Об утверждении натуральных норм обеспечения форменной одеждой (без погон) должностных лиц, непосредственно осуществляющих государственный надзор в области карантина растений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2011 года № 1142. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июня 2015 года № 15-2/509.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года «О карантине растений» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения форменной одеждой (без погон) должностных лиц, непосредственно осуществляющих государственный надзор в области карантина растений.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министра
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2011 года № 1142
Натуральные нормы обеспечения
форменной одеждой (без погон) должностных лиц,
непосредственно осуществляющих государственный
надзор в области карантина растений
№ п/п
Наименование предметов
форменной одежды
Количество
комплектов
или предметов
на одного
человека
Сроки
ношения
1
2
3
4
1. Мужская форменная одежда
1
Фуражка форменная темно-синего цвета
1 шт.
2 года
2
Шапка зимняя из овчины
1 шт.
3 года
3
Полушубок из овчины
1 шт.
3 года
4
Куртка демисезонная
1 шт.
3 года
5
Куртка повседневная
1 шт.
2 года
6
Китель темно-синего цвета с брюками
для повседневной носки
1 шт.
2 года
7
Сорочка белого цвета с длинными
рукавами
2 шт.
1 год
8
Сорочка белого цвета с короткими
рукавами
2 шт.
1 год
9
Сорочка бледно-синего цвета с длинными
рукавами
2 шт.
1 год
10
Сорочка бледно-синего цвета с
короткими рукавами
2 шт.
1 год
11
Галстук
2 шт.
1 год
12
Зажим для галстука
1 шт.
3 года
13
Туфли кожаные черного цвета
1 пара
2 года
14
Полуботинки кожаные черного цвета
1 пара
2 года
15
Ботинки кожаные с высоким берцем
утепленные черного цвета
1 пара
2 года
16
Ремень из кожи
1 шт.
2 года
17
Кокарда на зимний головной убор
1 шт.
3 года
18
Кокарда на фуражку
1 шт.
3 года
19
Петлицы нашивные, под цвет золота
1 пара
2 года
20
Пуговицы большие металлические, под
цвет золота стандартные
5 шт.
2 года
21
Пуговицы маленькие металлические, под
цвет золота стандартные
5 шт.
2 года
22
Нагрудный номерной знак (жетон)
1 шт
5 лет
23
Нарукавный нашивной знак овальной
формы
5 шт.
2 года
24
Шарф
2 шт.
5 лет
25
Халат
2 шт.
1 год

Өсімдіктер карантині саласында мемлекеттік қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды тұлғаларды нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қазандағы № 1142 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 маусымдағы № 15-2/509 бұйрығын қараңыз.
«Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 11-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған өсімдіктер карантині саласында мемлекеттік қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды тұлғаларды нысанды киіммен (погонсыз) қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 3 қазандағы
№ 1142 қаулысымен
бекітілген
Өсімдіктер карантині саласында мемлекеттік
қадағалауды тікелей жүзеге асыратын лауазымды
тұлғаларды нысанды киіммен (погонсыз)
қамтамасыз етудің заттай нормалары
Р/с №
Нысанды киім бұйымдарының атауы
Бір адамға арналған жиынтық немесе бұйымдар саны
Киіп жүру мерзімі
1
2
3
4
1. Ерлердің нысанды киімі
1
Қара-көк түсті нысанды фуражка
1 дана
2 жыл
2
Қой терісінен тігілген қысқы құлақшын
1 дана
3 жыл
3
Қой терісінен тігілген қысқа тон
1 дана
3 жыл
4
Маусымдық күрте
1 дана
3 жыл
5
Күнделікті күрте
1 дана
2 жыл
6
Күнделікті киетін шалбары бар қара көк түсті китель
1 дана
2 жыл
7
Ақ түсті ұзын жеңді жейде
2 дана
1 жыл
8
Ақ түсті қысқа жеңді жейде
2 дана
1 жыл
9
Ақшылт-көк түсті ұзын жеңді жейде
2 дана
1 жыл
10
Ақшылт-көк түсті ұзын қысқа жеңді жейде
2 дана
1 жыл
11
Галстук
2 дана
1 жыл
12
Галстукке арналған қысқыш
1 дана
3 жыл
13
Қара түсті былғары туфли
1 жұп
2 жыл
14
Қара түсті қысқа қонышты былғары бәтеңке
1 жұп
2 жыл
15
Ұзын қонышты былғары жылы бәтеңке
1 жұп
2 жыл
16
Былғары белбеу
1 дана
2 жыл
17
Қысқы бас киімге тағатын кокарда
1 дана
3 жыл
18
Фуражкаға тағатын кокарда
1 дана
3 жыл
19
Алтын түсті тігілетін ілмек
1 жұп
2 жыл
20
Стандартты алтын түсті үлкен металл түйме
5 дана
2 жыл
21
Стандартты алтын түсті кішкентай металл түйме
5 дана
2 жыл
22
Нөмірлік төс белгі (жетон)
1 дана
5 жыл
23
Сопақ пішінді жеңге тігілетін белгі
5 дана
2 жыл
24
Шарф
2 дана
5 жыл
25
Халат
2 дана
1 жыл

2. Женская форменная одежда
26
Берет летний темно-синего цвета
1 шт.
2 года
27
Шапка зимняя из овчины
1 шт.
3 года
28
Полушубок из овчины
1 шт.
3 года
29
Куртка демисезонная
1 шт.
3 года
30
Плащ-пальто
1 шт.
2 года
31
Китель темно-синего цвета с брюками
для повседневной носки
1 шт.
2 года
32
Юбка темно-синего цвета
1 шт.
2 года
33
Блузка белого цвета с длинными
рукавами
2 шт.
1 год
34
Блузка белого цвета с короткими
рукавами
2 шт.
1 год
35
Блузка бледно-синего цвета с длинными
рукавами
2 шт.
1 год
36
Блузка бледно-синего цвета с короткими
рукавами
2 шт.
1 год
37
Галстук
2 шт.
1 год
38
Зажим для галстука
1 шт.
3 года
39
Туфли кожаные черного цвета
1 пара
2 года
40
Полусапожки кожаные черного цвета
1 пара
2 года
41
Сапоги утепленные кожаные черного цвета
1 пара
2 года
42
Ремень из кожи
1 шт.
2 года
43
Кокарда на зимний головной убор
1 шт.
3 года
44
Кокарда на берет
1 шт.
3 года
45
Петлицы нашивные, под цвет золота
1 пара
2 года
46
Пуговицы большие металлические, под
цвет золота стандартные
5 шт.
2 года
47
Пуговицы маленькие металлические, под
цвет золота стандартные
5 шт.
2 года
48
Нагрудный номерной знак (жетон)
1 шт.
5 лет
49
Нарукавный нашивной знак овальной
формы
5 шт.
2 года
50
Шарф
2 шт.
5 лет
51
Халат
2 шт.
1 год

2. Әйелдердің нысанды киімі
26
Қара-көк түсті жаздық берет
1 дана
2 жыл
27
Қой терісінен тігілген қысқы құлақшын
1 дана
3 жыл
28
Қой терісінен тігілген қысқа тон
1 дана
3 жыл
29
Маусымдық күрте
1 дана
3 жыл
30
Плащ-пальто
1 дана
2 жыл
31
Күнделікті киетін шалбары бар қара-көк түсті китель
1 дана
2 жыл
32
Қара-көк түсті юбка
1 дана
2 жыл
33
Ақ түсті ұзын жеңді әйел жейдесі
2 дана
1 жыл
34
Ақ түсті қысқа жеңді әйел жейдесі
2 дана
1 жыл
35
Ақшылт-көк түсті ұзын жеңді әйел жейдесі
2 дана
1 жыл
36
Ақшылт-көк түсті қысқа жеңді әйел жейдесі
2 дана
1 жыл
37
Галстук
2 дана
1 жыл
38
Галстукке арналған қысқыш
1 дана
3 жыл
39
Қара түсті былғары туфли
1 жұп
2 жыл
40
Қара түсті қысқа қонышты былғары етік
1 жұп
2 жыл
41
Қара түсті жылы былғары етік
1 жұп
2 жыл
42
Былғары белбеу
1 дана
2 жыл
43
Қысқы бас киімге тағатын кокарда
1 дана
3 жыл
44
Беретке тағатын кокарда
1 дана
3 жыл
45
Алтын түсті тігілетін ілмек
1 жұп
3 жыл
46
Стандартты алтын түсті үлкен металл түйме
5 дана
2 жыл
47
Стандартты алтын түсті кішкентай металл түйме
5 дана
2 жыл
48
Нөмірлік төс белгі (жетон)
1 дана
5 жыл
49
Сопақ пішінді жеңге тігілетін белгі
5 дана
2 жыл
50
Шарф
2 дана
5 жыл
51
Халат
2 дана
1 жыл