О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных" и от 1 июля 2011 года № 750 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2011 года № 1146
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 750 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных»:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2011 год областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденных указанным постановлением:
часть первую пункта 6 изложить в следующей редакции:
«6. Закупаемые ушные бирки, индивидуальный номер животного, а также ветеринарный паспорт на животное должны соответствовать требованиям, указанным в Правилах идентификации сельскохозяйственных животных, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 (далее - Правила идентификации), а также соответствовать приложению 1 к настоящим Правилам.»;
часть вторую пункта 9 изложить в следующей редакции:
«Комиссия осуществляет оценку поставленных товаров и оказанных услуг по мере их оказания и поставки с последующим составлением акта оценки по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.»;
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2011 года № 1146
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2011 года № 1146
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 680 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 октября 2011 года № 1146
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из
республиканского бюджета 2011 года
областными бюджетами, бюджетами
городов Астаны и Алматы на
организацию и проведение
идентификации сельскохозяйственных
животных
Характеристики к закупаемым товарам
Наименование
товара
Характеристика(описание) товара
1 2 3
1.
Ушные бирки
для верблюдов
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на
них должны соответствовать требованиям для
крупных животных (крупный рогатый скот,
верблюды), указанным в Правилах идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2331.
2.
Ушные бирки
для МРС,
свиньи
Ушные бирки и индивидуальный номер животного на
них должны соответствовать требованиям
для мелких животных (мелкий рогатый скот,
свиньи), указанным в Правилах идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2331.
3.
Ветеринарные
паспорта

Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 және «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 1 шілдедегі № 750 қаулыларына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 қазандағы № 1146 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 750 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге 2011 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасында:
6-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Сатып алынатын құлақ жапсырмалар, жануардың жеке нөмірі, сондай-ақ жануарларға арналған ветеринариялық паспорт Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесінде (бұдан әрі - Бірдейлендіру ережесі) көрсетілген талаптарға сәйкес болуы, сондай-ақ осы Қағидаға 1-қосымшаға сәйкес болуы тиіс.»;
9-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
«Комиссия жеткізілген тауарларды және көрсетілген қызметтерді бағалауды олардың көрсетілуі мен жеткізілуіне қарай жүзеге асырып, кейіннен осы Қағидаға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бағалау актісін жасайды.»;
көрсетілген Қағидаға 1-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қазандағы
№ 1146 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қазандағы
№ 1146 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 680 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 қазандағы
№ 1146 қаулысына
3-қосымша
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң ауыл шаруашылығы
жануарларын бiрдейлендiрудi ұйымдастыру мен
жүргiзуге 2011 жылғы республикалық бюджеттен
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидасына
1-қосымша
Сатып алынатын тауарларға сипаттама
Тауардың атауы
Тауардың сипаттамасы (сипаты)
1
2
3
1.
Түйелерге арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген iрi жануарларға (iрi қара мал, түйе) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
2.
Ұсақ малға, шошқаға арналған құлақ жапсырмалары
Құлақ жапсырмалары және олардағы жануардың жеке нөмiрi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнде көрсетiлген ұсақ жануарларға (ұсақ мал, шошқа) арналған талаптарға сәйкес болуы тиiс.
3.
Ветеринариялық паспорттар

1. Ветеринарный паспорт должен соответствовать
требованиям Правил идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденных
постановлением Правительства Республики
Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331.
2. Ветеринарный паспорт должен иметь размеры:
длина 20 ± 1 см, высота 15 ± 1 см. Обложка: плотность - 280, глянцевая, цветность 4 + 0.
Внутренние листы: бумага - ксероксная, цветность
1 + 1, офсетная печать.
Первая страница, т.е. лицевая сторона, по центру
должна иметь наименование документа на
государственном языке «Ветеринариялық паспорт» и
на русском языке «Ветеринарный паспорт», снизу с
левой стороны на государственном и русском языках
«_____аудан/район қала/город» и
«_______облыс/область».
Вторая страница содержит на государственном и
русском языках общие сведения, указанные в
приложении 4 к Правилам идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденным
постановлением Правительства Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2331. Третья и
последующие страницы на государственном и русском
языках, разграфленные в виде таблицы согласно
приложению 4 к Правилам идентификации
сельскохозяйственных животных, утвержденным
постановлением Правительства Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2331. Всего должно быть
не менее 20 листов.
4.
Аппарат для
проведения
идентификации
животных
(тавро)
Аппарат для проведения идентификации животных
(тавро) состоит из комплекта тавр для холодного и
горячего таврения лошадей:
1. Комплект для холодного таврения лошадей
включает: матрицу для цифр и букв; ручку
устанавливающуюся на матрицу длиной не мене 70
см с рукояткой из теплоизоляционного материала;
комплект цифровых символов 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; комплект буквенных символов
K, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A,
Z. Стандартный размер цифр и букв. Приложить в
техническую часть конкурсной документации,
техническое описание на тавро-завода
изготовителя.
2. Комплект для горячего таврения лошадей
включает в себя цифровые символы 0, 1, 2, 3, 4,
5, 6, 7, 8, 9 и буквенные символы K, С, В, D, E,
F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z. Размеры тавра
для взрослых животных: высота 8 см, ширина 5 см;
для молодняка: высота 5 см, ширина 3 см. Тавро
для горячего таврения изготавливают из полосового
железа с гладкой поверхностью шириной 18 - 30 мм,
толщиной 3 мм. Длина ручки не менее 70 см с
рукояткой из теплоизоляционного материала.

1. Ветеринариялық-паспорт Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң талаптарына сәйкес болуы тиiс.
2. Ветеринариялық паспорттың мөлшерлері мынадай болуы тиiс: ұзындығы 20±1 см, биiктiгi 15±1 см. Мұқабасы: тығыздығы – 280, жылтыр, түстiлiгi 4+0. Iшкi парақтары: ксерокс қағазы, түстiлiгi 1+1, офсеттiк баспа.
Бiрiншi бетi, яғни беткi жағының ортасында мемлекеттiк тiлде «Ветеринариялық паспорт» және орыс тiлiнде «Ветеринарный паспорт» деген атауы, төменгi сол жағында мемлекеттiк және орыс
тiлдерiнде _______ аудан/район (қала/город) және ___________ облыс/область көрсетiлуi тиiс.
Екiншi бет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк және орыс тiлдерiндегi жалпы мәлiметтерден тұрады.
Үшiншi және келесi беттер Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiнiң 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде кесте түрiнде бағандарға бөлiнген.
Барлығы 20-беттен кем болмауы тиiс.
4.
Жануарларға бiрдейлендiру жүргiзуге арналған аппарат (таңба)
Жануарларды бiрдейлендiруге арналған аппарат (таңба) жылқыларды ыстық және суық таңбалауға арналған жиынтықтардан тұрады:
1. Жылқыларды суықтай таңбалауға арналған жиынтық мыналардан тұрады: цифрлар мен әрiптерге арналған матрицадан; кемiнде 70 см жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар матрицаға бекiтiлетiн тұтқадан; цифрлық символдар жиынтығы 0, 1, 2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9; әрiптiк символдар жиынтығы К, С, В, D, Е, F, Н, L, Р, М, N, R, S, Т, X, A, Z. Цифрлар мен әрiптердiң мөлшерлерi стандартты
2. Жылқыларды ыстықтай таңбалауға арналған жиынтықтың мынадай цифрлық символдардан: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және әрiптiк символдардан К, С, В, D, E, F, H, L, P, M, N, R, S, Т, X, A, Z тұрады. Ересек жануарларға арналған таңбаның көлемi: биiктiгi 8 см, енi 5 см; төлдер үшiн: биiктiгi 5 см, енi 3 см.
Ыстық таңбалауға арналған таңба енi 18-30 мм, қалыңдығы 3 мм бетi тегiс жалпақ темiрден дайындалады. Тұтқаның ұзындығы кемiнде 70 см, жылу өткiзбейтiн тұтқасы бар.