Об утверждении перечня подкарантинной продукции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2011 года № 1170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 4-4/103.
В соответствии с подпунктом 10) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень подкарантинной продукции.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 октября 2011 года № 1170
Перечень подкарантинной продукции
Наименование
Код
ТН ВЭД ТС*
1. Подкарантинная продукция с высоким фитосанитарным риском
Клещи, нематоды и насекомые живые для научно-исследовательских
целей
из 0106 90 001 0
Луковицы, клубни, клубневидные корни, клубнелуковицы,
корневища, включая разветвленные, находящиеся в состоянии
вегетативного покоя, вегетации, или цветения; растения и корни
цикория, кроме корней, товарной позиции 1212
0601
Прочие живые растения (включая их корни), черенки и отводки
0602 (кроме
0602 90 100 0)
Срезанные цветы и бутоны, пригодные для составления букетов или
для декоративных целей, свежие
0603 11 000 0 -
0603 19 800 0
Срезанные цветы и бутоны, пригодные для составления букетов,
или для декоративных целей засушенные

Карантинге жатқызылған өнім тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1170 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 4-4/103 бұйрығын қараңыз.
«Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 6-1-бабының 10) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған карантинге жатқызылған өнім тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 14 қазандағы
№ 1170 қаулысымен
бекітілген
Карантинге жатқызылған өнім тізбесі
Атауы
КО СЭҚ ТН
коды*
I. Карантинге жатқызылған фитосанитариялық тәуекелі жоғары өнім
Ғылыми-зерттеу мақсаттарына арналған тірі  кенелер, нематодтар және жәндіктер
0106 90 001 0-ден
Баданалар, түйнектер, түйнек тәріздес тамырлар, түйнекті баданалар, бұтақталғандарын қоса алғанда, вегетативтік тыныштық, вегетация немесе гүлдену жағдайындағы тамыр сабақтары, өсімдіктер және 1212 тауарлық позициясындағы тамырлардан басқа тамырсабақтар
0601
Басқа да тірі өсімдіктер (олардың тамырларын қоса алғанда), қалемшелер және сұлама бұтақтар
0602 (0602 90 100 0-ден басқа)
Гүл шоқтарын жасауға немесе сәндік мақсаттарға жарамды кесіп алынған гүлдер мен гүлшанақтар
0603 11 000 0 - 0603 19 800 0
Гүл шоқтарын жасауға немесе сәндік мақсаттарға жарамды кесіп алынған,  кептірілген гүлдер мен гүлшанақтар

из 0603 90 000 0
Рождественские деревья
0604 91 200 0
Ветки хвойных деревьев
0604 91 400 0
Листья, ветки и другие части растений без цветков или бутонов,
травы, пригодные для составления букетов или для декоративных
целей, свежие, засушенные, без дальнейшей обработки
из 0604 91 900 0
из 0604 99 100 0
Картофель свежий или охлажденный
0701
Томаты свежие или охлажденные
0702 00 000
Лук репчатый, лук шалот, чеснок, лук-порей и прочие луковичные
овощи, свежие или охлажденные

0603 90 000 0-ден
Рождество мейрамына арналған ағаштар
0604 91 200 0
Қылкан жапырақты ағаштар бұтақтары
0604 91 400 0
Өсімдіктердің гүлсіз және гүлшанақсыз жапырақтары, бұтақтары және басқа да бөліктері, гүл шоқтарын жасауға немесе сәндік мақсаттарға жарамды балғын, кептірілген, одан әрі өңдеуді қажет етпейтін шөптер
0604 91 900 0-ден
0604 99 100 0-ден
Жаңа піскен немесе тоңазытылған картоп
0701
Жаңа піскен немесе тоңазытылған қызанақтар
0702 00 000
Жаңа піскен немесе тоңазытылған басты пияз, шалот пиязы, порей пиязы, сарымсақ және басқа да пиязшық көкөністер

0703
Капуста кочанная, капуста цветная, кольраби, капуста листовая и
аналогичные съедобные овощи из рода Brassica, свежие или
охлажденные
0704
Салат-латук (Lactuca sativa) и цикорий (Cichorium spp.),
свежие или охлажденные
0705
Морковь, репа, свекла столовая, козлобородник, сельдерей
корневой, редис и прочие аналогичные съедобные корнеплоды, свежие
или охлажденные
0706
Огурцы и корнишоны, свежие или охлажденные
0707 00
Бобовые овощи, лущеные или нелущеные, свежие или охлажденные
0708
Овощи прочие, свежие или охлажденные
0709
Кукуруза сахарная (Zea mays var. saccaharata) гибридная
для посева
0712 90 110 0
Овощи бобовые сушеные, лущеные, очищенные от семенной кожуры или
неочищенные, колотые или неколотые
0713
Маниок, маранта, салеп, земляная груша, или топинамбур,
сладкий картофель, или батат, и аналогичные корнеплоды и
клубнеплоды с высоким содержанием крахмала или инулина, свежие,
охлажденные или сушенные, целые или нарезанные ломтиками;
сердцевина саговой пальмы
из 0714
Орехи кокосовые, орехи бразильские и орехи кешью, свежие или
сушеные, очищенные от скорлупы или не очищенные, с кожурой или
без кожуры

0703
Жаңа піскен немесе тоңазытылған қауданды қырыққабат, түсті қырыққабат, кольраби, жапырақты қырыққабат және осыған ұқсас Brassica тектес, жеуге жарамды көкөністер
0704
Жаңа піскен немесе тоңазытылған ақ сүттіген (Lactuca sativa) мен шашыратқы (Сісhоrium spp.)
0705
Жаңа піскен немесе тоңазытылған сәбіз, шалқан, ас қызылшасы, қойжелкек, тамырлы балдыркөк, шалғам және басқа да осыған ұқсас жеуге жарамды тамыржемістілер
0706
Жаңа піскен немесе тоңазытылған қиярлар мен корнишондар
0707 00
Аршылған немесе аршылмаған, жаңа піскен немесе тоңазытылған бұршақ тұқымдас көкөністер
0708
Жаңа піскен немесе тоңазытылған басқа да көкөністер
0709
Егіске арналған будандық қант жүгерісі (Zea mays var. saccaharata)
0712 90 110 0
Кептірілген, аршылған, тұқым қабығынан тазартылған немесе тазартылмаған, уатылған немесе уатылмаған бұршақ тұқымдас көкөністер
0713
Жаңа піскен немесе тоңазытылған, кептірілген, тұтас немесе тілімдерге кесілген маниок, маранта, салеп, жер алмұрты немесе топинамбур, тәтті картоп немесе батат және осыған ұқсас құрамында крахмал немесе инулиннің мөлшері жоғары басқа да тамыржемістілер мен түйнек жемістілер; саго пальмасының өзегі
0714-ден
Жаңа піскен немесе кептірілген, қауызынан аршылған немесе аршылмаған, қабығымен немесе қабықсыз кокос жаңғақтары, бразилиялық жаңғақтар және кешью жаңғақтары

1206 00
Семена и плоды прочих масличных культур, дробленые
или недробленые
1207
Мука тонкого и грубого помола из семян или плодов
масличных культур, кроме семян горчицы
1208
Семена, плоды и споры для посева
1209
Растения и их части (включая семена и плоды),
используемые в основном в парфюмерии, фармации или
инсектицидных, фунгицидных или аналогичных целях,
свежие или сушеные, целые или измельченные, дробленые или молотые
1211 (кроме
1211 30 000 0,
1211 40 000 0)
Свекла сахарная
1212 91
Плоды рожкового дерева, включая семена

1206 00
Ұнтақталған немесе ұнтақталмаған өзге де майлы дақылдардың тұқымдары мен жемістері
1207
Қыша тұқымдарынан басқа, майлы дақылдар тұқымдарынан немесе жемістерінен алынған майда немесе ірі тартылған ұн
1208
Егіске арналған тұқымдар, жемістер және споралар
1209
Негізінен парфюмерияда, фармацияда немесе инсектицидтік, фунгицидтік немесе осыған ұқсас мақсаттарда пайдаланылатын, балғын немесе кептірілген, бүтін немесе ұсатылған, ұнтақталған немесе тартылған өсімдіктер мен олардың бөліктері (тұқымдарын және жемістерін қоса алғанда)
1211 (1211 30 000 0, 1211 40 000 0-ден басқа)
Қант қызылшасы
1212 91
Тұқымдарын қоса алғанда мүйізше ағаштың жемістері

1212 99 300 0 -
1212 99 490 0
Косточки абрикосов, персиков (в том числе нектаринов)
или слив и их ядра; корни цикория вида Cichorium intybus sativum
из 1212 99 700 0
Солома и мякина зерновых, необработанная, измельченная или
неизмельченная, размолотая или неразмолотая, прессованная, кроме
гранулированной
из 1213 00 000 0
Брюква, свекла листовая (мангольд), корнеплоды, кормовые, сено,
люцерна, клевер, эспарцет, капуста кормовая, люпин, вика и
аналогичные кормовые продукты, негранулированные
из 1214
Какао-бобы, целые или дробленые, сырые или жареные
1801 00 000 0
Шелуха, оболочки, кожица и прочие отходы какао
1802 00 000 0
Отруби, высевки, месятки и прочие остатки от просеивания, помола
или других способов переработки зерна злаков или бобовых культур,
негранулированные
из 2302
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении соевого
масла, немолотые или молотые, негранулированные
из 2304 00 000
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении
арахисового масла, немолотые или молотые, негранулированные
из 2305 00 000 0
Жмыхи и другие твердые отходы, получаемые при извлечении
растительных жиров и масел, кроме отходов товарной позиции 2304
или 2305, немолотые или молотые, негранулированные
из 2306
Почва и грунты
из 2530 90 980 0
Торф (включая торфяную крошку), агломерированный или
неагломерированный
2703 00 000 0
Живые фитопатогенные бактерии, вирусы только для
научно-исследовательских целей
из 3002 90 500 0
из 3002 90 900 0
Удобрения животного или растительного происхождения, смешанные
или несмешанные, химически обработанные или необработанные;
удобрения, полученные смешиванием или химической обработкой
продуктов растительного или животного происхождения
3101 00 000 0
Древесина топливная в виде бревен, поленьев, сучьев, вязанок
хвороста или в аналогичных видах
Щепа или стружка древесная хвойных пород
Щепа или стружка древесная лиственных пород
Опилки и древесные отходы и скрап, неагломерированные
4401 10 000
4401 21 000 0
4401 22 000 0
из 4401 30
Лесоматериалы необработанные, с удаленной или
неудаленной корой или заболонью или грубо брусованные
или небрусованные
из 4403 (кроме
4403 10 000)
Древесина бондарная; бревна расколотые; сваи, колья и столбы из
дерева, заостренные, но не распиленные вдоль; лесоматериалы,
грубо обтесанные, но не обточенные, не изогнутые или не
обработанные другим способом, используемые для производства
тростей, зонтов, ручек для инструментов или аналогичных изделий;
древесина лущеная и аналогичная

1212 99 300 0
- 1212 99 490 0
Өріктердің, шабдалылардың (оның ішінде нектариндер) немесе қара өріктердің сүйекшелері мен олардың дәндері; Сісhorium intybus sativum түріндегі шашыратқының тамырлары
1212 99 700 0-ден
Дәнді дақылдардың түйіршік түріндегілерден басқа өңделмеген, ұсатылған немесе ұсатылмаған, тартылған немесе тартылмаған, нығыздалған сабаны мен топаны
1213 00 000 0-ден
Түйіршіктелмеген тарна, жапырақты қызылша (мангольд), азықтық тамыржемістілер, пішен, жоңышқа, беде, эспарцет, азықтық қырыққабат,   бөрібұршақ, сиыржоңышқа және осыларға ұқсас азықтық өнімдер
1214-ден
Бүтін немесе ұнтақталған, шикі немесе қуырылған какао-бұршақтар
1801 00 000 0
Какаоның қауызы, қабықтары, қабықшасы және басқа да қалдықтары
1802 00 000 0
Дақылдар дәндерін немесе бұршақ тұқымдас дақылдарды елеуден, тартудан немесе қайта өңдеудің басқа да тәсілдерімен алынған түйіршіктелмеген кебектер, жармалар, жарма ұндар және басқа да қалдықтар
2302-ден
Қытайбұршақ майын бөліп алу кезінде   алынатын тартылған немесе тартылмаған, түйіршіктелмеген күнжаралар және басқа да қатты қалдықтар
2304 00 000-ден
Жержаңғақ майын бөліп алу кезінде алынатын тартылған немесе тартылмаған, түйіршіктелмеген күнжаралар және басқа да қатты қалдықтар
2305 00 000 0-ден
Өсімдік тоң майлары мен майларын бөліп алу кезінде алынатын тартылған немесе тартылмаған түйіршіктелмеген күнжаралар және 2304 немесе 2305 тауарлық позиция қалдықтарынан басқа өзге де қатты қалдықтар
2306-ден
Топырақ және жер
2530 90 980 0-ден
Агломерацияланған немесе агломерацияланбаған шымтезек (шымтезек қиқымын қоса алғанда)
2703 00 000 0
Тек қана ғылыми-зерттеу мақсаттарына   арналған тірі фитопатогендік бактериялар, вирустар
3002 90 500 0-ден
3002 90 900 0-ден
Аралас немесе аралас емес, химиялық өңделген немесе өңделмеген малдан алынатын немесе өсімдік тектес тыңайтқыштар; өсімдіктен немесе малдан алынатын өнімдерді араластыру  немесе химиялық өңдеу арқылы алынған тыңайтқыштар
3101 00 000 0
Бөренелер, шөрелер, бұтақтар, шөпшек  байламдары немесе осыларға ұқсас түрлердегі отындық сүрек
Қылқан жапырақты тұқымдардың жоңқасы немесе жаңқасы
Жапырақты тұқымдардың сүрек жоңқасы немесе жаңқасы
Агломерацияланбаған үгінділер және сүрек қалдықтары мен сынықтары
4401 10 000
4401 21 000 0
4401 22 000 0
4401 30-дан
Қабығы алынған немесе алынбаған немесе үстіңгі қабатымен, ірі кесектелген немесе кесектелмеген ағаш материалдар
4403 (4403 10 000-ден басқа)-ден
Бөшкелік сүрек; жарылған бөренелер; ағаштан жасалған, өткірленген, бірақ ұзына бойы кесілмеген қадалар, қазықтар және бағандар; таяқтарды, қолшатырларды, құрал-саймандардың немесе осыларға ұқсас бұйымдардың саптарын өндіру үшін пайдаланылатын ірі жоңылған, бірақ ұшталмаған, майыстырылмаған немесе басқа да тәсілмен өңделмеген ағаш материалдар; аршылған және осыған ұқсас сүрек

4404
Древесная кора
из 1404 90 000 0
из 4401 30 900 0
Шпалы деревянные для железнодорожных и трамвайных путей,
непропитанные
4406 10 000 0
Лесоматериалы, распиленные или расколотые вдоль, разделенные на
слои или лущенные, строганные или не строганные, шлифованные или
не шлифованные, имеющие или не имеющие торцевые соединения,
толщиной более 6 мм
4407
Пиломатериалы (включая планки и фриз для паркетного покрытия
пола, не собранные) в виде профилированного погонажа (с гребнями,
пазами, шпунтованные, со стесанными краями, с соединением в виде
полукруглой калевки, фасонные, закругленные или аналогичные) по
любой из кромок, торцов или плоскостей, строганные или не
строганные, шлифованные или нешлифованные, имеющие или не имеющие
торцевые соединения, кроме обработанных краской, протравителями,
антисептиком и другими консервантами
из 4409
Ящики, коробки, упаковочные клети или корзины, барабаны и
аналогичная тара из древесины, кабельные барабаны деревянные,
паллеты, поддоны и прочие погрузочные щиты, деревянные, обечайки
деревянные, которые являются самостоятельным товаром или
декларируются отдельно
из 4415
Опалубка для бетонирования, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4418 40 000 0
Коллекции и предметы коллекционирования по зоологии, ботанике
из 9705 00 000 0
2. Подкарантинная продукция с низким фитосанитарным риском
Порошок и отходы перьев птиц или их частей
из 0505 90 000 0
Порошок и отходы костей и рогового стержня
из 0506 90 000 0
Лук репчатый сушеный, целый, нарезанный кусками, ломтиками,
измельченный или в виде порошка, но не подвергнутый дальнейшей
обработке

4404
Сүрек қабығы
1404 90 000 0-ден
4401 30 900 0-ден
Темір жол немесе трамвай жолдарына арналған сіңдірілмеген ағаш шпалдар
4406 10 000 0
Ұзына бойы арамен кесілген немесе жарылған, қабаттарға бөлінген немесе аршылған, сүргіленген немесе сүргіленбеген, тегістелген немесе тегістелмеген, ұштары жалғанған немесе жалғанбаған, қалыңдығы 6 мм-ден аспайтын ағаш материалдар
4407
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен немесе басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа пішінделген ұзын тақтай түріндегі (қырлары, ойықтары бар, шпунтталған, қиысқан жіктері бар, жартылай дөңгелек калевка түріндегі қосылысы бар, фасонды, дөңгеленген немесе осыларға ұқсас) кез келген жиек, ұш немесе тегістіктегі, сүргіленген немесе сүргіленбеген, тегістелген немесе тегістелмеген, ұштары жалғанған немесе жалғанбаған кесілген ағаш материалдар (еденді паркетпен жабуға арналған, жиналмаған жұқа тақтайшалар мен фриздерді қоса алғанда)
4409-ден
Жеке тауар болып табылатын немесе жеке декларацияланатын сүректен жасалған жәшіктер, қораптар, буып-түйетін көтермелер немесе себеттер, барабандар және осыларға ұқсас ыдыс, кабельді ағаш барабандар, палеттер, тұғырықтар және өзге де тиейтін ағаш қалқандар, ағаш ернеушелер
4415-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа бетондауға арналған қалып
4418 40 000 0-ден
Коллекциялар және зоология, ботаника бойынша коллекциялауға арналған заттар
9705 00 000 0-ден
II. Карантинге жатқызылған фитосанитариялық тәуекелі төмен өнім
Құс қауырсындарының және олардың бөліктерінің ұнтағы мен қалдықтары
0505 90 000 0-ден
Сүйектердің және мүйіз өзегінің ұнтағы мен қалдықтары
0506 90 000 0-ден
Кептірілген, бүтін, бөліктерге, тілімдерге кесілген, ұсатылған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан арғы өңдеуге ұшырамаған басты пияз

0712 20 000 0
Грибы сушеные, целые, нарезанные кусками, ломтиками, измельченные
или в виде порошка, но не подвергнутые дальнейшей обработке
0712 31 000 0
0712 32 000 0
0712 33 000 0
0712 39 000 0
Овощи прочие, овощные смеси, сушеные, целые, нарезанные кусками,
ломтиками, измельченные или в виде порошка, но не подвергнутые
дальнейшей обработке
0712 90 (кроме
0712 90 110 0)
Кофе жареный с кофеином, кроме расфасованного в потребительскую
упаковку**

0712 20 000 0
Кептірілген, бүтін, бөліктерге, тілімдерге кесілген, ұсатылған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан арғы өңдеуге ұшырамаған саңырауқұлақтар
0712 31 000 0
0712 32 000 0
0712 33 000 0
0712 39 000 0
Кептірілген, бүтін, бөліктерге, тілімдерге кесілген, ұсатылған немесе ұнтақ түріндегі, бірақ одан арғы өңдеуге ұшырамаған өзге де көкөністер, көкөніс қоспалары
0712 90 (0712 90 110 0-ден басқа)
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа кофеинді қуырылған кофе**

из 0901 21 000
Кофе жареный без кофеина, кроме расфасованного в потребительскую
упаковку**
из 0901 22 000
Кофейная шелуха и оболочки зерен кофе
0901 90 100 0
Чай зеленый (неферментированный), кроме расфасованного в
потребительскую упаковку**
0902 10 000
0902 20 000 0
Чай черный (ферментированный) и частично ферментированный, кроме
расфасованного в потребительскую упаковку**
из 0902 30 000
0902 40 000 0
Мате, или парагвайский чай, кроме расфасованного в
потребительскую упаковку**
0903 00 000 0
Пряности, кроме расфасованных в потребительскую упаковку**
из 0904 - 0910
Материалы растительного происхождения, используемые главным
образом для плетения (например, бамбук, ротанг, тростник, ситник,
ива, рафия), кроме очищенных, отбеленных или окрашенных
из 1401
Хлопковый линт
1404 20 000 0
Материалы растительного происхождения, используемые главным
образом в метлах или щетках (например, сорго веничное, пиассава,
пырей ползучий, истль), в связках, пучках или навалом
из 1404 90 000 0
Материалы растительного происхождения, используемые главным
образом для крашения или дубления
из 1404 90 000 0
Тапиока, кроме гранулированной
из 1903 00 000 0
Приправы смешанные
из 2103 90 900 9
Желуди и конские каштаны
из 2308 00 400 0
Продукты, используемые для кормления животных,
содержащие хлорида холин, на органической основе
из 2309 90 950 0
Прочие продукты, используемые для кормления животных,
негранулированные
из 2309 90 990 0
Табачное сырье; табачные отходы
2401
Хна и басма (не расфасованную в потребительскую упаковку)
из 3203 00
Необработанные шкуры крупного рогатого скота (включая буйволов),
животных семейства лошадиных, овец, ягнят и прочих животных
(парные или соленые, сушеные, золеные, пикелеванные или
консервированные другим способом, но не дубленые, не выделанные
под пергамент или не подвергнутые дальнейшей обработке) с
волосяным или шерстным покровом или без волосяного и шерстного
покрова, двоенные или недвоенные, кроме исключенных примечанием
1б или 1в к группе 41
из 4101
из 4102
из 4103
Листы для облицовки (включая полученные разделением слоистой
древесины), для клееной фанеры или для аналогичной слоистой
древесины и прочие лесоматериалы, распиленные вдоль, разделенные
на слои или лущенные, строганые или нестроганые, шлифованные или
нешлифованные, имеющие или неимеющие торцевые соединения,
толщиной не более 6 мм, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4408
Бочки, бочонки, чаны, кадки и прочие бондарные изделия и их части
из древесины, включая клепку, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами

0901 21 000-ден
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа кофеинсіз қуырылған кофе**
0901 22 000-ден
Кофенің қауызы және кофе дәнінің қабықтары
0901 90 100 0
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа көк шай (ферменттелмеген)**
0902 10 000
0902 20 000 0
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа қара (ферменттелмеген) және ішінара ферменттелген шай**
0902 30 000-ден
0902 40 000 0
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа мате немесе парагвай шайы**
0903 00 000 0
Тұтынушылық орамаға өлшеніп салынғаннан басқа дәмдеуіштер**
0904-0910-ден
Негізінен өру үшін пайдаланылатын өсімдік тектес тазартылмаған, ағартылмаған немесе боялмаған материалдар (мысалы, бамбук, ротанг, қамыс, елекшөп, тал, рафия)
1401-ден
Мақта линті
1404 20 000 0
Негізінен сыпырғыштарда немесе щеткаларда, бумаларда, байламдарда немесе үйілген күйде пайдаланылатын өсімдік тектес материалдар (мысалы сыпыртқылық құмай, пиассава, жатаған бидайық, истль)
1404 90 000 0-ден
Негізінен бояу немесе тері илеу үшін  пайдаланылатын өсімдік тектес материалдар
1404 90 000 0-ден
Түйіршіктелгеннен басқа тапиока
1903 00 000 0-ден
Аралас тұздықтар
2103 90 900 9-ден
Емен жаңғақтары және ат талшын
2308 00 400 0-ден
Органикалық негіздегі, құрамында холин хлориді бар, малдарды азықтандыру үшін пайдаланылатын өнімдер
2309 90 950 0-ден
Малдарды азықтандыру үшін пайдаланылатын түйіршіктелмеген басқа да азық-түліктер
2309 90 990 0-ден
Темекі шикізаты; темекі қалдықтары
2401
Қына және басма (тұтынушылық орамаға өлшеніп салынбаған)
3203 00-ден
41-тобына 1б немесе 1в ескертпелермен алынып тасталғандардан басқа ірі қара малдың (буйволдарды қоса алғанда), жылқы тұқымдас жануарлардың, қойлардың, қозылардың және басқа да жануарлардың (буланған немесе тұздалған, кептірілген, күлденген, пикелденген немесе басқа тәсілмен консервіленген, бірақ иленбеген, пергаментке келтіріліп өңделмеген немесе одан арғы өңдеуге ұшырамаған) түкті немесе жүнді, түксіз немесе жүнсіз, бүлінген немесе бүлінбеген өңделмеген терілері
4101-ден
4102-ден
4103-ден
Бояумен, улағыштармен антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа желімделген фанерге немесе басқа да соған ұқсас қабатты сүрекке қаптауға арналған табақтар (қабатты сүректі бөлуден алынғандарды қоса алғанда) және ұзына бойы арамен кесілген, қабаттарға бөлінген немесе аршылған, сүргіленген немесе сүргіленбеген, тегістелген немесе тегістелмеген, ұштары жалғанған немесе жалғанбаған, қалыңдығы 6 мм-ден аспайтын басқа да ағаш материалдар
4408-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа бөшкелер, кішкене бөшкелер, үлкен күбілер, күбілер мен өзге де бөшкелік бұйымдар және қалақты қоса алғанда сүректен жасалған олардың бөліктері

из 4416 00 000 0
Окна, балконные двери и их рамы, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4418 10
Двери и их рамы и пороги, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4418 20
Гонт и дранка кровельные, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4418 50 000 0
Плетеные и аналогичные изделия из материалов для плетения,
соединенные или не соединенные в полосы или ленты, кроме
обработанных краской, протравителями, антисептиком и другими
консервантами; коврики, циновки и ширмы из растительных
материалов, кроме обработанных краской, протравителями,
антисептиком и другими консервантами
из 4601
Корзиночные, плетеные и другие изделия, изготовленные
непосредственно по форме из материалов для плетения, кроме
обработанных краской, протравителями, антисептиком и другими
консервантами; изделия из люфы, кроме обработанных краской,
протравителями, антисептиком и другими консервантами
из 4602
Бумага и картон гофрированные, перфорированные или
неперфорированные

4416 00 000 0-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа терезе, балкон есіктері мен олардың жақтаулары
4418 10-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа есіктер және олардың жақтаулары мен босағалары
4418 20-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа жабындық гонт пен қиынды ағаш
4418 50 000 0-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа тоқуға арналған материалдардан жасалған, жолақтарға немесе ленталарға жалғасқан немесе жалғаспаған, тоқылған және осыған ұқсас бұйымдар; бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа өсімдік материаддарынан жасалған кілемшелер, шилер, керме шымылдықтар
4601-ден
Бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа тікелей нысан бойынша тоқуға арналған материалдардан дайындалған себеттік, тоқыма және өзге де бұйымдар; бояумен, улағыштармен, антисептикпен және басқа да консерванттармен өңделгендерден басқа сәнқауақтан жасалған бұйымдар
4602-ден
Гофрленген, перфорацияланған немесе перфорацияланбаған қағаз және картон

4808 10 000 0
Ящики и коробки из гофрированной бумаги или гофрированного
картона
из 4819 10 000 0
Коконы шелкопряда, пригодные для разматывания
5001 00 000 0
Отходы шелковые (включая коконы, непригодные для разматывания,
отходы коконной нити и расщипанное сырье)
5003 00 000 0
Шерсть стриженая, немытая, включая шерсть, мытую в руне, не
подвергнутая кардо- или гребнечесанию
5101 11 000 0
Волос животных, тонкий или грубый, не подвергнутый кардо- или
гребнечесанию
5102
Гребенные очесы шерсти или тонкого волоса животных,
некарбонизованные
5103 10 100 0
Волокно хлопковое, не подвергнутое кардо- или гребнечесанию

4808 10 000 0
Гофрленген қағаздан немесе гофрленген картоннан жасалған жәшіктер мен қораптар
4819 10 000 0-ден
Тарқатуға жарамды жібек құртының пілләлары
5001 00 000 0
Жібек қалдықтары (тарқатуға жарамсыз пілләларды, піллә жібінің қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5003 00 000 0
Жабағыда жуылған жүнді қоса алғанда кардтық немесе тарақпен тарауға ұшырамаған, жуылмаған, қырқылған жүн
5101 11 000 0
Жануарлардың кардтық немесе тарақпен тарауға ұшырамаған, биязы немесе қылшықты қылы
5102
Жануарлардың таралған жүнінің немесе биязы қылының карбондалмаған қыл-қыбыры
5103 10 100 0
Кардтық немесе тарақпен тарауға ұшырамаған мақта талшығы

5201 00
Отходы хлопкового волокна (включая прядильные отходы и
расщипанное сырье)
5202
Лен-сырец или лен обработанный, но не подвергнутый прядению;
очесы и отходы льна (включая прядильные отходы и расщипанное сырье)
5301
Пенька (Cannabis sativa L.), сырец или обработанная, но не
подвергнутая прядению; очесы и отходы пеньки (включая прядильные
отходы и расщипанное сырье)
5302
Джутовое волокно и другие текстильные лубяные волокна (кроме
льна, пеньки и рами), в виде сырца или обработанные, но не
подвергнутые прядению; очесы и отходы этих волокон (включая
прядильные отходы и расщипанное сырье)
5303
Волокно кокосового ореха, абаки (манильской пеньки, или Musa
textilis Nee), рами и другие растительные текстильные волокна, в
другом месте не поименованные или не включенные, в виде сырца или
обработанные, но не подвергнутые прядению; очесы и отходы этих
волокон (включая прядильные отходы и расщипанное сырье)
5305 00 000 0
Примечание: подкарантинная продукция с высоким фитосанитарным риском сопровождается:
фитосанитарным сертификатом - при ввозе на территорию Республики Казахстан и вывозе из Республики Казахстан;
карантинным сертификатом - межобластные перевозки внутри Республики Казахстан.
* Для целей использования настоящего перечня необходимо руководствоваться как кодом ТН ВЭД ТС, так и наименованием товара.
** Под потребительской упаковкой подразумевается упаковка, попадающая с продукцией непосредственно к потребителю и являющаяся неотъемлемой частью товара, не предназначенная для самостоятельного транспортирования и имеющая ограниченную массу, вместимость и размеры (металлические, стеклянные и полимерные банки, пакеты из ламинированных термосвариваемых материалов на основе алюминиевой фольги и металлизированной пленки, вакуумные пакеты, герметичные пакеты из плотной бумаги).

5201 00
Мақта талшығының қалдықтары (иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5202
Зығыр шикізаты немесе өңделген, бірақ иіруге ұшырамаған зығыр; зығырдың қыл-қыбыры мен қалдықтары (иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5301
Шикізат түріндегі немесе өңделген, бірақ иіруге ұшырамаған пенька (Cannabis sativa L.); пеньканың қыл-қыбырлары мен қалдықтары (иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5302
Шикізат түріндегі немесе өңделген, бірақ иіруге ұшырамаған джут талшығы мен басқа да тоқыма тін талшықтары; осы талшықтардың қыл-қыбыры мен қалдықтары (иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5303
Кокос жаңғағының, абаканың (маниль пенькасы немесе Musa textilis Nee) рамидің талшығы және басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған, шикізат түріндегі немесе өңделген, бірақ иіруге ұшырамаған басқа да өсімдік тектес тоқыма талшықтары; осы талшықтардың қыл-қыбыры мен қалдықтары (иіру қалдықтары мен ыдыратылған шикізатты қоса алғанда)
5305 00 000 0
Ескертпе: карантинге жатқызылған фитосанитариялық тәуекелі жоғары өнім:
фитосанитариялық сертификатпен - Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасынан әкету кезінде;
карантиндік сертификатпен - Қазақстан Республикасының ішінде облысаралық тасымалдау кезінде сүйемелденеді.
* Осы тізбені пайдалану мақсаттары үшін КО СЭҚ ТН кодын және тауар атауын басшылыққа алу қажет.
** Тұтынушылық орамаға ішіндегі өнімімен бірге тікелей тұтынушыға келіп түсетін және тауардың ажырамас бөлігі болып табылатын, өздігінен тасымалдануға арналмаған, массасы шектелген, сыйымдылығы және мөлшері бар (металл, шыны және полимер банкалар, алюминий фольга және металданған үлдір негізіндегі ламинатталған термобалқығыш материалдардан жасалған пакеттер, вакуумдық пакеттер, тығыз қағаздан жасалған герметикалық пакеттер) орама жатады.