
Алматы
Кеген аудан орталығы
215.
Жер асты тұщы сулары
Ұзынағаш
Алматы
Ұзынағаш аудан орталығы
216.
Жер асты тұщы сулары
Покров
Алматы
Энергетический аудан орталығы
217.
Жер асты тұщы сулары
Шелек
Алматы
Шелек
218.
Жер асты тұщы сулары
Миялы
Атырау
Миялы аудан орталығы
219.
Жер асты тұщы сулары
Өскемен
Шығыс Қазақстан
Өскемен қаласы, Молодежное аудан орталығы
220.
Жер асты тұщы сулары
Глухов
Шығыс Қазақстан
Семей қаласы, Бородулиха аудан орталығы
221.
Жер асты тұщы сулары
Аягөз
Шығыс Қазақстан
Аягөз қаласы
222.
Жер асты тұщы сулары
Лениногор
Шығыс Қазақстан
Риддер қаласы
223.
Жер асты тұщы сулары
Журавлихин
224.
Жер асты тұщы сулары
Ақбұзау
Шығыс Қазақстан
Шар қаласы
225.
Жер асты тұщы сулары
Богатырев
Шығыс Қазақстан
Зыряновск қаласы
226.
Жер асты тұщы сулары
Даиров (Солтүстік-Шығыс су құбырының учаскесі)
Шығыс Қазақстан
Зайсан қаласы
227.
Жер асты тұщы сулары
Шемонаиха
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха қаласы
228.
Жер асты тұщы сулары
Қарауылөзек
Шығыс Қазақстан
Қарауыл аудан орталығы
229.
Жер асты тұщы сулары
Балапан
Шығыс Қазақстан
Бесқарағай аудан орталығы
230.
Жер асты тұщы сулары
Глубоковск
Шығыс Қазақстан
Глубокое аудан орталығы
231.
Жер асты тұщы сулары
Борлыағаш
Шығыс Қазақстан
Қалбатау аудан орталығы
232.
Жер асты тұщы сулары
Үлкен Нарым
Шығыс Қазақстан
Үлкен Нарым аудан орталығы
233.
Жер асты тұщы сулары
Шигилекск
Шығыс Қазақстан
Көкпекті аудан орталығы
234.
Жер асты тұщы сулары
Күршім
Шығыс Қазақстан
Күршім аудан орталығы
235.
Жер асты тұщы сулары
Ақсуат
Шығыс Қазақстан
Ақсуат аудан орталығы
236.
Жер асты тұщы сулары
Талас-Асса (Оңтүстік)
Жамбыл
Тараз қаласы
237.
Жер асты тұщы сулары
Бүркіт
Жамбыл
Жаңатас қаласы

238
Пресные подземные
воды
Копбулакское
239
Пресные подземные
воды
Шабактинское
240
Пресные подземные
воды
Шабакты-2
241
Пресные подземные
воды
Ассинское
Жамбылская
город Асса
242
Пресные подземные
воды
Меркенское
Жамбылская
город Мерке
243
Пресные подземные
воды
Майтюбинское
Жамбылская
город Каратау
244
Пресные подземные
воды
Тамдинское
245
Пресные подземные
воды
Чу - Новотроицкое
Жамбылская
город Шу
246
Пресные подземные
воды
Михайловское
Жамбылская
районный центр Сарыкемир
247
Пресные подземные
воды
Байталское
Жамбылская
районный центр Мойынкум
248
Пресные подземные
воды
Фурмановское
249
Пресные подземные
воды
Георгиевское
Жамбылская
районный центр Курдай
250
Пресные подземные
воды
Жуалынское
Жамбылская
районный центр Б.Момышулы
251
Пресные подземные
воды
Луговское
Жамбылская
районный центр Кулан
252
Пресные подземные
воды
Уральское
Западно - Казахстанская
город Уральск
253
Пресные подземные
воды
Аксайское
Западно - Казахстанская
город Аксай
254
Пресные подземные
воды
Чапаевское
Западно - Казахстанская
районный центр Чапаев
255
Пресные подземные
воды
Урдинское
Западно - Казахстанская
районный центр Джаныбек
районный центр Сайхин
256
Пресные подземные
воды
Жамбейтинское
Западно - Казахстанская
Районный центр Жымпиты
257
Пресные подземные
воды
Таскала
Западно - Казахстанская
Районный центр Таскала
258
Пресные подземные
воды
Михайловское
Карагандинская
город Караганда
259
Пресные подземные
воды
Верхне - Сокырское
260
Пресные подземные
воды
Коктальское
261
Пресные подземные
воды
Жартасское
Карагандинская
город Абай
262
Пресные подземные
воды
Котырское
Карагандинская
город Шахтинск
263
Пресные подземные
воды
Саранское
Карагандинская
город Сарань
264
Пресные подземные
воды
Нижний - бьеф
Карагандинская
город Темиртау, поселки
городского типа Актау, Куучек
265
Пресные подземные
воды
Верхний бьеф
266
Пресные подземные
воды
Нижнее - Токрауское
Карагандинская
город Балхаш
267
Пресные подземные
воды
Айдоское
Карагандинская
город Жезказган
268
Пресные подземные
воды
Уйтасское
269
Пресные подземные
воды
Жанайское
270
Пресные подземные
воды
Эскулинское
Карагандинская
город Сатпаев
271
Пресные подземные
воды
Ащилинское
Карагандинская
город Каражал
272
Пресные подземные
воды
Кедейтаусское
273
Пресные подземные
воды
Тузкольское
274
Пресные подземные
воды
Нижне-Жарлинское
Карагандинская
районный центр Каркаралинск
275
Пресные подземные
воды
Талдинское
276
Пресные подземные
воды
Верхнетокрауское
Карагандинская
районный центр Актогай
277
Пресные подземные
воды
Киевское
Карагандинская
районный центр Киевка
278
Пресные подземные
воды
Шерубайнуринское
Карагандинская
районный центр Аксу-Аюлы
279
Пресные подземные
воды
Осакаровское
Карагандинская
районный центр Осакаровка
280
Пресные подземные
воды
Ульяновское Северное
Карагандинская
районный центр Ботакара

238.
Жер асты тұщы сулары
Көпбұлақ
239.
Жер асты тұщы сулары
Шабақты
240.
Жер асты тұщы сулары
Шабақты-2
241.
Жер асты тұщы сулары
Асса
Жамбыл
Асса қаласы
242.
Жер асты тұщы сулары
Мерке
Жамбыл
Мерке қаласы
243.
Жер асты тұщы сулары
Майтөбе
Жамбыл
Қаратау қаласы
244.
Жер асты тұщы сулары
Тамды
245.
Жер асты тұщы сулары
Шу-Новотроицк
Жамбыл
Шу қаласы
246.
Жер асты тұщы сулары
Михайлов
Жамбыл
Сарыкемер аудан орталығы
247.
Жер асты тұщы сулары
Байтал
Жамбыл
Мойынқұм аудан орталығы
248.
Жер асты тұщы сулары
Фурманов
249.
Жер асты тұщы сулары
Георгиев
Жамбыл
Қордай аудан орталығы
250.
Жер асты тұщы сулары
Жуалы
Жамбыл
Б.Момышұлы аудан орталығы
251.
Жер асты тұщы сулары
Луговое
Жамбыл
Құлан аудан орталығы
252.
Жер асты тұщы сулары
Орал
Батыс Қазақстан
Орал қаласы
253.
Жер асты тұщы сулары
Ақсай
Батыс Қазақстан
Ақсай қаласы
254.
Жер асты тұщы сулары
Чапаев
Батыс Қазақстан
Чапаев аудан орталығы
255.
Жер асты тұщы сулары
Орда
Батыс Қазақстан
Жәнібек аудан орталығы, Сайхин аудан орталығы
256.
Жер асты тұщы сулары
Жымпиты
Батыс Қазақстан
Жымпиты аудан орталығы
257.
Жер асты тұщы сулары
Тасқала
Батыс Қазақстан
Тасқала аудан орталығы
258.
Жер асты тұщы сулары
Михайлов
Қарағанды
Қарағанды қаласы
259.
Жер асты тұщы сулары
Жоғарғы Соқыр
260.
Жер асты тұщы сулары
Көктал
261.
Жер асты тұщы сулары
Жартас
Қарағанды
Абай қаласы
262.
Жер асты тұщы сулары
Қотыр
Қарағанды
Шахтинск қаласы
263.
Жер асты тұщы сулары
Саран
Қарағанды
Сарань қаласы
264.
Жер асты тұщы сулары
Төменгі бьеф
Қарағанды
Теміртау қаласы, Ақтау, Күшік қала үлгісіндегі кенттер
265.
Жер асты тұщы сулары
Жоғарғы бъеф
266.
Жер асты тұщы сулары
Төменгі Тоқырау
Қарағанды
Балқаш қаласы
267.
Жер асты тұщы сулары
Айдос
Қарағанды
Жезқазған қаласы
268.
Жер асты тұщы сулары
Үйтас
269.
Жер асты тұщы сулары
Жанай
270.
Жер асты тұщы сулары
Эскулин
Қарағанды
Сәтбаев қаласы
271.
Жер асты тұщы сулары
Ащылы
Қарағанды
Қаражал қаласы
272.
Жер асты тұщы сулары
Кедейтау
273.
Жер асты тұщы сулары
Тұзкөл
274.
Жер асты тұщы сулары
Төменгі Жарлы
Қарағанды
Қарқаралы аудан орталығы
275.
Жер асты тұщы сулары
Талды
276.
Жер асты тұщы сулары
Жоғарғы Тоқырау
Қарағанды
Ақтоғай аудан орталығы
277.
Жер асты тұщы сулары
Киев
Қарағанды
Киевка аудан орталығы
278.
Жер асты тұщы сулары
Шерубай-Нұра
Қарағанды
Ақсу-Аюлы аудан орталығы
279.
Жер асты тұщы сулары
Осакаров
Қарағанды
Осакаровка аудан орталығы
280.
Жер асты тұщы сулары
Солтүстік Ульянов
Қарағанды
Ботақора аудан орталығы

281
Пресные подземные
воды
Жаксы-Сарысуйское
Карагандинская
районный центр Атасу
282
Пресные подземные
воды
Улытауское
Карагандинская
районный центр Улытау
283
Пресные подземные
воды
Костанайское
Костанайская
город Костанай
284
Пресные подземные
воды
Абайское
285
Пресные подземные
воды
Лисаковское
Костанайская
город Лисаковск
286
Пресные подземные
воды
Степное
287
Пресные подземные
воды
Костычевское
Костанайская
город Качар,
районный центр Федоровка
288
Пресные подземные
воды
Опресненная полоса
Костанайская
город Качар,
районный центр Федоровка
289
Пресные подземные
воды
Каратургайское
Костанайская
город Аркалык
290
Пресные подземные
воды
Джетыгаринское
Костанайская
город Житикара
291
Пресные подземные
воды
Шортандинское
292
Пресные подземные
воды
Участок Затобольский
водозабор
Костанайская
районный центр Затобольск
293
Пресные подземные
воды
Тарановское
Костанайская
районный центр Тарановское
294
Пресные подземные
воды
Бестюбинское
Костанайская
районный центр Камысты
295
Пресные подземные
воды
Лихачевское
Костанайская
районный центр Сарыколь
296
Пресные подземные
воды
Орджоникидзевское
Костанайская
районный центр Денисовка
297
Пресные подземные
воды
Смирновское (Западный
участок)
Костанайская
районный центр Карабалык
298
Пресные подземные
воды
Веринское
299
Пресные подземные
воды
Боровское
Костанайская
районный центр Боровской
300
Пресные подземные
воды
Тосынкумское
Костанайская
районный центр Торгай
301
Пресные подземные воды
Участок Торгай
302
Пресные подземные
воды
Амангельдинское
Костанайская
районный центр Амангельды
303
Пресные подземные
воды
Байгабылское
304
Пресные подземные
воды
Докучаевское (I-ый
участок)
Костанайская
районный центр Караменды
305
Пресные подземные
воды
Семиозерное
Костанайская
районный центр Аулиеколь
306
Пресные подземные
воды
Убаганское (Чураковский
участок)
Костанайская
районный центр Силантьевка
307
Пресные подземные
воды
Тобол - Убаганское
308
Пресные подземные
воды
Кзыл - Ординское
Кызылординская
город Кызылорда
309
Пресные подземные
воды
Кызылжарминское
310
Пресные подземные
воды
Торангылсайское
Кызылординская
город Кызылорда
311
Пресные подземные
воды
Толагайское
Кызылординская
город Аральск
312
Пресные подземные
воды
Левобережное
Кызылординская
город Байконур
313
Пресные подземные
воды
Мынбулакское
314
Пресные подземные
воды
Шалкия
Кызылординская
районный центр Жанакорган
315
Пресные подземные
воды
Сунакатинское
316
Пресные подземные
воды
Жосалинское
Кызылординская
районный центр Жосалы
317
Пресные подземные
воды
Жанадарьинское
318
Пресные подземные
воды
Жиделинское
Кызылординская
районный центр Чиили
319
Пресные подземные
воды
Чиилийское
320
Пресные подземные
воды
Теренозекское
Кызылординская
районный центр Теренозек
321
Пресные подземные
воды
Куюлуское
Мангистауская
город Актау, районный центр
Мангистау

281.
Жер асты тұщы сулары
Жақсы-Сарысу
Қарағанды
Атасу аудан орталығы
282.
Жер асты тұщы сулары
Ұлытау
Қарағанды
Ұлытау аудан орталығы
283.
Жер асты тұщы сулары
Қостанай
Қостанай
Қостанай қаласы
284.
Жер асты тұщы сулары
Абай
285.
Жер асты тұщы сулары
Лисаков
Қостанай
Лисаковск қаласы
286.
Жер асты тұщы сулары
Степное
Қостанай
Лисаковск қаласы
287.
Жер асты тұщы сулары
Костычев
Қостанай
Қашар қаласы, Федоровка аудан орталығы
288.
Жер асты тұщы сулары
Тұщытылған белдеу
289.
Жер асты тұщы сулары
Қараторғай
Қостанай
Арқалық қаласы
290.
Жер асты тұщы сулары
Жітіқара
Қостанай
Жітіқара қаласы
291.
Жер асты тұщы сулары
Шортанды
292.
Жер асты тұщы сулары
Затобол су құбыры учаскесі
Қостанай
Затобол аудан орталығы
293.
Жер асты тұщы сулары
Таран
Қостанай
Таранов аудан орталығы
294.
Жер асты тұщы сулары
Бестөбе
Қостанай
Қамысты аудан орталығы
295.
Жер асты тұщы сулары
Лихачев
Қостанай
Сарыкөл аудан орталығы
296.
Жер асты тұщы сулары
Орджоникидзе
Қостанай
Денисовка аудан орталығы
297.
Жер асты тұщы сулары
Смирновск (Батыс учаскесі)
Қостанай
Қарабалық аудан орталығы
298.
Жер асты тұщы сулары
Веринск
299.
Жер асты тұщы сулары
Боровской
Қостанай
Боровской аудан орталығы
300.
Жер асты тұщы сулары
Тосынқұм
Қостанай
Торғай аудан орталығы
301.
Жер асты тұщы сулары
Торғай учаскесі
302.
Жер асты тұщы сулары
Аманкелді
Қостанай
Амангелді аудан орталығы
303.
Жер асты тұщы сулары
Байғабыл
304.
Жер асты тұщы сулары
Докучаевск
(I учаскесі)
Қостанай
Қараменді аудан орталығы
305.
Жер асты тұщы сулары
Семиозерное
Қостанай
Әулиекөл аудан орталығы
306.
Жер асты тұщы сулары
Обаған (Чураковск учаскесі)
Қостанай
Силантьевка аудан орталығы
307.
Жер асты тұщы сулары
Тобыл-Обаған
308.
Жер асты тұщы сулары
Қызылорда
Қызылорда
Қызылорда қаласы
309.
Жер асты тұщы сулары
Қызылжар
310.
Жер асты тұщы сулары
Тораңғылсай
311.
Жер асты тұщы сулары
Толағай
Қызылорда
Арал қаласы
312.
Жер асты тұщы сулары
Левобережное
Қызылорда
Байқоңыр қаласы
313.
Жер асты тұщы сулары
Мыңбұлақ
314.
Жер асты тұщы сулары
Шалқия
Қызылорда
Жаңақорған аудан орталығы
315.
Жер асты тұщы сулары
Сұнақатын
316.
Жер асты тұщы сулары
Жосалы
Қызылорда
Жосалы аудан орталығы
317.
Жер асты тұщы сулары
Жаңаадыр
318.
Жер асты тұщы сулары
Жиделі
Қызылорда
Шиелі аудан орталығы
319.
Жер асты тұщы сулары
Шиелі
320.
Жер асты тұщы сулары
Тереңөзек
Қызылорда
Тереңөзек аудан орталығы
321.
Жер асты тұщы сулары
Қойлық
Маңғыстау
Ақтау қаласы,
Маңғыстау аудан орталығы

322
Пресные подземные
воды
Саусканское
Мангистауская
город Жанаозень
323
Пресные подземные
воды
Туйесу
324
Пресные подземные
воды
Кетыкское
Мангистауская
город Форт - Шевченко
325
Пресные подземные
воды
Самское
Мангистауская
районный центр Бейнеу
326
Пресные подземные
воды
Железнодорожное
Мангистауская
районный центр Шетпе
327
Пресные подземные
воды
Жанажольское
328
Пресные подземные
воды
Баскудукское
329
Пресные подземные
воды
Водозабор Курык
Мангистауская
районный центр Курык
330
Пресные подземные
воды
Павлодарское
Павлодарская
город Павлодар
331
Пресные подземные
воды
Ермаковское
Павлодарская
город Аксу
332
Пресные подземные
воды
Калкаман - 1
Павлодарская
город Экибастуз
333
Пресные подземные
воды
Калкаман - 2
334
Пресные подземные
воды
Лебяжинское
Павлодарская
город Акку
335
Пресные подземные
воды
Баянаульское
Павлодарская
районный центр Баянаул
336
Пресные подземные
воды
Краснокутское
Павлодарская
районный центр Актогай
337
Пресные подземные
воды
Правобережный участок
Павлодарская
районный центр Успенка
338
Пресные подземные
воды
Щербактинское
Павлодарская
районный центр Щербакты
339
Пресные подземные
воды
Железинское
Павлодарская
районный центр Железинский
340
Пресные подземные
воды
Леонидовское
Северо - Казахстанская
районный центр Тайынша
341
Пресные подземные
воды
Естаулетовское
Северо - Казахстанская
районный центр Кишкенеколь
342
Пресные подземные
воды
Тальщик
Северо - Казахстанская
Районный центр Талшык
343
Пресные подземные
воды
Пресновское
Северо - Казахстанская
Районный центр Пресновка
344
Пресные подземные
воды
Бадам - Сайрамское
Южно - Казахстанская
город Шымкент
345
Пресные подземные
воды
Тассай - Аксуское
346
Пресные подземные
воды
Александровское
Южно - Казахстанская
город Ленгер
347
Пресные подземные
воды
Ленгерское
348
Пресные подземные
воды
Арысское
Южно - Казахстанская
город Арысь
349
Пресные подземные
воды
Карааспанское
350
Пресные подземные
воды
Голодностепское
Южно - Казахстанская
город Жетысай
351
Пресные подземные
воды
Чардаринское
Южно - Казахстанская
город Чардара
352
Пресные подземные
воды
Нижнее - Тугайское
353
Пресные подземные
воды
Карачикское
Южно - Казахстанская
город Туркестан
354
Пресные подземные
воды
Биресек - Кантагинское
Южно - Казахстанская
город Кентау
355
Пресные подземные
воды
Боялдырское
356
Пресные подземные
воды
Миргалимсайское
357
Пресные подземные
воды
Ушбасское
Южно - Казахстанская
город Жанатас
358
Пресные подземные
воды
Тамерлановское
Южно - Казахстанская
районный центр Тамерлановка
359
Пресные подземные
воды
Ванновское
Южно - Казахстанская
районный центр Т.Рыскулова
360
Пресные подземные
воды
Мичуринское
361
Пресные подземные
воды
Сузакское
Южно - Казахстанская
районный центр Шолаккорган
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 октября 2011 года № 1137
Критерии
отнесения участков недр, месторождений к участкам
недр, месторождений, имеющим стратегическое значение

322.
Жер асты тұщы сулары
Сауысқан
Маңғыстау
Жаңаөзен қаласы
323.
Жер асты тұщы сулары
Түйесу
324.
Жер асты тұщы сулары
Кетік
Маңғыстау
Форт-Шевченко қаласы
325.
Жер асты тұщы сулары
Самск
Маңғыстау
Бейнеу аудан орталығы
326.
Жер асты тұщы сулары
Железнодорожное
Маңғыстау
Шетпе аудан орталығы
327.
Жер асты тұщы сулары
Жаңажол
328.
Жер асты тұщы сулары
Басқұдық
329.
Жер асты тұщы сулары
Құрық су құбыры
Маңғыстау
Құрық аудан орталығы
330.
Жер асты тұщы сулары
Павлодар
Павлодар
Павлодар қаласы
331.
Жер асты тұщы сулары
Ермаков
Павлодар
Ақсу қаласы
332.
Жер асты тұщы сулары
Қалқаман-1
Павлодар
Екібастұз қаласы
333.
Жер асты тұщы сулары
Қалқаман-2
334.
Жер асты тұщы сулары
Лебяжье
Павлодар
Аққу қаласы
335.
Жер асты тұщы сулары
Баянауыл
Павлодар
Баянауыл аудан орталығы
336.
Жер асты тұщы сулары
Краснокут
Павлодар
Ақтоғай аудан орталығы
337.
Жер асты тұщы сулары
Правобережный учаскесі
Павлодар
Успенка аудан орталығы
338.
Жер асты тұщы сулары
Шарбақты
Павлодар
Шарбақты аудан орталығы
339.
Жер асты тұщы сулары
Железин
Павлодар
Железин аудан орталығы
340.
Жер асты тұщы сулары
Леонидов
Солтүстік Қазақстан
Тайынша аудан орталығы
341.
Жер асты тұщы сулары
Есдәулет
Солтүстік Қазақстан
Кішкенекөл аудан орталығы
342.
Жер асты тұщы сулары
Талшық
Солтүстік Қазақстан
Талшық аудан орталығы
343.
Жер асты тұщы сулары
Преснов
Солтүстік Қазақстан
Пресновка аудан орталығы
344.
Жер асты тұщы сулары
Бадам-Сайрам
Оңтүстік Қазақстан
Шымкент қаласы
345.
Жер асты тұщы сулары
Тассай-Ақсу
346.
Жер асты тұщы сулары
Александров
Оңтүстік Қазақстан
Леңгір қаласы
347.
Жер асты тұщы сулары
Леңгір
348.
Жер асты тұщы сулары
Арыс
Оңтүстік Қазақстан
Арыс қаласы
349.
Жер асты тұщы сулары
Қарааспан
350.
Жер асты тұщы сулары
Голодностепское
Оңтүстік Қазақстан
Жетісай қаласы
351.
Жер асты тұщы сулары
Шардара
Оңтүстік Қазақстан
Шардара қаласы
352.
Жер асты тұщы сулары
Төменгі Тоғай
353.
Жер асты тұщы сулары
Қарашық
Оңтүстік Қазақстан
Түркістан қаласы
354.
Жер асты тұщы сулары
Біресек-Қантағы
Оңтүстік Қазақстан
Кентау қаласы
355.
Жер асты тұщы сулары
Боялдыр
356.
Жер асты тұщы сулары
Мырғалымсай
357.
Жер асты тұщы сулары
Үшбас
Оңтүстік Қазақстан
Жаңатас қаласы
358.
Жер асты тұщы сулары
Темірлан
Оңтүстік Қазақстан
Темірлан аудан орталығы
359.
Жер асты тұщы сулары
Ванновка
Оңтүстік Қазақстан
Т.Рысқұлов аудан орталығы
360.
Жер асты тұщы сулары
Мичурин
361.
Жер асты тұщы сулары
Созақ
Оңтүстік Қазақстан
Шолаққорған аудан орталығы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 4 қазандағы
№ 1137 қаулысымен
бекітілген
Жер қойнауы учаскелерін, кен орындарын стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелеріне, кен орындарына жатқызу критерийлері

Сноска. Постановление дополнено Критериями в соответствии с постановлением Правительства РК от 07.08.2015 № 607 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Для отнесения участков недр, месторождений к участкам недр, месторождений, имеющим стратегическое значение, необходимо их соответствие одному из следующих критериев:
1) нахождение на участке недр группы месторождений, разрабатываемых одним лицом либо группой аффилиированных лиц в рамках одного или нескольких контрактов на недропользование, совокупная величина извлекаемых запасов полезных ископаемых которых составляет:
Полезное ископаемое, единица измерения запасов
Количество запасов
1
2
Углеводородное сырье
Нефть, млн. т
>15
Природный газ, млрд. м3
>10
Месторождения черных металлов
Железные руды, млн. т
>100
Марганцевые руды, млн. т
>20
Хромитовые руды, млн. т
>30
Месторождения цветных, редких и благородных металлов
Медь, млн. т
>5
Свинец, млн. т
>2
Цинк, млн. т
>2
Бокситы, млн. т
>50
Никель, тыс. т
>50
Вольфрам, тыс. т
>100
Молибден, тыс. т
>200
Золото, т
>50
Месторождения энергетического сырья
Уголь, млн. т
коксующийся
>50
энергетический
>500
бурый
>500
Горючие сланцы, млн. т
>500
Месторождения неметаллических полезных ископаемых
Фосфориты (руда), млн. т
>200
Калийные соли:
хлористые серые соли, млн. т
>600
сернокислотные, смешанные, млн. т
>100
сульфат натрия (мирабилит, тенардит), млн. т
>10
Бариты (руда), млн. т
>10
2) расположение участка недр или месторождения на море или во внутреннем водоеме;
3) участки недр или месторождения, определяемые интересами обороноспособности или национальной безопасности страны, разработка которых:
способна создать или создает угрозу экономическим интересам Республики Казахстан;
повлечет снижение уровня обороноспособности страны, угрозу неприкосновенности государственной границы;
повлечет резкое ухудшение экологической ситуации, в том числе качества питьевой воды, стихийные бедствия и иные чрезвычайные ситуации природного и техногенного характера, эпидемии и эпизоотии;
4) месторождения урана;
5) месторождения подземных вод для питьевого или хозяйственно-бытового водоснабжения крупных населенных пунктов.

Ескерту. Қаулы қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 07.08.2015 № 607 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Жер қойнауы учаскелерін, кен орындарын стратегиялық маңызы бар жер қойнауы учаскелеріне, кен орындарына жатқызу үшін олар мынадай критерийлердің біріне сәйкес келуі қажет:
1) жер қойнауын пайдалануға арналған бір немесе бірнеше келісімшарт шеңберінде бір тұлға не үлестес тұлғалар тобы игеретін кен орындары тобының жер қойнауы учаскесінде болуы, олардың пайдалы қазбаларының алынатын қорының жиынтық шамасы мыналарды құрайды:
Пайдалы қазба, қорлардың өлшем бірлігі
Қорлар мөлшері
1
2
Көмірсутек шикізаты
Мұнай, млн. т
>15
Табиғи газ, млрд. м3
>10
Қара металдар кен орындары
Темір кендері, млн. т
>100
Марганец кендері, млн. т
>20
Хромит кендері, млн. т
>30
Түсті, сирек кездесетін және асыл металдар кен орындары
Мыс, млн. т
>5
Қорғасын, млн. т
>2
Мырыш, млн. т
>2
Бокситтер, млн. т
>50
Никель, мың т
>50
Вольфрам, мың т
>100
Молибден, мың т
>200
Алтын, т
>50
Энергетикалық шикізат кен орындары
Көмір, млн. т
коксталатын
>50
энергетикалық
>500
қоңыр
>500
Жанғыш тақтатастар, млн. т
>500
Бейметалл пайдалы қазбалардың кен орындары
Фосфориттер (кені), млн. т
>200
Калий тұздары:
хлорлы сұр тұз, млн. т
>600
күкіртқышқылды, аралас, млн. т
>100
натрий сульфаты (мирабилит, тенардит), млн. т
>10
Бариттер (кен), млн. т
>10
2) жер қойнауы учаскесінің немесе кен орнының теңізде немесе ішкі су тоғанында орналасуы;
3) елдің қорғаныс қабілеттілігі немесе ұлттық қауіпсіздігі мүдделері арқылы айқындалатын, игерілуі:
Қазақстан Республикасының экономикалық мүдделеріне қауіп төндіруге қабілетті немесе төндіретін;
елдiң қорғаныс қабiлетi деңгейінiң төмендеуiне, мемлекеттiк шекараның қол сұғылмаушылығына қатер төндіруге әкеп соқтыратын;
экологиялық жағдайдың, оның ішінде ауызсу сапасының күрт нашарлауына, дүлей апаттар мен табиғи және техногендiк сипаттағы өзге де төтенше жағдайларға, эпидемиялар мен эпизоотияларға әкеп соқтыратын жер қойнауы учаскелері немесе кен орындары;
4) уран кен орындары;
5) ірі елді мекендерді ауызсумен немесе шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға арналған жерасты суларының кен орны.